Oficerki

niestety są tylko pełne numery, nie ma połówek, ale jak piszesz, ze Twoje się tak rozeszły to mam nadzieję ,że te też puszczą. Łydka jest idealna, długość też tylko troszkę ciasne, no zobaczymy pożyjemy  🙂 Dzięki Petit 🤣
haruś moje hippici się rozeszły  🤣
i w tym moja nadzieja Dramka 🤣 pochodze w domu przez kilka dni na coraz grubszą skarpetę i zobaczę czy stracę stopy czy przezyję 🤣
Możesz sobie posprejować but od wewnątrz taką pianką zmiękczającą skórę.
ooo dzięki Petit 😀  zaraz podjadę do jakiegoś obuwniczego i kupię taka piankę 🤣
Ma ktoś oficerki ARIAT?
Hej dziewczyny 🙂
Potrzebuje pomocy. Zdecydowalam sie na zakup oficerek Cavallo ale nie mam pojecia ktory model wybrac  🙄
Chodzi o to ze do swojej pociechy latam pare razy w roku, 3 razy na 2-4 tyg i ze 3/4 razy na dluzszy weekend. Dlatego zadne sztywniaki jak Pirouette czy Piaffe nie wchodza w gre bo nie jezdze codziennie zeby nad nimi pracowac i je rozbijac. Tez szkoda mi wydawac 2 000 pln na oficerki ktore i tak bede bardziej uzytkowac w zime-jesien niz wakacje (skarpetki i heja 😉 )
Wybralam na ebay.de pare modeli:
- Polar II
- Polar Jump
- Arctic
- Welmeister
- Summer
- Summer Jump

Pomozcie plissss  🙇 🙇 🙇
Polary sa ocieplane i na bank nie caloroczne.
I raczej byly by jak dla mnie bardziej praktyczne. Najbardziej podobaja mi sie te Arctic 🙂
Które są ocieplane?  😀 bo Ja chce  😅
Polar i Arctic 🙂

Mam jeszcze pytanko do tych ktore maja Cavallo... Moja lydka wychodzi mi na spodniach rurkach niecale 37. i teraz mam problem... brac 36?? Rozciagna sie?? Bo wysokosc w roz. UK4 jest tylko 47 na lydce 36 i 38, Juz sama nie wiem...  😜
[tt][/tt]Dramka ja mam ocieplane HKM, są rewelacyjne, jeżdże w nich codziennie. Ocieplane mają cholewki i całą stopę  🤣
http://www.amigo-konie.pl/28-hkm-oficerko-skorzane-ocieplane.html. No i są mega wygodne 🤣
Mierzyłam kiedyś. Były dla mnie za szerokie w łydce i za krótkie  🙁
hm, przecież ty nie masz chudszej łydki od mojej, jakbyś chciała to wpadnij do mnie do stajni to sobie zmierzysz, mam 37 numer, ja je kocham miłością wielką i to prawda, że cholewka mogłaby być dłuższa jest ale nóżki nie marzną  🤣
Na pewno mam chudsza i jestem wyższa 😉 Jaki masz obwód łydki?  😎
w bryczesach 33 🤣
a jak wypadaja te HKM: normalnie noszę rozmiar 36 , to te ocieplane 37 będą dobre czy za duże, i jakie są wysokie?
atena ja też nosze 36 i jak zamówiłam zgodne z numeracją to nawet nie włożyłam nogi, więc wzięłam 37 i są ok. Nie są tak wysokie jak normalne oficerki, czyli nie obcierają pod kolanami  🤣 i na nodze wyglądają o niebo lepiej niż na zdjęciach no i są bardzo ale to bardzo wygodne do jazdy. Podeszwa genialna nie ślizga się w strzemieniu. Mogę je polecić w 100%.  🤣
[quote author=haruś link=topic=211.msg1593761#msg1593761 date=1353691691]
w bryczesach 33 🤣
[/quote]

29-30cm  😀
Dramka ty chuderlaku  😂  a ostatnio mówiłaś żebym przytyła 🤣 musze schudnąć, koniec z kolacją 😁
dzięki haruś! a łydka 35 wejdzie?
atena wejdzie spokojnie jest duża regulacja  w cholewce  🤣
dzięki, zamawiam !!!
Takie łydki to przekleństwo  😵
Mógłby mi ktoś rozszyfrować te wymiary : 23 6.5(czyli 40) 50 38,5 35 ?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 grudnia 2012 17:53
Hurra! Moje Cavallo Junior Jump już u mnie! 😅
pokazuj!  😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 grudnia 2012 19:21
Tylko wyczyszczę po chrzcie w stajni 😁.
przedwczesny prezent gwiazdkowy?  🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 grudnia 2012 20:17
Nope niestety tak. Hippici wyglądały tak (każdy but)+ jeden rozwalony zamek.

A teraz milszy obrazek 😀.





Wrażenia po jeździe? Wysoko 😁. Muszę się dorobić normalnych zdjęć "na nodze" 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się