Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi jakichkolwiek informacji na temat ośrodka rehabilitacji koni "Hebdów"? Byłabym niezmiernie wdzięczna. W szczególności chodzi mi o opiekę nad końmi oraz ceny.
Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi jakichkolwiek informacji na temat ośrodka rehabilitacji koni "Hebdów"? Byłabym niezmiernie wdzięczna. W szczególności chodzi mi o opiekę nad końmi oraz ceny.


ja polecam 🙂
Super ludzie, dbają o koniska świetnie.
Jest maneż, hala, pastwiska, padoczki dla koni w rekonwalescencji.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 listopada 2012 06:20
Ale telefon w ogóle out... Heh.

A czy ktoś z Was zna kowala Maćka (o nieznanym nazwisku) z Andrychowa? Szukałam ale nic...


maciek zaremba, swietny kowal, solidny terminowy uczciwy.
jak sie umawia na 9 rano we wtorek, to jest o 9 tej rano we wtorek  😉 ja jestem bardzo zadowolona i polecam
Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi jakichkolwiek informacji na temat ośrodka rehabilitacji koni "Hebdów"? Byłabym niezmiernie wdzięczna. W szczególności chodzi mi o opiekę nad końmi oraz ceny.

ReQuidia- Polecam Hebdów - mój koń stał tam 2 lata i byłam bardzo zadowolona, wykwalifikowana opieka, super atmosfera, indywidualne podejście do każdego konia.. a nie "masówka" jak w niektórych stajniach..
Są wybiegi i koń może wychodzić sam lub z innymi w zależności od decyzji właściciela. W "sezonie" trawiaste pastwiska.
W zimie do dyspozycji nieduża hala- ale jest.
Bardzo dużaaa ujeżdżalnia, powiększona na jesieni tego roku. Wiem, że właściciele szykują na wiosnę inwestycję w jakieś super podłoże i jest to już pewne że takowe będzie.
Jeśli chodzi o ceny to pensjonat kosztował 700zł i z tego co słyszałam nie było podwyżki.
Jakbyś potrzebowała więcej informacji to chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
A czy jest ktoś na forum, kto trzyma lub trzymał konia w Podskalanach?
Jaka jest tam opieka? Ile razy dziennie są karmione konie? Czy jest czysto w boksach? Czy są wypuszczane codziennie na padoki, na cały dzień czy na 2 godz np.? Czy są wypuszczane wszystkie na 1 padok czy dzielone w zależności, jak sie dogadują? I czy nie ma problemu z użytkowaniem ujeżdżalni/hali, czy można coś porobić na pastwisku?


Napisz do Paci.
Słuchajcie, poszukuję w Krakowie/ okolicach (czytaj- możliwość dojazdu busem, autobusem) HODOWLI koni.  👀
Kojarzy ktoś takie miejsce? 🙂
Muszę w wakacje odbyć praktyki hodowlane i zastanawiam się, czy mamy w Małopolskim jakieś ciekawe miejsce, w którym mogłabym popracować z kopytnymi.
Nielepice. Rzeszotary, oba miejsca to hodowle koni huculskich, to pierwsze co przychodzi mi do głowy.
Mi przychodzi do głowy Nowakówka: http://www.nowakowka.pl/index1.htm
Dawniej Zabierzów hodował hucuły, ale nie wiem jak to wygląda teraz?
Czy ktoś się orientuje kiedy w najbliższym czasie w Bolęcinie będzie egzamin na brązową odznakę?  👀
Czy ktoś się orientuje kiedy w najbliższym czasie w Bolęcinie będzie egzamin na brązową odznakę?  👀


był 9.12
następny pewnie jakoś koło stycznia/lutego, w okolicach ferii zawsze zbiera się jakaś grupka chętnych
Ok, dzięki a gdzie można znaleźć info o ewentualnym egzaminie w styczniu?
Na stronie i facebooku. Najlepiej napisz maila że jesteś chętna bo tak to nie wiadomo nigdy czy ktoś chce czy nie ma chętnych  👀.
My dzisiaj byłyśmy zawieźć konia do Bolęcina i jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona Panem Reyem i do tego te andaluzy i fryzy  💘
Kaktus o to ty przywiozłać Cappuccino do Bolęcina? uroczy jest 😍
hehe tak to my go przywiozłyśmy, ja akurat tylko asystowałam, Cappuccino to koń koleżanki 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 grudnia 2012 09:01
Cappucino Magdy? Izabelowaty? 🙂
tak Magdy, ale dla sprostowania- brudnokasztanowaty 😉
Brudno? Ten co pytałaś w wątku Śląskim? Był jasnok.! Ale dobra nie widziałam, jutro się będę wymądrzać 😉

