Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

ale ile koni ginie na bezpiecznych pastwiskach? wystarczy, że w nocy kret zrobi dziurę a koń wpadnie nogą i bęc jest tragedia. czy ludzie kupują konie i zapewniają im olbrzymie pastwiska żeby ginęły? nie, to się zdarza. nawet jak dołożymy wszelkich starań, to się i tak może zdarzyć, a jakie warunki tam miały zwierzęta nikt się nie dowie naprawdę.
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
21 listopada 2012 10:28
Jak sie raz zdarzy to jest to wypadek. Jak sie zdarza kilkakrotnie i w miedzy czasie sa zglaszane zaniedbania to juz ewidentnie cos jest nie tak.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 listopada 2012 11:40
śmierć trzech koni, sześciu kóz, sześciu owiec i dwunastu kurcząt,

poważnie taka afera o 12 kurczaków? wiecej codziennie ląduje w rosole na jednej ulicy w polsce... ile koni się codziennie na padokach uszkadza i trzeba je uśpić? że już nie wspomnę ile ląduje na talerzach.


Tu chodziło o to że zwierzęta nie miały zapewnionej opieki weterynarza. Tyle kasy wydać na film a nie dać kilku dolarów dziennie na zatrudnienie choćby technika weterynarii ? Poza tym z tego co słyszałam treserzy też zeznają w tej sprawie więc musiało tam dojść do poważnych zaniedbań. W wielu filmach występuje dużo większa liczba zwierząt i jakoś dziwnym trafem żadne w nich nie ginie. A już na pewno nie ginie taka ilość żeby robić aferę.
Uwielbiam władce pierścieni, ale niestety Hobbitowi mówię stanowcze nie. Być może bojkot sprawi że WB na przyszłość będzie bardziej uważał na zwierzaki. Bo wątpię żeby ktoś dał rade ich pociągnąć do odpowiedzialności karnej.
wątek zamknięty
Powstał watek o tej tematyce, więc zapraszam tam 😉
KLIK
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 listopada 2012 12:05


fajne..hm... wypinacze?
wątek zamknięty
wypinacze wypinaczami,ale jak one są założone ? ktoś mnie oświeci...
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
23 listopada 2012 12:37
pewnie pod siodłem. Widać ze supeł łączący dwa końce jest przy pysku, czyli sznur leży pewnie na grzbiecie, "przyjemnie"  dociskany siodłem i ciężarem jeźdźca...  🤔  chociaż mam cichą nadzieje, że jakoś inaczej to umieścili...
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 listopada 2012 12:39
To już chyba kiedyś gdzieś na re-volcie było... Laska w martwym koniu. Bardzo drastyczne!!! http://www.chamsko.pl/27517/Smacznego_
W razie czego, usunę.
wątek zamknięty
to jest okropne...rasa ludzka często mnie przeraża... aż ciężko się na to patrzy. obrzydliwe,zero szacunku dla "zmarłego" zabitego zwierzęcia...
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 listopada 2012 12:52
PumCass, mi się wydaje, że jest zapięty gdzies przy przystułach..
wątek zamknięty
Ta kobieta w koniu jest okropna..
Jak można w ogóle coś takiego zrobić? I że niby takie zdjęcia po internecie krążą i nikt nic z tym nie robi?
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
23 listopada 2012 14:20
hszonszcz Oby  😉 Niestety już widziałam kilka razy jak właśnie w ten sposób mocowano "patent" ze sznurka.

anioleczek.97 Ano nikt nic z tym nie zrobił, ponieważ według tamtejszych władz nie zostało złamane prawo bo zwierze na zdjęciach było już martwe, a wcześniej zostało zabite w sposób humanitarny (zastrzelony).  🍴

wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
23 listopada 2012 14:43
nikt nic z tym nie zrobił, ponieważ według tamtejszych władz nie zostało złamane prawo bo zwierze na zdjęciach było już martwe, a wcześniej zostało zabite w sposób humanitarny (zastrzelony).  🍴


Brak słów na takie coś...  🤬
Co ta dziewczyna musiała mieć w głowie, by takie rzeczy wyczyniać. Nie do wyobrażenia 🤔
wątek zamknięty
Mi po prostu się cofnęło do gardła wszystko co zjadłam..  🤔
A co to za państwo, jeżeli ktoś wie?
wątek zamknięty
To już chyba kiedyś gdzieś na re-volcie było... Laska w martwym koniu. Bardzo drastyczne!!! http://www.chamsko.pl/27517/Smacznego_
W razie czego, usunę.

