Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

wszystkiego cudnego dla Agniesi  😅
Właśnie Pok koniecznie ucałuj Agnieszkę, najbardziej wyczekiwanego re-voltowego dzidziusia🙂
Czarownica ja juz sie rehabilitanta pytalam o ciagle wspinanie sie do siedzenia i niechec do pozycji horyzontalnej 😉
Troche sie ze mnie smial, bo ponoc klopoty z napieciem miesniowym widac caly czas, poza tym jest to dosc nienaturalne wygiecie np rak czy plecow, poza tym takie zachowanie w tym wieku to norma i mozna dziecko sadzac np obkladajac poduszkami czy na kolanach. Wiadomo ze nie przez wieksza czesc dnia, ale to tez jest dobre cwiczenie dla dziecka no i upragniona wieksza widocznosc :-)
Chociaz na forum chustowym by ci zaraz powiedzieli ze to zbrodnia, zeby nie sadzac dopoki samo nie siada czyli mw 8 mc i ze jak twoje dziecko nie chce do chusty bo np nie lubi byc na danym etapie rozwoju skrepowane, to na pewno ma problemy z napieciem miesniowym :]
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
25 listopada 2012 13:57
bywam na forum chustowym, ale tam to juz czasem jadą po bandzie: wszystko da sie zdiagnozować i wytłumaczyć słabym/mocnym napieciem, albo zaburzeniami SI, albo czyms tam jeszcze  😂  wyrobiłam sobie troche dystansu, bo jakbym we wszystko co w necie znajde wierzyła, to miałabym najbardziej chore dziecko na swiecie  😀
Dziękujemy za życzenia 🙂
Były urodziny w skali mikro 🙂 Ale przynajmniej się nie pozabijali. Agnieszka zafascynowana Kaziem właziła mu na głowę (oczywiście w kółku dla chomika), na co Kazimierz głosem steranego życiem męża "KOBIETO! OSZALAŁAŚ!"
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
25 listopada 2012 15:34
pokemon, sto lat dla Pazuzu! ps. gdzie zdjecia w kolku? Umieram z ciekawosci! 😉

Uświadomicie mnie co to znaczy Pazuzu i czemu mała Agnieszka jest najbardziej wyczekiwanym re-voltowym dzidziusiem? 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
25 listopada 2012 15:51
Julie, Pazuzu to mezopotamski król demonów wiatru. W wolnym tłumaczeniu powiedziałabym "mały diabeł" 😉
Julie - wyczekiwana, bo długo nie chciała wyjść na świat i każdy wchodził i patrzył czy "już" i mówiłyśmy "Pokemon weź idź już urodź"  😁
Sto lat dla Pazuzu! i zdjęcie w kołku proszę!

tet, na pewno do wszystkiego trzeba mieć dystans, a chustoforum tak jak każde inne ma swoją specyfikę

muffinka i cierpienie się dopytywały kiedy odpalam maszynę;]
dziś;]
no i przypomniałam sobie że jestem na "dzieci są ważne";]
http://dziecisawazne.pl/mamy-szyja-zabawki-cz-1/3/
Dzięki za wyjaśnienie, ale jeszcze ciekawi mnie dlaczego ta ksywka przylgnęła do małej Aguni?

sznurka, A masz gdzieś jakąś galerię zdjęć swoich arcydzieł? Kilka widziałam i bardzo mi się podobają, więc chciałabym więcej zobaczyć! 😀
<edit> O! Już widzę na fejsie 😉
Boskie!  😍
Można coś u Ciebie zamówić? Napisz mi na PW  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 listopada 2012 16:27
Dzięki za wyjaśnienie, ale jeszcze ciekawi mnie dlaczego ta ksywka przylgnęła do małej Aguni?


MOze dlatego 🙂
"A! I po łikendzie z dziadkami, którzy byli na każde pierdnęcie moja Księżniczka Piekieł awansowała na Królewnę Wszystkich Diabłów Wszechświata."
Sznurka - to ja zgłoszę się pod koniec lutego po zamówienie na Pana Metkę  😅
sznurka super, ja też pewnie się zgłoszę 😉
Ja bym tez chciala metkowca dla mojego półdiablęcia :-) Sznurka zdazysz na gwiazdke ? :-)

