Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ekuss   Töltem przez życie
17 listopada 2012 18:23
Dzisiaj Frigg była świetna!
Normalnie nigdy tak nie pracowała! Cudowna na łydki- lekko przyłożyłam i normalnie nitro 😀 Zbierała się, główka non stop w pionie, robiłyśmy zaawansowane i bardzo trudne ćwiczenia w kłusie z ustępowaniem i łopatką i normalnie- wow! Galop przegenialny, równe koła, równe tempo, rozluźniona 😀

I błotny koń 😀

wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
17 listopada 2012 18:37
I błotny koń 😀


błotny koń i błotny właściciel  😁

chce juz wiosne  🙁
wątek zamknięty
mtl - Siwe konie jak na złość kochają zmieniać kolory! Moje Kare jakoś się nadmiernie nie brudzą, ale znajomych Siwek każdego dnia wraca z padoku dosłownie czarny, w błocie po uszy  🙂 Udane te siwe  😉
wątek zamknięty
mtl to Ty na zdjęciu jesteś? Wyszłaś jak mała dziewczynka z trochę większym kucykiem  😜
wątek zamknięty
mtl Podobno błotne kąpiele odmladzają 😀
wątek zamknięty


błotny koń i błotny właściciel  😁

chce juz wiosne  🙁


toż to prosiak nie koń 😀
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
17 listopada 2012 19:40
mtl - Siwe konie jak na złość kochają zmieniać kolory! Moje Kare jakoś się nadmiernie nie brudzą, ale znajomych Siwek każdego dnia wraca z padoku dosłownie czarny, w błocie po uszy  🙂 Udane te siwe  😉


mój wyjatkowo "dosc czysty" dzisiaj byl, potrafi wygladac jeszcze gorzej  😁

mtl to Ty na zdjęciu jesteś? Wyszłaś jak mała dziewczynka z trochę większym kucykiem  😜


z mala dziewczynka to w sumie prawda, ale kon jakies 170 cm  😁

mtl Podobno błotne kąpiele odmladzają 😀


to on bedzie wiecznie mlody  😜

[quote author=mtl link=topic=79631.msg1587480#msg1587480 date=1353177444]


błotny koń i błotny właściciel  😁

chce juz wiosne  🙁


toż to prosiak nie koń 😀
[/quote]

ja tez prosiak  😂

proces brudzenia...
wątek zamknięty
oj koń stanął tak by Tobie dotównać 😀  Czyżby to zasługa takich kąpieli błotnych, że tak młodziutko wyglądasz  👀
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
17 listopada 2012 20:30
oj koń stanął tak by Tobie dotównać 😀   Czyżby to zasługa takich kąpieli błotnych, że tak młodziutko wyglądasz  👀


nie, to tylko brak makijazu  😁
wątek zamknięty
hehe, dobry przykład dla innych dziewczyn, które walą tony pomarańczowego fluidu na twarz i jeszcze więcej  cieni i tuszu  😁
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
17 listopada 2012 20:37
hehe, dobry przykład dla innych dziewczyn, które walą tony pomarańczowego fluidu na twarz i jeszcze więcej  cieni i tuszu  😁


od dwóch miesiecy jestem na studiach, wstaje codziennie o 6:30 i ide do stajni zeby pojezdzic, posprzatac w boksie itd... nie widze potrzeby bo nawet w czasie lekcji duzo czasu spedzam wsrod koniarzy czy nawet przy koniach. Do zdjec zazwyczaj sie ogarniam ale to zdjecie bylo akurat pt. dwa brudasy  😁
wątek zamknięty
rtk no to trzymam kciuki bardzo mocno. Nie daj się! 🙂  :kwiatek:
milusia piękne! Jeździłam na siwiejącym kasztanku, który miał tego typu odmiany na nogach. Wyglądały jak plamy i niedoczyszczone miejsca ubrudzone kupą...  😁
wątek zamknięty
Dzionka, słyszałam od Karoliny Maronowej, że w Duchnicach się coś dzieje? Trzymam mocno kciuki!


Co się dzieje w Duchnicach?
milusia Zwiastun świetnie wygląda. Bardzo przyjemnie patrzy się na Waszą parę. Lubię Was oglądać.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Bischa, to może to była przyczyna kulawizny? Fakt, że koń nie ma jednej nogi?  😁
mtl, Twojego chyba nikt nie przebije! Chociaż moja kara maskotka też dzisiaj nieźle dawała czadu, myślałam, że go kosmici w końcu porwą! Ale pozytywnie, bo mimo tych wygłupów, nie było później żadnej bolesności, anie opuchlizny, zobaczymy jeszcze jutro 🙂
wątek zamknięty
Przyłączam się do pytania ashtray co się dzieje?

