moda, ciuchy etc...

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 listopada 2012 07:52
Mam pytanio-sprawo-prośbę 😉  :kwiatek:

Czy ktoś byłby w stanie zakupić mi koszulkę ze strony internetowej sklepu Pull&Bear, tak abym mogła odebrać ją u siebie w Szczecinie w sklepie? Nie ogarniam płatności typu pay pall itd. a nie widzę tam możliwości bym mogła zapłacić w sklepie.

Oczywiście przeleję najpierw pieniążki!

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
asds   Life goes on...
14 listopada 2012 13:31
Na zlotewyprzedaze.pl

kolekcja Słonia Torbalskiego -40%. Ja już dwie torby które za mną chodziły zakupiłam 😀
Hej!
Widział ktoś z was jakąś podobną kamizelkę do 200zł? Czarną
Bo ostatnio mam straszną ochote na zakup takowej 😉
Nie chodzi mi tutaj o końskie sklepy, ale ogólnie.
Jakiś H&M czy Bershka może?
Albo jakiś inny coby dało się zamówić przez internet.

Będę wdzięczna  :kwiatek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 listopada 2012 08:04
Pursat, świetne te spodnie moro 🙂

I pytanie - skusiłam się na takie legginsy, tylko teraz nie bardzo wiem do czego je nosić  👀 Teoretycznie do tunik, ale lepsze będą takie dzianinowe/wełniane, generalnie grubsze, czy jakieś cienkie też będą dobre?

I jeszcze jedno - otrzymałam w spadku długą, czarną, prostą, dzianinową spódnicę. Niestety już dłuższy czas leży w szafie, bo zupełnie nie wiem jakie buty mogę do niej nosić, jakoś nic mi nie pasuje  🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2012 08:52
Nuna ja kupiłam taką jak ta 2 tylko z futerkiem dookoła kaptura za 39zł w New Yorkerze, ale to było na wiosnę..
Nuna polecam kamizelki puchowe (wypełnienie puch i pierze) - swoją kupiłam na przecenione w reeboku za 160zł i jest bardzo ciepła! w stajni i w siodle sprawdza się świetnie🙂 ze sztucznym wypełnieniem kupisz dużo taniej, ale nie będą tak ciepłe - bardzo ładne były w h&m za 130-140zł
ok, dzięki za pomoc.

Jeszcze tylko jedno...
Poszukuje szarej bluzy, takiej trochę luźniejszej żeby móc napchać pod nią inne ciuchy
z grubego materiału, bo jak na razie wszystkie które znajduje to takie szmatki...
Tylko muszę zmieścić się do 120zł.
Znacie może jakiś sprawdzony model?
Wkładany przez głowę i z kapturem, który byłby z dobrego materiału
mam dokładnie taką z Cubusa, dałam 50zł (ale była promocja 50%) no i to było ze 2 lata temu, ale poszukaj, może są podobne teraz 🙂
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
21 listopada 2012 20:30
C&A dział męski 🤣 ostatnio tam się zaopatruję w moje bluzy
gdzie sa jakies strony z zestawami ubran? chcialabym poogladac do czego lacza welniane spodnice- od stop do glow 😉 mam sliczna i zero koncepcji  👿
katka spróbuj na allani.pl albo pinterest.pl 🙂
Dziewczyny co założyć pod taką sukienkę? Bo biustonosz odpada, nawet ten glutowaty... Niestety sukienka nie ma podszewki, zeby piersi upchnąć a mam niestety spore. Sam cienki welurek...
Scottie   Cicha obserwatorka
25 listopada 2012 20:28
salto piccolo, trochę kicha, jak wiesz ( 😉 ), że masz biust duży i nie obejdzie się raczej bez stanika, a chcesz założyć taką sukienkę. Jedynym rozwiązaniem, jakie widzę, są naklejki: na sutki (żeby nie było widać, jak sterczą, ale niestety biust będzie sobie wisiał)- ja mam TAKIE, nadają się też na solarium i do opalania topless 😉 na allegro są też silikonowe chyba wielokrotnego użytku. 

