Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

olaboga, kujka co masz rozkminy 😀 Mi nawet lepiej brzmi że jeździ się konia a nie jeździ na koniu 🙂
siedzę na koniu 😂
a może to powstało przez taki skrót myślowy? jeżdżę (w domyśle trenuję) konia? faktycznie interesujące 😀
Istnieje jakiś polski odpowiednik książki How to play from a fake book?
Przez was utworzyło mi się jakieś "siedzę konia" 
Gdzie są jeszcze potrzebni realizatorzy dźwięku oprócz telewizji?
Alabamka na pewno tam gdzie jest muzyka- koncerty (zarówno takie w klubach jak i te na powietrzu), studio nagrań itp
Myślałam że koncertami sie jacyś inni specjaliści zajmują, dziękuję  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 listopada 2012 06:49
Alabamka, tu masz pełna informację nt. tego zawodu https://doradca.praca.gov.pl/d2k5/zawody?action=show&ppzid=220
ovca   Per aspera donikąd
24 listopada 2012 16:32
Była taka gra online, jak howrse tylko że z dziećmi- pamiętacie jak się nazywała?
Gdzie można online oglądać serial Gossip Girl?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 listopada 2012 17:30
iitv
dziękować  :kwiatek:
kiedy zaczynają sie wyprzedaże w ZARZE ?  🙂
Ovca, nie chodzi przypadkiem o grzendę?
Scottie   Cicha obserwatorka
25 listopada 2012 11:08
Naciau, zaraz po świętach Bożego Narodzenia.
Jest tu jakiś specjalista od sklejania modeli? Wpadłam na pomysł takiego prezentu, ale trudno ogarnąć te wszystkie marki itd. Może ktoś mógłby rzucić jakimiś podstawowymi radami  :kwiatek:
Nie wiem gdzie napisać  😡
Poszukuje świnki skarbonki bez dziurki do wybierania pieniędzy, takiej do zbicia. Sklep internetowy lub stacjonarny w Warszawie.
Nie mogę znaleźć, teraz tylko świnki z dziurą modne  🙁
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
25 listopada 2012 20:02
Alabamka,na szybko z allegro- skarbonka. Nie powala urodą, ale potrzeba do niej młotka.  😁
Dziękuję, kiedyś szukałam i nie było to dziś nawet nie zaglądałam.  :kwiatek:
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
25 listopada 2012 20:10
Nie ma sprawy, też kiedyś polowałam i nie było. [url=http://allegro.pl/listing.php/search?category=98734&description=1&string=wymaga+rozbicia]Tutaj[/url] więcej modeli. Mam nadzieję, że znajdziesz coś odpowiedniego.  🙂
Dziękuję, moja nadzieja na zgromadzenie oszczędności wróciła 😀
dzięki  :kwiatek:

rozmiar spodni 28 to jaki to ? w wszędzie podają inaczej  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 listopada 2012 21:04
Alabamka, Nanu Nanka jak masz u siebie, tam zajrzyj.
Nanu Nana w Warszawie nie ma z tego co wiem. za to możesz jeszcze zajrzeć do Flo, tam też zawsze mnóstwo takich rzeczy 😉
Czy po operacji cyckow - wystawienie implantow - czuje sie je??
Nie chodzi mi o kwestie czucia skóry czy czucia jak ktoś maca, ale czy baba czuje, ze ma cos sztucznego w sobie?
Np . kolczykow sie nie czuje - w uszach, jak ktoś nosi krótkie, które sie nie haczą, zapomina o nich.
Soczewek w oku sie nie czuje (chyba ze np ża długo sie nosi czy jest sucho itd) ale tez sie o nich zapomina.
A implanty? Czuć ciało obce?
Swego czasu był ten temat poruszany, bo pamiętam, ale już nie mogę znaleźć..

Jak to jest ze zdjęciami robionymi na zawodach ? Mamy prawo je wstawiać czy nie(jako fotograf) ?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 listopada 2012 21:35
elle, mamy prawo jeżeli jest to impreza masowa, a taką są zawody.
ushia   It's a kind o'magic
25 listopada 2012 21:37
dodo, jak ze wszystkim co masz na stale - receptory przestaja zwracac uwage i nie czujesz
o chyba ze masz jakies trefne i robi sie stan zapalny czy inna lipa 😉
Kurczak dzięki wielkie  :kwiatek:
Doszukałam teraz jeszcze - jakby się komuś przydało --->
"Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza."
Była taka gra online, jak howrse tylko że z dziećmi- pamiętacie jak się nazywała?


http://www.babydow.com/ ?  😀
Ale fajne! 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się