Kącik Małolata...:D

[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1595666#msg1595666 date=1353870784]
Heval, najdroższy w PL :/ Impact.


Aż się cieszę, że nie gustuję w 30STM (coś mi to STM nie pasuje, ale jest seconds to mars, więc to chyba tak) 😀 Tyle pieniędzy zaoszczędzonych!

[/quote]

Oj jaka bym była bogata gdyby nie oni 😀 ale zdecydowałam, że wymieniam na tańszy bilet 😉

Upadek z wysoka boli bardzo. Baaardzo.
dostalam 5 z kartkowki z chemjozyyy 💃 a dzis pisalam sprawdzian. 😉

co tam u was? 😀
niemiłek co jest?
niemiłek, z czego spadłaś?  🤔

A ja dziś padam, a jutro mam sprawdzian z WOSu, więc muszę się jeszcze pouczyć, ale mi się nie chce strasznie. Znowu mnie szyja boli  🙄
Heval wos... 😵
Heval wos  😜
niemiłek dosłownie, czy bardziej tak egzystencjalnie?
Metaforycznie 😉 ale spoko spoko, zaraz się wyliżę i tęcza wróci. Hope so...
niemiłek, coś z amantem? Czy co innego?  🤔

infantil, WOS sam w sobie całkiem lubię, ale jakoś mi te tematy mi nie pasują. :/ Przez co nie chce mi się go uczyć trochę. Ja bym chciała o tym co się teraz dzieje w kraju, na świecie, dyskusje, przemyślenia itp a nie typy więzi społecznych czy coś.

losieq, a jak tam u Ciebie? 🙂 coś ciekawego się dzieje?
Niemiłek już myślałam,że z konia zleciałaś  😜
Heval a jakie tematy masz teraz?
infantil, no właśnie grupy społeczne, struktury, mechanizmy regulujące życie społeczne. Samą teorię mamy na lekcji. Tylko ostatnio była fajna lekcja bo były problemy etyczne, o aborcji, eutanazji.
Heval, PW

infantil, oj to by nie wywołało wstrzymania tęczy 😉
Heval nie doczytałam  😡
niemiłek no to niech teraz tęcza szybko wraca  :kwiatek:
Heval u mnie? ja nienawidze wosu 😁
a tak poza tym, to chyba nic ciekawego. 2/5 strasznego tygodnia za mna 💃

e.lit.
losieq, ależ ja nie o wos pytam  😁
Laski, potrzebuje kogoś dobrego z niemieckiego. Nie wybitnie dobrego, tylko ogarniającego. Błagam.  :kwiatek:
Ja w miarę ogarniam, ale zależy jeszcze co 😉
leci priv  😀
w razie jakby Heval nie pomogła, to polecam siebie 😉

aaaa 😜 23 osoby w domu, w tym 11 Niemców to niedobrze 😁 ale powiedzieli, że dobrze mówię po niemiecku i nawet bałaganu jak zwykle nie zrobili 😎
Cześć małolaty 🙂
nie mogę znaleźć wątku o sprzęcie muzycznym, wiec zapytam tu 😎
Zastanawiam się nad kupnem takich słuchawek http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2095-beats-by-dr-dre/19678-studio-orange.html .
Ale zastanawiam się, czy nadają się do zwykłego odtwarzacza mp3, mp5, czy są przeznaczone do większego sprzętu ?  👀
Szczerze, to nie mam o tym wogle pojęcia  😁
a ja małolatki żegnam, bo mama na zebranie idzie, a oceny straszne 🙄 czymajta się :kwiatek: :kwiatek:
borkowa. jak bedziesz miala mozliwosc, to daj znac jak tam, moze nie bedzie tak zle. 😉

ja teraz obiadek i co? i do fizysi.. nie lubie srod, bo w mieszkaniu jestem przed 17 dopiero. 🤔
Ja dziś skrócone lekcje miałam, także trochę spokoju było 🙂 Jutro mam jakieś 6 lekcji, więc też da radę, ale piątek to będzie tragedia.  😵
A dziś bolą mnie strasznie plecy bo @. :/

Zebranie mam za tydzień i to prezent mikołajkowy dla rodziców ( :hihi🙂, bo ocenki całkiem całkiem. Tylko z ang jestem wściekła, bo normalnie miałam 4 conajmniej a w tym semestrze takie tematy mamy, że cała grupa zleciała na 2 i ewentualnie 3.
ja już mam wszystkiego dosyć. W szkole siedzę codziennie jakieś 8 godzin i mam już tego dosyć. Babka z matmy (czyt. wychowawczyni) uważa że chodzę na wagary - chorym już być nie można? na konkursy piosenek też nie? Sama jeszcze w 1 kl. gim. kazała mi "coś zrobić z tym moim głosem". Facet z niemca mnie nie lubi (i vice-versa) twierdzi że jestem pyskata i bezczelna (oh ale mi przykro że mam swoje zdanie na pewne tematy). Babka z fizyki mnie nienawidzi i mimo że staram się jak mogę to żeby dostać 2 albo 3 z kartkówki/testu muszę się starać jak cholera, u babki z gegry to samo. Na jeździe nie byłam chyba z miesiąc o ile nie więcej. A jutro muszę jechać do "kochanych" dziadków, którzy po roku nieodzywania się do mnie i do siostry sobie o nas przypomnieli - powtórka z rozrywki.  😵 I niech mi ktoś jeszcze raz powie że mi zazdrości że mam tak fajnie to chyba umrę.  👿
Skoro tylu nauczycieli Cię nie lubi, to nadal uważasz, że problem tkwi właśnie w nich?
Podpisuję się pod słowami infantil.
btw. ja mam w poniedziałek olimpiadę w związku z czym 3 kolejny dni mam wolne.  🏇 Ale i tak jutro idę na test z matematyki i w piątek kartkówkę z historii.  😎
infantil - nie uważam że problem tkwi w nich. Niemieckiego nie ogarniam i nie lubię. A że z nauczycielem tego języka "pożarłam" się o to że poszłam na 5 minut na lekcji pisać kartkówkę z matmy bo byłam chora i tego nie napisałam, jak przyszłam były teksty rzucane w moją stronę typu "takie rzeczy "  Babka z gegry na mnie cięta jest bo w tamtym tyg. byłam chora a w poniedziałek nie przyszłam bo miałam konkurs. Zaś babka z fizyki "uwielbia" tylko tych co im fizyka idzie, a znowu taka dobra nie jestem z tego przedmiotu.
Ale jeżeli chcesz na jednym przedmiocie iść pisać kartkówkę z drugiego, to wypadałoby spytać nauczyciela o zgodę.
borkowa. jak bedziesz miala mozliwosc, to daj znac jak tam, moze nie bedzie tak zle. 😉

pogadałyśmy na spokojnie, mam poprawić i tyle 😀 więc ciesze się 🏇
Krupnik powodzenia na olimpiadzie zatem  😀
Matuzaalem szczerze - nie spotkałam się z nauczycielem, który nie lubiłby ucznia, za to, że był chory. Ale może to ja miałam kontakt z dziwnymi szkołami  👀
Małolatyyyyy! kciuki od 21 błagam! 🏇
MaiiaF, trzymam!
Infantil, chyba też tylko w dziwnych szkołach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się