Masz też do wyboru naklejki podtrzymujące biust: TAKIE tylko nie wiem, jak się sprawdzą przy dużym biuście (moja siostra ma średni 70E-F i jej w tych naklejkach było niewygodnie) i czy ta sukienka je zakryje. Można je kupić w Superpharmie.
Averis   Czarny charakter
25 listopada 2012 20:30
Ta sukienka raczej nie jest stworzona do sporych biustów, dlatego trudno go zakryć- po protu, taki fason.
Może być ciężko z tymi nakładkiami podtrzymującymi. No co mam zrobić jak narzeczony się uparł, że mam ją mieć  😵
edit.
Biust mam D więc może?
Gdzie takie coś kupić w Warszawie?
salto kurde no to nie jest krój dla ciebie naprawdę :kwiatek: To jest na naprawdę płaski biust i tylko bez biustonosza.
Averis   Czarny charakter
25 listopada 2012 21:31
Niestety muszę się zgodzić z przedmówczynią 🙁
Pokażę mu tę dyskusję żeby mi uwierzył bo będzie ciężko  😁
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
25 listopada 2012 21:34
Z takim biustem to chyba najkorzystniejsze są sukienki z zabudowanym przodem i efektownym dekoltem z tyłu.



dobrze myślę?

Edit: Albo taka:



Dla mnie bardzo seksowna.
Scottie   Cicha obserwatorka
25 listopada 2012 21:38
salto piccolo, nie masz biustu D i dam sobie rękę za to uciąć. No chyba, że to 90D 😉 Ja mam mniejszy biust od Ciebie (tzn. wyglądający na drobniejszy), a i tak nie wiem, czy zdecydowałabym się na taką sukienkę. Jak narzeczony się uparł, to może niech coś teraz wymyśli? :P
Scottie wszystkie biustonosze mam D70  😉 Mowa tu o "sieciówkach", nie braffiterskich pomiarach.
moim zdaniem można walnąć dekolt, nawet jest to wskazane, ale nie tak do pępka i z rozcięciami po bokach. Może być tak jakby do połowy między piersiami i z tyłu gołe plecy.
Averis wszystko zależy od figury. Nie założyłabym takiej sukienki bo poszerzyłaby mnie w ramionach i plecach a na dodatek uwydatniła szerokie biodra.
Pewnie i tak ją kupi choćby tylko do kolacji we dwoje - będzie mógł się na coś gapić  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
25 listopada 2012 21:50
salto piccolo, o popatrz, czyli jednak walnęłam się trochę, bo obstawiałam, że sieciówkowe nosisz 75D albo 80D. Twój biust wygląda na dużo większy, tzn. braffiterski- rzeczywisty rozmiar na pewno byłby większy. To może spróbuj z tymi naklejkami POD biust? Fortuny nie kosztują, jak się nie sprawdzą może wykorzystasz jakoś inaczej. Kupisz w SuperPharmie w Złotych Tarasach za ok 30 zł. Chyba w Cubusie też było coś podobnego.

Jednak krój tej sukienki dalej do mnie nie przemawia, ja bym jej nie założyła. Za dużo ciała na wierzchu.
Dzięki  :kwiatek:
Ja też mam co do niej duże wątpliwości - noszę dekoldy ale nigdy w życiu nie miałam na sobie tak głębokiego. Niestety a raczej w większości przypadków mój M kupuje mi sukienki, czasami nie pytając mnie o zdanie. Sam ją zauważył na wieszaku i poprosił o przymierzenie. No to przymierzyłam i oczywiście kończy się to tak, że mam same problemy  😂
Zawsze jest wyjście - będzie podomką!  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
26 listopada 2012 14:36
salto piccolo, a z jakiego sklepu ta sukienka? Szczęście masz z tym M., mój mi nawet bielizny nie chce kupować 😉
Salto, tak patrze na to Twoje zdjecie i wydaje mi sie, ze tutaj stanik strasznie Ci miesza w ewentualnym dopsaowaniu sie w ta sukienke, masz w nim cycki  bardzo wysoko, bardzo blisko siebie wiec moze jak bedziesz bez, to biust ulozy sie tam gdzie bedzie mogl, czyli mniej lub bardziej wpasuje sie w miejsce ktore daje sukienka   :kwiatek:
robakt   Liczy się jutro.
26 listopada 2012 19:14
W poszukiwaniu sukienki na studniówkę 🙂
http://www.hm.com/pl/product/05792?article=05792-A
lub
http://www.hm.com/pl/product/06440?article=06440-A ale ta wydaje mi się bardzo tania, więc pewnie kiepska.
Co myślicie?
Pursat   Абсолют чистой крови
26 listopada 2012 21:35
Druga ma fajniejszy fason. Bardziej pasuje na studniówkę niż pierwsza, która prędzej założyłabym na sylwka lub na imprezkę. Gdybym miała się tylko tym kierować, wybrałabym drugą. Materiał jednak nie wygląda na tych zdjęciach najlepiej. Zależy jak na żywo. 😉
sanna dobrze pisze. Bez się pewnie jakoś ułoży. Ewentualnie do krawcowej żeby deko ją przerobić w okolicach biustu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się