wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2012 06:30
BlueHorse, kolejne sezony są według mnie jeszcze lepsze. Tzn głosy są podzielone ja uważam, że najnudniejsze były sezony 2 i 3. Sezon 1 był taki całkiem fajny. Za to wszystkie pozostałe miażdżą!
Heval,  dziękuję 🙂
JARA dzięki 😀
Oglądałam 2 - nudny może nie był ale bym wkurzający podczas końcówki okrutnie :P
A trzeci zobaczymy ale przynajmniej wiem, że jak będzie nudno to mogę liczyć że później się rozkręci i nie stracę motywacji 🙂
Także jeszcze raz dziękuje 😉
oglądam zdecydowanie zbyt dużo seriali, jednak ten, ktory wywarł na mnie największe wrażenie to Sherlock BBC z 2010. Każdy sezon składa się z 3 odcinków, które mają 1,5 godziny. Ale głowny aktor wgniata w podłogę. Oczywiście polecam wersję z napisami, bo letor wiele smaczków omija. http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
20 listopada 2012 09:15
Ja sie tak zanudzilam 3 sezonem Dextera, ze od pol roku nie moge sie zabrac, zeby go dalej obejrzec...
Żużkę popieram - Sherlock jest świetny- obie serie. Szkoda tylko, że przez Hobbita i inne filmy nie wiadomo czy i kiedy doczekamy się serii trzeciej. Zwłaszcza, że ostatni odcinek 2giej serii zostawia widza z ogólnym 🤔 WTF      😁
Poza tym z seriali BBC polecam jeszcze Dowton Abbey, jestem świeżo po trzeciej serii i ten serial to dla mnie idealna odskocznia, bardzo dobrze wyważona dawka serialu obyczajowego, humoru i nostalgii  🏇
z seriali hamerykańskich świetni są Mad Men- agencja reklamowa na Manhattanie w latach 60 - czyli papierosy, szowinizm i świetny scenariusz  🙂
i Shameless(zdecydowanie 18+) na podstawie oryginału z GB. Absolutnie niepoprawna w każdym calu seria o problematycznej rodzinie i ich znajomych. Uwielbiam i czekam do stycznia na premierę trzeciej serii.
Oglądał ktoś The Wire? Ściągnęłam wszystkie sezony i ciągle się zastanawiam czy zacząć oglądać.
ewik, w Shameless sama się wkręciłam całkiem niedawno. Jak ktoś lubi klimaty Skins to polecam!
ewik, podobno 3 część Sherlocka w styczniu.
żużka uwielbiam ten serial sherlock Holmes 🙂 Najlepsza wersja podczepiona pod sherlocka ever 😉
I wydaje mi się, że jakis czas temu sprawdzałam i premiera była konkretnie zapowiedziana ale nie pamiętam dokładnie.
Tak czy siak jak się zacznie nowy sezon: krzyczcie na forum koniecznie 😉

bianca no właśnie znudzenia się zazwyczaj najbardziej obawiam 😉
[quote author=żużka link=topic=205.msg1590456#msg1590456 date=1353432431]
ewik, podobno 3 część Sherlocka w styczniu.
[/quote]


😅 😅 😅
Przegapiłam taką świetną wiadomość !
w styczniu albo październiku. podobno :P ale przynajmniej 2013
Właśnie mi się skończył Czas Honoru.  🙁
Wiadomo, czy to był ostatni sezon czy będą kręcić dalej (chociaż właściwie co?).
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 listopada 2012 21:10
infantil, no jest co....matka, doktorek, Ruda...Przeciez obiecal, ze wroci...
BASZNIA no to tak tak, ale jakoś nie widzę z tego całego sezonu. W każdym bądź razie, jestem jak najbardziej za tym, by kręcili, bo to jedyny serial jaki oglądam  😍
infantil

Ruszyły prace do VI sezonu, p. Wencel mówiła w programie Polonii że VI sezon będzie najprawdopodobniej obejmował akcję do 1947.
Ja najbardziej jestem ciekawa co z Orlickim i Brodowiczem, teoretycznie mieli wpaść znowu w ręce sowietów, potem o nich już nie wspomniano...
I muszę powiedzieć, że jestem zachwycona nowymi postaciami, szczególnie Zawiszą i Zwonariewiem  😍
Ostatni odcinek, owszem, wyciskacz łez, ale niektóre sceny do mnie nie przemówiły.