Ohyda.
Nie wiem, co kierowało tą kobietą, ale na pewno nie była to "normalna siła".
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
23 listopada 2012 16:03
anioleczek.97 hAmeryka...ponoć historia tergo całego zajścia była taka, że razem z chłopakiem kupili umierającego konia, żeby go zabić na mięso (u nich to chyba normalne, nie wiem  🤔wirek🙂. Konia zabili, a następnie dziewucha wpadła na ten jakże genialny pomysł. Oczywiście po nagłośnieniu sprawy przez jakiegoś reportera, tłumaczyła się, że nie widzi w tym nic złego i że w ten sposób chciała znaleźć się bliżej natury  🤔wirek:
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 listopada 2012 18:08
mam wrażenie że laska musi być w jakimś stopniu upośledzona, że zgodziła się na taką sesję.
Patologia to mało powiedziane
wątek zamknięty
to niby artystyczne miało być. zainspirowane Gryllisem (dobrze mówię? nie rozróżniam gwiazdorów, ten co żre robaki), który pokazywał, jak wszechstronny może być wielbłąd, i po wypatroszeniu może służyć za śpiwór na pustyni.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
23 listopada 2012 20:21
Bear Grylls 😉
anioleczek.97, skoro w necie można było zobaczyć zdjęcia ofiar z katastrofy Smoleńskiej, Prezydenta Kaczyńskiego, to takie zdjęcia mnie wręcz nie dziwią już. Sesja obrzydliwa.
wątek zamknięty
Serio, można było to też zobaczyć?  😲
Jestem ewidentnie zacofana w internetowym świecie.
wątek zamknięty
można było można 😀
wątek zamknięty
hszonszcz - było już to poruszane w tym wątku
wątek zamknięty
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
24 listopada 2012 21:47
Aż mi się nie dobrze robi jak na to patrze...  😡 A właścicielka/ki jakie mądre...
Eh.
wątek zamknięty
lavel   Konie cierpią w milczeniu
25 listopada 2012 16:30
Mam wrażenie, że to siodło leży dosłownie na szyi.
wątek zamknięty
No i co się czepiacie ?! Przecież czaprak dobrze leży...  😜
wątek zamknięty
Mam wrażenie, że to siodło leży dosłownie na szyi.


dokłaadnie, a kolano koleżanki jeszcze dalej...
wątek zamknięty
Wchodzę dzisiaj na swojego fotobloga i cóż widziem?

http://www.photoblog.pl/kolebka/137794000/mglaaaa.html

Zobaczcie komentarz pt. 'smierckoniom'  🙇
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
26 listopada 2012 16:23
Wchodzę dzisiaj na swojego fotobloga i cóż widziem?

http://www.photoblog.pl/kolebka/137794000/mglaaaa.html

Zobaczcie komentarz pt. 'smierckoniom'   🙇


Było to już tu rozdmuchiwane nie raz. No cóż, widać osoba to pisząca jest niereformowalna pod tym względem.
Miało to na celu zbulwersować koniarzy, ale mnie - jakoś wcale nie rusza. Gdyby to chociaż było prawdą.  😉
Choć na takie sytuacje administratorzy strony jaką jest photoblog powinni jakoś reagować. Nazywajcie to jak chcecie, ale dla mnie to czyste chamstwo zaśmiecać komuś pbl takim ... czymś.
wątek zamknięty
lavel   Konie cierpią w milczeniu
26 listopada 2012 20:01
Ja dostałam takich wiadomości milion razy, rzeczywiście ma to bulwersować koniarzy.
Doszło do tego, że zostałam poinformowana o tym jak to miło i przyjemnie jest wsadzać koniowi wibrator w dupę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.