Kącik Małolata...:D

losieq, oj tam, dasz radę 🙂
Trzymajcie proszę za mnie kciuki jutro od 13.30 do 14.30  :kwiatek:

infantil, ja też co chwilę do lekarza chodzę (w piątek byłam, we wtorek idę znowu), ale moje wizyty są zwykle po południu :/
Heval a co od 13.30? bede trzymac :kwiatek:

pocieszam sie, ze od wtorku troszke luzu dzieki probnym maturom. 😉 wtorek 4 godzinki od 14.00, w srode zaczynam o 12.00, czw kino a w piatek do Wawy do teatru. byleby przezyc dzien jutrzejszy. 💃 btw jutro pierwsza wywiadowka z ocenami w LO. 😁
ja ciągle latam rano. Poniedziałek, środa, piątek i jutro. To tak z ostatnich dni.  😵 Na szczęście,zapowiada się, że to koniec na najbliższy czas.

Kciuki są, nie wiem za co, ale są  :kwiatek:


Za kartkówkę z chemii, dziękuję  :kwiatek:

My wt, śr, czw na 11 i lekcje po pół godziny 🙂 te próbne matury fajne są! Ale przez trzy dni nie będę widzieć P.  🤔
a wlasciwie to jak z tym twoim pieknookim?  😀
i gdzie chodzisz do szkoły tak w ogole?  :kwiatek:
Ja wreszcie wracam do życia po śmierci mojego komputera na początku września 😁 O dziwo jeszcze żyję, choć ostatnie tygodnie bez dostępu do internetu to był koszmar 😵

Ja próbne piszę dopiero 12-13-14 grudnia. Któraś małolata pisze je może w tym terminie? 🙂

A ta poza tym to sądzicie, że komisja od olimpiad przedmiotowych zwalniających z egzaminu może mnie nie puścić dalej do etapu rejonowego? Bo jestem w nieciekawej sytuacji, bo mam równiusieńkie 85%, ale biologica powiedziała, że jest jedno słówko, do którego mogą się przyczepić (zamiast skurcz mięśni napisałam napięcie mięśni 🤦 ) i się boję, że jednak mnie wywalą. Mają jeszcze tydzień na odpowiedź, ale strasznie zżerają mnie nerwy i kompletnie nie wiem, co o tym myśleć. Dlatego baaardzo proszę o kciuki :kwiatek: :kwiatek:

W dodatku jest pewien chłopak. 😡 Strasznie inteligenty i bardzo przystojny [sub][sub][sub](z naciskiem na to drugie 🍴 )[/sub][/sub][/sub]. No i ten tego, bardzo mi się podoba 😡 Ale jam istota aż nazbyt nieśmiała i się boję cokolwiek zrobić w tym kierunku. Pozostanę chyba przy cichym wzdychaniu i szukaniu go wzorkiem na każdej przerwie, a motyle w brzuchu kiedyś przejść muszą 🤦
Arroch, haha. No ja nie miałam innego wyjścia i po czerwcowych zawodach musieliśmy zacząć ćwiczyć.
Facella, ehh, chyba już nie będzie okazji...
mitery ja mam kolejne próbne w grudniu, ale nie wiem kiedy dokładnie.


Kierunek lekarz  🏇 🏇 🏇
te w grudniu są z operonu o ile się nie mylę? my chyba już nic nie piszemy, przynajmniej z tych oficjalnych 😁
tak tak, z operonu na sto procent. Ja w sumie sie ciesze,ze je piszemy, bo i luźne trzy dni będą to jeszcze takich testów nigdy za wiele  😀
no właśnie, mi się nie chciało wracać następnego dnia na normalne lekcje po tych testach 😁
ale właśnie mieliśmy zebranie i dostaliśmy nowe plany wymiany, od razu zorganizowałam sobie grupę do zadań, będzie cuuuudownie 😍
infantil, macie próbne dwa razy? 🤔 Moja szkoła podobno miała wybór: te co były ostatnio, czy w grudniu z Operonu. A jak z ubiorem na próbne? Kazali Wam na galowo czy normalnie?
Po tym z operonu będziemy pisać jeszcze jakieś w lutym bodajże, lub styczniu. W każdym bądź razie na pewno 3 razy 🙂
Teraz byliśmy ubrani normalnie, na te z operonu mamy być na galowo.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 listopada 2012 16:00
Alabamka, Heval, nikt was nie zmusza do tego  🙄

Sisisa, dlaczego?

ehh znowu mi się odechciewa re-volty, a i tak wchodzę tu tylko raz na jakiś dłuższy czas...
Facella to właściwie po co piszesz coś, czego i tak nie da się odczytać i wręcz mówisz,że nikt nas nie zmusza do czytania...?  👀
infantil u jakiego lekarza byłaś i z czym? przepraszam jeżeli kiedyś mówiłaś  😡  :kwiatek:
kamita ja standardowo tylko alergolog i dermatolog  😵
a ja wreszcie napisałam do Niemko-Holenderki przydzielonej mi na wymianę 💃 wydaje się całkiem ok, mam nadzieję, że nie będzie źle 😁
Boże mam jakiś kryzys... jedyne co jestem w stanie to leżeć w łóżku i oglądać Gossip Girl. Jest tak strasznie beznadziejna, ale mnie wciągnęła  😁 Boże, dawno nie było mi tak źle... Ale do szkoły muszę chodzić :< i jeszcze dentysta o 19  😵
A mi się dzisiaj powiększyła rodzinka. Do mieszkania przywlokłam dzisiaj.. kanarka. I to nie byle jakiego - kanarka mozaikowego czerwonego  😍 
maiiaF też bym chciała kogoś na wymiane ♥ ale np. Brytyjkę.
Kamita01, u nas te wymiany nieco inaczej wyglądają, na innej zasadzie są prowadzone 😉 w każdym razie biorę już udział szósty raz, brat też coś koło 4 był 😁
Facella, ale posty piszesz chyba po to, żeby ktoś je czytał? Czy tak dla samej siebie? Skoro i tak to piszesz, to przecież równie dobrze możesz napisać normalną czcionką, chyba, że to wielce tajne, ale wtedy to byś nie pisała raczej?

