Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

darolga, wyładniałaś, a raczej z dziewczynki zrobiłaś się kobietą 🙂
Pinesska- Dawno Cię nie widzialam. Super wyglądasz, jak zawsze 😀
Darolga- Świetne foty, szczególnie drugie zdjęcie. Wyładniałaś 🙂
A to ja z dzisiaj

amnestria, yga trista przystańcie, tyle komplementów dawno nie słyszałąm, a przytyłam, zbladłam i "zciociałam"  😁
(tak, zaręczyny i wspólny dom już są dobrym pretekstem)  😂  bardzo wam dziękuję, niesamowicie mi miło  :kwiatek:

yga ja jestem bardzo pozytywną osobą, już mam taką opinię rozweselacza  :allcoholic:

trista ty masz te oczyska piękne, napatrzeć się nie mogę, już na facebooku podziwiałam

Bischa   TAFC Polska :)
23 listopada 2012 23:03
Dzisiejsze pracowe z Niro
stuprocentowe koncertowe zaangażowanie.



wrzucam cichutko i uciekam na kolejny koncert 😀
infantil, super, czyj to koncert 🙂? 
Dzionka, Kult  😀
Tristia wyglądasz na przemiłą osobę  😀
infantil Ty to ta w loczkach?
Pinesska super  🙂

sprawdzam nawierzchnie

najlepszy czasoumilacz jaki znam


infantil, super, czyj to koncert 🙂? 



buhahahaha, Dzionka popatrz! nawet moje nazwisko masz na zdjęciu Infantila 😉
pierdziele ludzie czy wy nie macie innych problemów/zajęć niż wytykanie komuś wstawiania zdjęć z odsłoniętym dekoltem??? co wam do tego jak kto się ubiera? jakoś zdjęcia w bikini, gdzie prawie 90% ciała jest odsłonięte (w tym także biust) nie wywołują takich komentarzy. zrozumialabym gdyby były to zdjęcia w samych majtkach (albo i bez🙂😉 ale tu na prawdę robicie awanturę o nic. zamjmijcie się lepiej sobą, a zdjęć nie oglądajcie jeśli wam się nie podobają:P
Averis   Czarny charakter
25 listopada 2012 06:23
wer, pozazdrościć refleksu.
hehe fakt trochę się spóźniłam, ale niestety nie mam tyle czasu żeby na bierzaco śledzić wszystkie wątki

infantil Ty to ta w loczkach?


tak 😉


buhahahaha, Dzionka popatrz! nawet moje nazwisko masz na zdjęciu Infantila 😉

no co ty! Serio?  😀
serio, serio 🙂
darolga   L'amore è cieco
26 listopada 2012 13:04
[img][/img]
Infantil ależ Ty masz piękne włosy !
To ja jako, że dawałam wcześniej inne zdjęcia pokażę się z innej strony 😀 z wygłupów z kuzynką🙂 Żeby nie bylo uprzedam,że to bluzka na jedno ramię🙂

pierdziele ludzie czy wy nie macie innych problemów/zajęć niż wytykanie komuś wstawiania zdjęć z odsłoniętym dekoltem??? co wam do tego jak kto się ubiera? jakoś zdjęcia w bikini, gdzie prawie 90% ciała jest odsłonięte (w tym także biust) nie wywołują takich komentarzy. zrozumialabym gdyby były to zdjęcia w samych majtkach (albo i bez🙂😉 ale tu na prawdę robicie awanturę o nic. zamjmijcie się lepiej sobą, a zdjęć nie oglądajcie jeśli wam się nie podobają:P


skoro ktoś umieszcza swoje zdjęcia publicznie, w tym wątku -  rzuca się sam na pożarcie przez forum... a że nie wszyscy się zachwycają każdą walniętą tu fotką, trudno - życie jest ciężkie...
tak ja Ty wer masz prawo wrzucić tu swoją słit focię, tak samo ja mam prawo powiedzieć, że mi się nie podoba... 😎
a jak ci się nie podoba mój komentarz, to nie czytaj i "zajmij się sobą"... łot co...
A ja szczerze powiem,że mnie to nie zabolało 🙂 krytyka...każdy ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie/krytykę i nie widzę nic w tym złego 🙂 Mniw krytyka nie uraża, przydaje mi się,bo wiem na co mam uwagę zwrócić/poprawić 🙂😉
Bardzo dobre podejście!  👍
Przecież tylko kilka osób stwierdziło, że zdjęcia są z deczko zbyt wyzywające. Nie ma w tym żadnej złośliwości.
O wiele ładniej, młodziej i naturalniej wyglądasz na tych które wstawiłaś teraz, a na tamtych trochę jak taka... pindzia 😉
Dokładnie tak jak mówisz 😀 Pindzia... 😀 tak samo bym się określiła ^ ^ na codzień głownie nie robię żadnego makijażu,bo mi to zbędne i nie lubię,z resztą nikt mnie tu nie obraził 😀 tylko wyraził swoją opinię, która mnie po prostu nawet ucieszyła 🙂 bo nie lubię czegoś takiego jak sypanie "ładnie,super,pięknie" jak wcale tak się nie myśli 🙂 Krytyka mnie wręcz wzmacnia do działania 😀
a to my, z forumową emade  😎



nie wiem od czego mam taki brudny nos na drugim zdjęciu  😁
pony   inspired by pony
27 listopada 2012 00:05
emade to jest na serio zjawiskowa! 🙂 zazdroszczę po cichu urody!
pony, ja też i to wcale nie po cichu 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 listopada 2012 06:43
Karolina jakbym Cię nie znała to bym powiedziała, że wy to siostry 😉
siostry jak nic  😀
Pinesska, Edy, Darolga- Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Darolga- Chyba jesteś jedną z tych dziewczyn, które z wiekiem stają się coraz ładniejsze 🙂
Emade przypomina mi moją znajomą. Ślicznotka 🙂
Mona,, JARA, nie jesteśmy do siebie podobne...ale w sumie my jak siostry! 😀
Moja reakcja na znajomą z aparatem  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 listopada 2012 14:39
ale masz rozszerzone źrenice. jesteś pewna że to reakcja na znajomą z aparatem? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się