Sesja/Studia i t d ;)

Ja markuję. Programowanie i mikroekonomia.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 listopada 2012 19:31
Ja o stypendium jeszcze decyzji nie dostałam =/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 listopada 2012 19:58
Ja posiedzę gdzieś do 1.00 🙂 i lulu
ja jutro tylko kolos z angielskiego i anatomia, w czwartek sprobuje poprawić zaleglą wejsciowke z biol. najgorzej wygląda piątek bo od 8 do 1 histologia i wejsciowka z układu pokarmowego, pozniej biegiem na próbę poprawy z fizyki a o 16 anatomia.... ratuje mnie tylko mysl ze w pt po anatomii jadę do domu  💃
galopada_ co to jest próba poprawy?
Jutro mam wejściówkę z histologii z pokarmowego, raz przeczytałam i rzuciła... Wolę się skupić na anato, bo ten preparat już się tak "kolorowo" nie zapowiada jak poprzedni...  Ale nawał nauki wynagradza fakt, że dzisiaj dla swojego Tż kupiłam fajny prezent na mikołajki xD Mam nadzieję, że się spodoba...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 listopada 2012 21:38
A ja dzisiaj strasznie zmęczona jestem, najchętniej rzuciłabym to wszystko ale pociesza mnie fakt, że dużo mi nie zostało.  😜
Lov   all my life is changin' every day.
27 listopada 2012 22:09
galopada_, widzę, że my tak serio dwie ciągniemy podobny wózek 😁
Kurna, nie zaliczyłam chemii, oczywiście poprawka w piątek 👿 więc w tym tyg jeszcze 4 koła...

subaru2009, przypomnij mi, Ty na drugim roku farmy?

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 listopada 2012 22:39
Lov ja mam 3 , z czego 2 w czwartek ciekawe kiedy to ogarnę  😜 Łi, Łi. Jestem na II
Tak sobie was czytam i myślę, że strasznie się rozleniwiłam - mam problem, żeby nauczyć się na jutro 2 banalnych piosenek  😁
God damn it, te studia mnie uwsteczniają.
Lov   all my life is changin' every day.
27 listopada 2012 23:10
feno, a Ty na czym jesteś?

subaru2009, ja też mam 2 w czwartek, dobrze, że jutro kończę o 13, to po treningu jakoś o 16 w domu będę, może mi się uda 😁
Chemia fizyczna strasznaaaa?

joakul nasz prowadzący ćwiczenia jest dość.... specyficzny i dość ciężko zaliczyć cokolwiek bo zawsze zrobi tak, zeby brakowalo do trójki 0,1 pkt albo 0,3..... 👿 generalnie stary zgred. Ludzie mają u niego po 5 wejsciowek w plecy. Troche to niesprawiedliwe, bo są osoby ktore od poczatku roku nie robly nic, a mają bdb oceny i wszystko do przodu. A my niestety.....  🙄 mozesz ogarniać to co chcesz poprawiać i tak nic z tego bo da jakieś pytania z dupy  😤 😤
Rul dokładnie, dopiero teraz wypłacili. 😉 Szkoda, że już go nie mam, konto znowu świeci pustkami. 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 listopada 2012 13:50
Sic! Nie poprawiłam dzisiaj tych analitów, dowalił mi pytania niby dość łatwe, ale się zestresowałam, pogubiłam .. i nie odpowiedziałam ... normalnie oznaczanie chromianów pomyliłam z oznaczaniem arszeniku - czułam to w kościach  😵
Ale powiedział, że mamy uznać, że mnie dzisiaj nie pytał i mam przyjść w piątek  🏇
Eh, ja bym chciała zacząć jeździć a tu dupa, nie dy rydy do soboty.  Niech mi już oddadzą autko na gaz :<

Lov nie wiem jak to u Was wygląda, ja się fizycznej mega bałam, ale jest w sumie .. nie najgorsza. U nas na fizyczną są wejściówki za każdym razem (btw jutro mam Inwersję sacharozy .. siet ) u innego asystenta. Ale mamy obadanych kto jest po kim i głównie uczymy się pod ich pytania :P A ćwiczenia same w sobie nie są złe. Jedyny minus jest taki, że jak nie zdasz wejściówki to nie mozesz robić ćwiczenia i idziesz do domu, chyba że wcześniej nie zdałaś wejściówki, ale ją zaliczyłaś to możesz robić zaległe ćwiczenie.
Gorzej będzie z egzaminem  😜 bo wykłady to są jakieś same całki, różniczki, uje muje dzikie węże  😜 😜 😜 😜
Immunologia i fizjologia zwierząt w plecy 😵 nosz kurde, wydawało mi się że napisałam z sensem, odpowiedziałam na to o co pytali a tu dwója. Z immunologii zmienił się nam prowadzący i teraz zaliczamy wg jego zasad... Cała grupa ma kolokwium w plecy i piszemy poprawę 12.12 😵