infantil, no do dobisza 😀 Dlatego pisałam, że kawka po szkole jak się do Cervantesa dostaniesz, bo będziemy miały do siebie jakieś 5 min około 😉
Mój pięknooki to w ogóle pięknieje z każdym dniem! A dziś dziewczyny mi taką akcję zrobiły, przechodziłyśmy koło niego (i jego kolegów) do biblioteki i on tak spojrzał i przeszłyśmy dalej i potem, jak wracałyśmy obok niego, jedna mi powiedziała "popchnę Cię na niego!", ja oczywiście pewna, że to żart, zaśmiałam się i idziemy dalej, a nagle jak się z nim zrównałam, czuję, że ta się na mnie rzuca i mnie tak z całej siły przepchnęła. Wywaliłabym się na niego jak nic jakbym się nie zaparła (potem jeszcze druga dopchnęła, to wpadłam na niego trochę), buraka na twarzy miałam jak nic. Ale dziewczyny ucieszone, że się patrzył na mnie i, że teraz mnie na 100% zapamięta. A ja najpierw byłam taka zdenerwowana, potem się uśmiałam, ale jakoś tak serce mi biło, łapy mi się trzęsły  🤔wirek: Nie wiem śmiać się czy płakać  😁
Jak tam u lekarza?

mittery, rzeczywiście dawno Cię nie było 🙂 Co do chłopaka, to witaj w klubie (w)zdychających po cichu z "miłości"  😁 Nie wiem czy te motyle Ci tak szybko przejdą, moje się mnożą 😉

Dupa wołowa ze mnie, że mimo wszystko boję się jakoś go zagadać czy coś :/

Heval ja to się totalnie nie orientuje jaka szkoła i gdzie i po co. Nawet z Mokotowa nie jestem, to już w ogóle.  😡
A niech sobie pięknieje z każdym dniem, piękniejcie (?) sobie razem  💃 Ja tam kciuki trzymam!  😅
Lekarz, jak to lekarz. Kolejki i długie terminy  😁 dziś tylko po skierowanie byłam.
infantil, ja też nie z Mokotowa 😉 Choć daleko nie mam.
Dzięki za kciuki  :kwiatek:
Ja mam nadzieję, że pięknieję razem z nim, choć to wątpliwe  😡  😂

O właśnie jak o kciukach mowa, to dziękuję za te trzymane dziś, bo kartkówka z chemii poszła zdaje się bardzo w porządku dzięki Wam 😀 (jakoś tak się przyjemniej robi jak to Małolatowe wsparcie jest!)

Aaa ja myślałam, że jakieś diagnozy, badania masz dziś 😉 Ja jutro idę z wynikami do neurologa i możliwe, że dostanę skierowanie na tomografię, albo leki mi strzeli od razu (albo obie opcje)  🙄 Jakby to nie można było się urodzić zdrowym!
heval ja po przeprowadzce będę miała taaaaaaaki cudowny dojazd do Cervantesa, że doczekać się wręcz liceum nie mogę! 😜 
Ja to badań i diagnoz miałam w tym miesiącu tyle,że wystarczy mi do osiemnastki  😁 juz wystarczy, zdecydowanie wystarczy.

Powiem Wam,że potrzebuje zmiany środowiska, nowych ludzi. Nie mogę się doczekać nowej szkoły,chce już te wszystkie egzaminy i rekrutacje. Lubię zmiany i bardzo ich teraz chce!
rumka   niezbadane są wyroki boskie
19 listopada 2012 17:50
Jutro nadchodzi mój dzień sądu , czyli próbna matura  😵 jeszcze polski jak polski, ale matma to będzie kompletna porażka 🙄
A tak po za tym to u mnie ujnia z patatajnią...
infantil, a Ty z Gocławia będziesz dojeżdżać? Dobrze pamiętam? (Czy z Pragi?)
I w ogóle co z Twoim kotem (psem?), bo pamiętam, że kiedyś pisałaś, że masz alergię i Ci lekarz kazał pozbyć się zwierzaka? (Albo mnie skleroza dopadła  🤔wirek: )

Swoją drogą, czy Wam też tak szybko czas leci? Ja mam wrażenie, że dopiero co wrzesień był, a tu za miesiąc święta (choć z drugiej strony czasem mam wrażenie, jakby w ogóle wakacji nie było i jakbym cały rok bez przerwy do szkoły chodziła)

rumka, to ja będę trzymać kciuki za Twoją próbną maturę 🙂
z Gocławia, 168 spod domu  😜
I psa. Każdy lekarz mówi,że mam oddać. Nie oddam  🏇
Heval jakie święta? Przecież Koniec Świata jest przed. 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się