Tet no i jeszcze mnie denerwuja tam spory pomiedzy roznymi szkolami noszenia, no i przeciez jedynym slusznym wiazaniem jest kangur. Kieszonka tez juz be, 2x calkiem be, nie mowiac o nosidlach.. Tylko ze poczatkujaca matka z noworodkiem i poprawne zawiazanie kangura to graniczy z cudem...
sznurka piękne te rzeczy 😀 a masz może wykrój takiego konika ,chciałam spróbować  😁 https://picasaweb.google.com/holdziak/FertrejdoweHendmejdy#5660694866719807826
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
25 listopada 2012 20:26
no mnie sie nigdy nie udalo kangura wykonac tak, zeby po 3 minutach mlody dolem sie nie wyslizgiwal. Dalam sobie spokoj. Ale mialam okres manii  🤔wirek: godzinami na YT w wolnym tempie ogladalam kazdy ruch tych babeczek. Potem mialam szal plecakowy, bo mlody ciezki a nosic musialam jezeli chcialam sie gdziekolwiek ruszyc. To na szczescie sie udalo 🙂 a teraz sam zasuwa i dogonic go nie moge  🙂
ps. a 2x uwielbiam :]] za prostote wykonania i niewluczenie ogonami po podlogach sklepow, przychodni itp
A te metkowce czemu mają służyć? Pytam zaciekawiona 🙂 Bo ładne to to
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 listopada 2012 20:45
Slinieniu metek przez dzieci. Jest to, z zadziwieniem stwierdzany przez matki wszystkich znanych mi dzieci, sport narodowy niemowlaczej nacji.
Aaaaa no tak!  😁

"Lubię wkładać do buzi frędzle od dywanu i wysysać z nich sok" - takie hasło mi się przypomniało z jakiegoś komiksu.
sto lat dla Agi!

Dziewczyny znowu... znowu jest przeziębiony (2 tygodnie od końca ostatniego razu) - jesteśmy na gorącej linii z lekarzem, ma włączone leki na astmę i przeziębieniowe, ale oddech chyba zaczyna się skracać. Boję się nocy, nie chcę znów wylądować w szpitalu  😕
On jest taki biedny przy tych wszystkich tubach, inhalacjach, takie maleństwo kochane, a tak go muszę męczyć...  😕
ushia   It's a kind o'magic
25 listopada 2012 21:46
Aaaaa no tak!  😁

"Lubię wkładać do buzi frędzle od dywanu i wysysać z nich sok" - takie hasło mi się przypomniało z jakiegoś komiksu.


hehe - ja lepsza bylam, jak moj chrzestny na przepustke z wojska przyjechal dopadlam do butow, rozsznurowalam i pozarlam sznurowki zanim sie zdarzyl przywitac 😎

uwielbialam memlac szmaty i sznurki, do dzisiaj nie moga pojac czemu niektorzy maja odruch wymiotny jak np musza sobie cos zebami przytrzymac 😉
Magdalena wspołczuję

u nas chyba grypa... mowie chyba bo zaczelo sie dzis po poludniu. Goraczka, ktorej nie moge zbic, ogolne osłabienie... bol miesni- nogi, ręce. Michał lezy jak neptek- godzine temu podałam paracetamol- a tu 38,4. Podaję zamiennie Paracetamol i Nurofen- po nurofenie spadło do 37,5 ale moge go podac znow dopiero po 12 w nocy 🤔

Czy to normalne, że w III trymestrze się chodzi jak kaczka?  😁
W sumie, to mogę iść normalnie jak się wysilę, ale jak idę naturalnie, to się kiwam na boki jak głupia. Ostatnio myślałam, że padnę ze śmiechu, jak zobaczyłam swój cień  😜

<edit> Dajcie jakieś dobre, sprawdzone linki z instrukcjami wiązania chusty tkanej  :kwiatek:
Jaki sposób będzie dobry dla noworodka? Myślałam o kieszeni, ale na forum chustowym mówią, że "be"?
Zażyczyłam sobie chustę "pod choinkę" więc i tak mnie to czeka.
ze kieszonka be? gwash gdzie?
Ja tam nie widziałam by to wiązanie krytykowano, sama w kieszonce tylko noszę

Magdalena,,Złota, zdrowia zatem rodzince!

Karina7, narysuj sobie;] moje projekty są mojego autorstwa, ręcznie rysowane, mam do nich pełne prawa autorskie;]
P.S. nie obraź się ale proszę o niekopiowanie moich zabawek!!!
gwash,  zdążę, Lewciowi będę szyła, więc luz

miło mi, że się podobają!
Sznurka bylo ze kieszonka nadmiernie rozplaszcza, za duze odwiedzienie nozek jak dla noworodka, bo wiazanie idzie pod pachami do tylu i przy dociaganiu rozplaszcza.. I ze zle rozklada ciezar bo na same barki. A kangur ze jest zdecydowanie najlepszy dla noworodka bo zaokrogla plecki i powoduje podkurczenie nozek pod siebie a ciezar idzie gora-dol i na cale plecy. Ale gdzie to zabij mnie a nie pamietam, to forum jest dosc rozwleczone, bodajze doradczynie z Clau Wie (?) lansuja tylko kangura 😉

To super, to ja chce kolorowiutkiego metkowca  :kwiatek:
eee... ale Pan Metek tyczy się konkretnie jakiejś maskotki, czy one wszystkie mają taką "ksywkę"?  😡


sznurka super zabawki! Zwłaszcza takie dwie mnie urzekły  😍
na chustoforum zostały nazwane mamlarkami - to te kwadraty z metkami;]
gwash, ano, dwie szkoły są chyba tak naprawdę
ja chcę się nauczyc wiązania na plecach jakiegoś, kupiłam indio specjalnie do tego, na kieszonkę za krótkie i tak leży i patrzy🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się