A ja jeszcze wrzuce młodego 🙂
wątek zamknięty
Ja ładnie tropi. Jak długo utrzymujesz go na takim kontakcie?
wątek zamknięty
Ja go ogólnie przed każda jazda tak  go rozgrzewam , fajnie sie wtedy rozluźnia i mozna pracować . Miał kiedyś przez chwile problem z plecami , wiec na lonży chodzi prawiee cały czas podobnie (jak mu sie zachce to długo oczywiście ) , no i na koniec jazdy też go wypuszczam 🙂
wątek zamknięty
to ja Karolina Maronowa - jak to Nirv napisała. Naprawdę nie rozumiem jak można mieć kontakt do nas telefonicznie i nie zapytać o to w najprostszy, bezpośredni sposób tylko pisać na forum. Napisałam podziękowanie za pomoc w leczeniu konia, a Nirv zrobila z tego tanią sensację. Tak jak kiedyś z tym, że Dzionkowa konia po brzuchu czy gdzieś indziej kopała. Naprawdę gęba to nie wycieraczka i nie ma co na siłę wycierać o nią buciorów. Zajmij się swoim koniem i jego leczeniem, bo masz już z nim wystarczająco dużo zachodu by objąć jeszcze zachód - ale ten warszawski (po drugiej stronie wisly).
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
17 listopada 2012 23:53
Chyba nie jestem w temacie  👀
wątek zamknięty
Chyba Nirv nie sądziła że tu zajrze i liczyła, że Dzionkowa pikatnie i soczyscie opisze jak to po 2 tyg leczenia grudy wypuściłam konia na padok. Zachorował. Nie zauważyłam tego. Wsiadłam na niego. Zupełnie niechcący przyczynilam się do pogorszenia stanu konia. Odwodnil się, były problemy z jelitami. Miał podawane kroplowki. Historia jest zawiła i jak widać Nirv założyła że nie mogę w spokoju leczyć mojego konia tylko muszę byc ukamienowana za swój błąd. Tyle ile łez nad nim wylalam t to aż ciężko mówić. Mam mega poczucie winy.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 listopada 2012 09:26
A może stwórzcie wątek "niekończące się kłótnie i spory re-voltowiczów" i tam będziecie na siebie najeżdżać. 
koral nie piszę tego strikte do Ciebie.

Milusia Ty wiesz  😍
Mtl on jest przykładam że now istnieje coś takiego jak grawitacja 🙂
wątek zamknięty
Nirv, idź szukać afery gdzie indziej, tu jej nie znajdziesz. Jak to jest, że potrafisz do mnie pisać na facebooku w każdej głupiej sprawie, a potem na forum nagle pytasz mnie o coś, o czym gadałaś z kimś innym? Ja po akcji z kopaniem twojego konia i potem nagle niekopaniem, naprawdę nie mam ochoty wchodzić w twoje kolejne afery. Zajmij się swoim koniem, jak koral pisze. Ode mnie tyle i koniec tego OT.

ekuss, pokażesz kiedyś filmik z waszej roboty ujeżdżeniowej? Bo piszesz, że Ctki chcecie w najbliższym sezonie jeździć, więc pewnie jest już na co popatrzeć.
wątek zamknięty
milusia  :kwiatek: Rudy jak zwykle szał ciał!  😜 i jeszcze te ochraniacze!
mtl świetne minki Siwego!

Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie!
Z Siwą już okej, stoi już normalnie z Małym, ząbki zrobione, za kilka dnia jadę do niej, więc zobaczę dokładnie sama co i jak.
Doktor obiecał, że jak tylko dostanie sprzęt do gastroskopii, to Eneida będzie pierwsza w kolejce.

A moje kochane dziewczynki ze szkółki, wiedząc jak bardzo się martwię i wczoraj porządnie wyczyściły oba koniska, łącznie z grzywkami, ogonkami i kopytkami i zabrały je na zdjęcia, jestem im tak wdzięczna, bo od razu mi lepiej, jak widzę te moje stworki. Siwa na szczęście nie wygląda jak szkieletor, czego najbardziej się obawiałam, a Mały już taki duży, że normalnie go nie poznałam. !  😍

wątek zamknięty
O raany, ja się przestraszyłam, że coś się dzieje poważnego ze stajnią w Duchnicach (tfu, tfu), a tu jakieś prywatne pierdoły. :P
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
18 listopada 2012 17:26
ekuss, pokażesz kiedyś filmik z waszej roboty ujeżdżeniowej? Bo piszesz, że Ctki chcecie w najbliższym sezonie jeździć, więc pewnie jest już na co popatrzeć

Bardzo chętnie,ale nie mam niogo do nagrania- może w styczniu koleżankę wezmę,bo teraz egzaminy będą,potem ona leci do PL na święta i tak...
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 listopada 2012 17:43
gryglodor super, że z kobyłką juz lepiej 🙂 A Twój Maluszek jest cudowny... 🙂
ekuss Frigg jest niesamowita 😀 Bardzo przyjemnie patrzeć na Wasze zabawy 🙂

A my się przypominamy 🙂 Raz jest lepiej, a raz gorzej, raz trening jest kwintesencją geniuszu Dragona, żeby za chwilę przerodzic się w eksplozję szaleństwa. Ale na każdej jeździe uczymy się oboje czegoś nowego, dyskutujemy ze sobą, ćwiczymy własną siłę woli, ale i lepiej się poznajemy 🙂
Dzisiejsze by Anderia



I zeszłotygodniowe by Koniczka

wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
18 listopada 2012 17:53
Takiej jakości są nasze fotki z jazd :/ Potrzebuję fotografa!









Ale mamy takie ładne z toltu 😀

wątek zamknięty
A ja Wam powiem, że Waldek w końcu wraca do formy sprzed przerwy  😅 Szyja się powoli wypełnia, zad się rozłupał, po żebrach nie ma śladu. Ostatnio jakąś drugą "miłość" przeżywamy  😉


ekuss fajne to ostatnie, super tło  😉 Ja również cierpię na brak fotografa, nieustannie  🙄
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
18 listopada 2012 19:05
gryglodor dobrze, że już w porządku  🙂

Ja nie mam siły na nasze galopy. Siwy się zaparł i w prawo ani drgnięcia. Już brakuje mi pomysłu na nowe kombinacje, żeby go jakoś zachęcić, cokolwiek 🤔. A na samym początku współpracy przy też nie najlżejszych bojach, ale się jakoś udało się te kilka razy. Później nie miałam jak galopować przez podłoże. Jeśli ktoś ma jakieś pomysł i chciałby się podzielić to chętnie przyjmę radę...
wątek zamknięty
helcia - praca na kolach, przejscia, w przypadku mojego sztywniaka bardzo pomaga praca na kawaletkach zwlaszcza na luku 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.