Jedzie ktoś w weekend do niepołomic?
śmieję się tylko, bo w paszporcie ma brudno 😉 ale jest jasny. Całe szczęście koń się znalazł i jest już w Bolęcinie 😉
Czy ktoś kojarzy i mógłby kilka słów powiedzieć na temat pensjonatu:
-Stajnia KAS-MAR (Kurów 107, Kurów gm. Hucisko)
-Stajnia pod dębami (ul. Graniczna, Inwałd k/Andrychowa) http://www.stajnia-poddebami.pl/stajnia_pod_debami,0,0,0.html   

Będę wdzięczna też za wszelkie informacje na temat jakiś małych prywatnych stajni gdzie można wstawić konia w okolicy Stryszowa, Wadowic.
Sprawa bardzo pilna.
Czy ktoś kojarzy i mógłby kilka słów powiedzieć na temat pensjonatu:
-Stajnia KAS-MAR (Kurów 107, Kurów gm. Hucisko)
-Stajnia pod dębami (ul. Graniczna, Inwałd k/Andrychowa) http://www.stajnia-poddebami.pl/stajnia_pod_debami,0,0,0.html   

Będę wdzięczna też za wszelkie informacje na temat jakiś małych prywatnych stajni gdzie można wstawić konia w okolicy Stryszowa, Wadowic.
Sprawa bardzo pilna.


osobiście nie byłam, ale z jeźdzcami ze stajni pod dębami zdawałam odznakę
mieli swoje konie - zadbane, eleganckie, dopasowany sprzęt
a instruktor  - edit doczytałam, na ich www, że nazywa się Rafał Walaszek (na foto ten chłopak w okularkach) widać było, że ma pojęcie, miał bardzo fajne podejście do swoich jeźdźców
Zorilla i jak Cappuccino sie podoba? podobno p. Rey zadowolony 🙂
Widziałam go tylko w boksie bo chodził rano podobno bardzo przyjemny, a na pewno bardzo słodki  😁.
Wygląda troche jak PAŹ.
Ma nową koleżankę i chodzą  sobie na padoczek 🙂 .
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
16 grudnia 2012 09:33
Cobrinha ja mogę ci z czystym sumieniem polecić Stajnie Pod Dębami w Inwałdzie bo sama tam stoje 🙂 jeżeli cię interesuje coś więcej to zapraszam na priv 🙂
Orientuje się ktoś może w której z Krakowskich stajni prowadzony jest trening koni (skokowy, z elementami ujeżdżenia) poza Szarym? Niestety raz już nacięłam się i oddałam nie małą sumkę na trening, który polegał na kilka krotnym wyprowadzeniu konia na lonżę, a przecież nie w tym rzecz. Sama ze względów zdrowotnych nie mogę jeździć, a nie chciałabym, żeby koń znów spędził 2 miesiące w boksie...
ushia   It's a kind o'magic
16 grudnia 2012 19:46
Swoszowice?
KKJK?
w zasadzie to chyba wszedzie idzie sie dogadac
pytanie czego oczekujesz i ile na to chcesz wydac

swoja droga, gdzie teraz stoisz? dalej w Podskalanach czy w Wiktorowicach?
Co to sie podzialo, jak jeszcze na mikolaja wsiadalas....  🙁
Wiktorowice. Niefortunnie nabawiłam się zapalenia płuc (właśnie w mikołaja) i kontuzja też dała o sobie przypomnieć.
A oczekuję regularnej pracy przynoszącej choćby małe efekty, bo w kierunku skoków, zakładając że mogę jeździć, ze swoją trenerką nie bardzo mam możliwości się rozwijać.
ushia   It's a kind o'magic
16 grudnia 2012 19:58
a z ciekawosci z kim jezdzisz?

zycze zdrowia w takim razie
Orientuje się ktoś może w której z Krakowskich stajni prowadzony jest trening koni (skokowy, z elementami ujeżdżenia) poza Szarym? Niestety raz już nacięłam się i oddałam nie małą sumkę na trening, który polegał na kilka krotnym wyprowadzeniu konia na lonżę, a przecież nie w tym rzecz. Sama ze względów zdrowotnych nie mogę jeździć, a nie chciałabym, żeby koń znów spędził 2 miesiące w boksie...


Pacia
To wprawdzie nie Kraków, ale wiem że w Hebdowie stoją konie np. do zajeżdżenia, a jedna klacz jest w treningu bo właścicielka nie ma czasu jeździć codziennie.
Właściciele mają fajne podejście do koni, jeśli się do czegoś zobowiązują to rzeczywiście tak jest.
No i są bardziej ukierunkowani skokowo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się