Jutro w ogóle mam takie combo na fizjologii roślin że hej. Nie dość że muszę oddać sprawozdanie (taaak, zaraz zacznę je pisać), powiedzieć prezentację (też muszę ją napisać) to mam jeszcze kolokwium 😵

idź na studia mówili, będzie fajnie... mówili... 😤
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 listopada 2012 19:44
Mi się chce płakać ... od 6 godz mam problem z zapamiętaniem i skupieniem się na fizycznej .. brak mi snu .. konkretnego snu ...
a ja zawalam najprostsze przedmioty  😵 kurde 3 wejściówki z łaciny w plecy i chyba do poprawki historia farmacji  👿 a znowu "malutka" wejścióweczka z parazyty a ja jeszcze nic nie umiem, znudziło mi się już to studiowanie  😂
ja jutro jade poprawić biologię i poza tym będę cały dzień cisnęła histo, anatomię i fizykę  😫 ale za to prosto do anatomii biegne do mieszkania, zabieram walizkę i jadę do domu  💃
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 listopada 2012 20:12
zonk
ty na farmacji ?



HELP ME ... ZASYPIAM :<
I ja dzisiaj chyba dłużej posiedzę. Biologię i chemię muszę zrobić, żeby jutro czas między wykładem z histologii i ćwiczeniami z biol wypełnić kochaną anatomią <3
Ale mnie coś plecy zaczynają boleć od tego siedzenia przy książkach... Przydałby się jakiś porządny wypad na basen.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 listopada 2012 20:15
serio proponuję zrobić fejsbukową grupę revolotwych marków  😁

Ja dzisiaj też siedzę, nie wiem jak to zrobię, ale muszę .
subaru, tak, na farmacji w Gdańsku  😉

Ja i tak wiem, że po 22 się niczego kompletnie nie nauczę, już mi się oczy kleją, nie ogarniam tego, co czytam, a czasem by się przydało jednak, np. dzisiaj  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 listopada 2012 20:35
O, to jest nas więcej  😅 😅 I rok ?
pierwszy i chyba ostatni  😂
Lov   all my life is changin' every day.
28 listopada 2012 20:41
Założmy kącik farmaceuty 😁

Ja mam wysiłkowo ciężki tydzień, ale jakoś na razie się kula- wczorajsza stechiometria na 4, dzisiejsze parazytki na 3,5 😅 Jutro botana i biofizyka, a w piątek chemia... Już rzygam tymi kationkami, zaczęłam dzisiaj i wszystko mi się myli 👿 Długo dzisiaj przysiedzę...

subaru2009, brzmi obleśnie, nienawidzę fizyki. Farmacji się zachciało 😵

zonk, też tak zaczynam myśleć 😎
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 listopada 2012 20:45
Nie martwcie się , ja 3 lata robiłam I rok  😁 😁 teraz jestem zaszczytnie na II  👍 wszystko dla ludzi  😎 tylko że ja tam złośliwie siedziałam uparcie :P a teraz muszę się meczyc dalej, bo mogłam zrezygnować i iść na wete jak normalny człowiek, ale nie, bo "Karolina musi zrobić na złość i zostać"  🤦 i to właśnie przez nieorgany  💃

ja botanike i historię farmacji mam na IV sem. dopiero...

Lov nie jest źle, fizyczna daje rade, przynajmniej na ćwiczeniach, jest coś pokroju biofizyki 🙂

zonk Mam dobrego znajomego na naszej gdańskiej farmie i powiem  tyle: BIG SZACUN. Moja mama do dziś przeklina dzień, w którym wylądowała na farmacji.
subaru2009 a zakładaj  😀

Ja dziś radośnie siedzę nad kardio. 
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 listopada 2012 20:46
joakul nie on jeden  😁

ok, ktoś jeszcze chętny na dopięcie się do grupy ? 😀
aż mi się odechciewa jak myślę ile mam jeszcze do zaliczenia, szczególnie, że miałam 2 tyg unieruchomiona prawą rękę i tym samym parę kół w plecy, 2-giej grupy kationów nawet jeszcze nie zaliczyłam, a za tydzień mamy czwartą i piątą  😁

Lov, jak ja się cieszę, że biofizykę i botanikę mam dopiero w drugim semestrze, bym chyba nie wyrobiła.

joakul dzięki za pocieszenie 😀 tyle, że mam nadzieję, że ja w przyszłym roku to na Dębinki się ulokuję na stałe  😎
Lov   all my life is changin' every day.
28 listopada 2012 20:50
Mogę być viceprezesem, mogę, mogę? 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się