Książka skarg i wniosków

Też się zdziwiłam. W sumie tam dość spokojna rozmowa była.
Tak patrząc na temat rozmowy.
Może dlatego, że dubel?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,26311.120.html
Taniu, chyba prędzej z powodu linku, który szafirowa podała, ale skoro jest to ogólnie dostępna stronka, to nie wiem, o co kaman.
No nic, czekajmy, aż się wyjaśni, bo może to tylko jakaś pomyłka albo usterka.
Też o linku pomyślałam, i ja bym go wykasowała na miejscu Moderacji.
A tak wątek zamknięty a link sobie jest.
A nie powinien być. A autorka wyedytować nie może.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 października 2012 14:41
wielki brat paczy 👀
Ale przecież to jest ogólnodostępny link. Nie reklama, ani nic.
Przydałyby się chociaż jakieś krótkie słowa wyjaśnienia  :kwiatek:
najprawdopodobniej to ja kliknelam przypadkiem w zamknij watek. bardzo przepraszam, juz jest otwarty.
to moze takie pytanie, z jakiej racji zostałam zbanowana?  🙄
emade, jak widac juz nie jestes. i mowilam to osobom, ktore wyslalas do kontaktu- wskoczylas na czyjegos bana.
Dziwna sprawa, zeby się pomylić w przydzieleniu bana...  😉
emade, nikt sie nie pomylil. wskoczylas na czyjegos bana, masz zmienne ip. i akurat mialas takie, ktore zostalo zbanowane.  🙄
edit:
i dziwne dla mnie to jest takie czepianie sie. jak tylko dostalam wiadomosc od scottie to natychmiast sprawdziam co jest grane i zdjelam tego bana. jak pisala do mnie jara, to juz bylo po sprawie.
jak to fajnie, ze inni uzytkownicy w takiej sytuacji dziekuja za szybka reakcje i pomoc. co prawda te podziekowania absolutnie nie sa konieczne, w koncu to moj obowiazek, ale jakie mile jednak  😀
A tak z ciekawości, ile trwał ten ban? To pytanie generalnie do emade - ile czasu próbowałaś dostać się na forum?
ja moge powiedziec tyle:
pierwsza nieudana proba logowania- Listopad 09, 2012, 02:14:37
druga- Listopad 09, 2012, 12:27:12
wiadomosc od scottie- Listopad 09, 2012, 12:33:52
jara napisala do mnie o 15:35 i wtedy emade byla juz odbanowana.
a dla wszystkich majacych taki problem w przyszlosci mala rada:
sprobujcie zresetowac modem. jesli macie zmienne ip, to najczesciej wtedy ono sie zmienia.
emade nie Tobie pierwszej się zdarzyła taka sytuacja. W tym roku zbanowało Cintrę w ten sam sposób  😉
Dokładnie. Wskoczyłam na IP osoby, która kupowała konia z tej samej hodowli i nie mogłam pojąć jak ktoś dopatrzył się podobieństwa bazując na tym jednym czynniku. A to był czysty przypadek.
Nie mam do nikogo pretensji, dziękować też nie będę także wybacz 😉 nie jestem modem nie znam zasad przyznawania banów stąd reakcja.
modzi ratunku! rozjechałam forum o tu: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,88123.4500.html
przepraszam...
Można coś zrobić z nowymi ogłoszeniami , rozchodzi mi się o to ,żeby właściciel ogłoszenia mógł kasować propozycje cenowe . Mam takie 2 osoby co notorycznie dają propozycje dla zabawy , potem osoba która jest np.zainteresowana nie pisze a to utrudnia sprzedaż  😤 

Jeszcze jedna sprawa , żeby można było ponownie wystawiać ogłoszenia , edytuje takie ogłoszenie (nie można edytować daty wystawienia ),jest przez chwile dostępne ale potem znika .
root   szef wszystkich szefów
24 listopada 2012 13:29
Do przetestowania nowa funkcja w ogłoszeniach: odświeżanie.
Działa to w ten sposób, że istniejące ogłoszenie ma resetowaną datę dodania, co przerzuca je na górę listy ogłoszeń. W ogłoszeniach w dziale sprzęt, dodatkowo kasowana jest lista propozycji cenowych (nieodwracalnie, więc jak ktoś chce to niech sobie spisze potencjalnych chętnych).
Nie kasowane są liczniki odsłon, oraz obserwujący nadal widzą to ogłoszenie.

Żeby ustrzec się przed gimbusami, którzy będą odświeżać swoje ogłoszenia codziennie, ta funkcja działa najwcześniej po 2 tygodniach od dodania, lub ostatniego odświeżenia.

Przycisk odśwież pojawia się w edycji ogłoszenia, na samym dole strony.

Zapraszam do testów i uwag jakby coś nie zadziałało.
DZIE-KU-JE-MY  :kwiatek:  😀
Odświeżanie działa!!! Świetnie, dziękujemy 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 listopada 2012 18:23
U mnie też działa 😅 :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
25 listopada 2012 16:26
jak to jest że rejestruje się nowy użytkownik i ma w nicku swój mail? Chodzi mi o lax.2007@hotmail.co.uk
Czy tylko u mnie nie działa strona voltopiry.pl? Tylko przez re-voltę mogłam teraz wejść.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 listopada 2012 18:46
Ja teraz siedzę na voltopirach i jest ok ale logowałam się jakiś czas temu
To widocznie u mnie coś nie działa..emotki też mi nie chcą się klikać..
zen mnie też nie działają voltopiry 🤔
I widzę po wątku prezentowym (IV edycja), że nie tylko mnie nie działają emotki. Admin, help!
mnie też nie działają emotki, ani żadna z edycji tekstu (typu pogrubienie, kursywa, itd). Dziwnie tak bez tego.
A działają Ci voltopiry.pl? Ja weszłam teraz przez re-volte. Sprawdzałam na dwóch przeglądarkach, nic nie działa. Może to dostawca internetu, skoro innym działa..? U mnie jest w tej chwili połączony z UPC.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się