Ah, zapomniałam o muzyce z serialu, Chajdecki jest geniuszem  😍
Czy Wam też nie działa kinomaniak?
Chciałam nadrobić seriale, ale pokazuje się "trwa ładowanie filmu" (czy coś w tym stylu), paseczek jakiś jest, że się ładuje, ale nic z tego. Nie chce się załadować.
To tylko mój problem? Czy kinomaniak.tv się popsuł?  😵
Gniadata   my own true love
07 grudnia 2012 17:12
Heval chyba tylko Tobie, mnie wszystko pierwszy lepszy film poszedł bez problemu, serial to samo

A z seriali to generalnie oglądam w sumie tylko Pamiętniki Wampirów, z czego się nieustannie śmieje 90% moich znajomych.  😵
A tak to wkręciłam się jeszcze w Supernaturala, ale zaczął mnie przerażać (tak wiem, słaba jestem 😡 )
Gniadata, jak przeczytałam to wpadłam na to, żeby inną przeglądarke włączyć. I chodzi.
Dlaczego moja ulubiona opera ma takie problemy  🤬
Pamiętniki Wampirów strasznie mnie wkurzają od 4 sezonu, przez co mam zaległości już chyba w 3 odcinkach 🙄
Właśnie jestem po finałowym odcinku Dextera... Jak dla mnie słaby sezon, ale Sirko to uwielbiałam  😜- ale za to baaardzo podobał mi się poprzedni- więc może dlatego liczyłam na więcej. no i chyba będzie więcej...UWAGA BO MOGĄ-ale nie muszą- BYĆ SPOILERY orchidea, kulka Deb...
Ja przez większość odcinka myślałam, że ''to tylko sen''. Ale wyszło jak wyszło. i jakoś nie czuję 'podniecenia' po finale, nie to co po 6. latałam po domu z krzykiem ile to ja muszę czekać na nowy sezon 🤔


A teraz większość seriali mi się kończy ;/ więc nie pozostaje mi nic innego jak oczekiwanie na  Breaking Bad & Pinkmana 😍
A jest jakiś serial w stylu Skins/ Misfits.

A mnie zabiła końcówka Dextera, tudzież zabiła mnie Deb, nie wierzyłam w nią a jednak...  o rany nie wytrzymam do września  😵

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 grudnia 2012 21:30
lotka13, Shameless
wpadlam w nowy serial, a mianowicie Castle - kocham, uwielbiam!  🏇  💃  🤣
Ogląda ktoś Chicago Fire?
ciasteczka 🙂
Jak się nazywa ten serial z Alexz Johnson? Leciał kiedyś na którymś z kanałów dla nastolatków. Ktoś wie gdzie można go oglądać? 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 grudnia 2012 19:15
Instant Star. Na jakichś oglądaczach poszukaj.
Cariotka   płomienna pasja
19 grudnia 2012 20:07
a ja oglądnęłam zakończenie Plotkary i spodobało mi się. Nadal jestem wierną fanką Chucka Basa, to mój typ 😁
A to maja byc kolejne sezony Dextera?
Bo ten sie skonczyl nijak.. Czy moze sie nie skonczyl tylko ja o czyms nie wiem? 😀
Strzyga  o, dzięki. A możesz podać jakieś konretne strony? Do tej pory oglądałam seriale tylko na onecie i nie znam innych 'oglądaczy'.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 grudnia 2012 22:20
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się