Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

To jest trasa promująca ich płytę, więc nie ma innej opcji 😀 Swoją drogą - Kennedy ma dziś urodziny.
Rozmawiałam przed chwilą z tatą i powiedział, że na gwiazdkę kupi mi bilet na płytę.

infantil, jeżeli słuchasz Deep Purple i masz wybierać to lub Slash, to może lepiej jednak tych pierwszych? Nie wiadomo ile lat dadzą radę występować, a Slash pewnie niejedną europejską trasę jeszcze zaplanuje. I mówię to jako szczera fanka Slash'a.
niemiłek, , ja póki co na Lane nie mam ;/ i musi trochę kasy przybyć. Strasznie dużo fajnych koncertów... W sobotę byłam na Papa Roach, w nd Czesław, BT... ehhh
fin Właśnie niezbyt wiem co robić. We Wrocku to i nocleg mam, problem w tym,że akurat nie 30 lipca.Slasha fanką jestem i  baaaardzo chciałabym go zobaczyć. Szczególnie,że na Axlu byłam, to bym sobie skleiła ich razem  😁 Ale te Katowice, dużo kosztów dodatkowych, transport, nocleg i jeszcze rodziców namówić. Najłatwiej mi iść na Depeche Mode, lubię ich bardzo, jednak  wybierając między Slashem, DP a DM to DM są zdecydowanie ostatni. I bądź tu mądry  🤔wirek:
Myślę, że zarówno Slash, jak i GnR i Metallika wrócą do Polski, a przynajmniej do Europy, w przeciągu kilku lat. Na tych dwóch ostatnich nie byłam, dlatego tym bardziej liczę, że jeszcze u nas zagrają.

Kilka lat temu zapłaciliśmy z rodzicami jakieś wielkie pieniądze za Cohen'a w Spodku. Właśnie z tego samego powodu - że okazja na zobaczenie legendy może się nie powtórzyć.
Dziewczyny, Deep Purple grają mają co najmniej jedną trasę w Polsce rocznie, osobiście byłam na dwóch koncertach i nie zapowiada się, żeby mieli przerwać granie w najbliższym czasie 😉
my_karen   Connemara SeaHorse
27 listopada 2012 17:33
No właśnie pomyślałam o tym samym co Atamanka . Jeśli wybór między DP a Slashem to wybrałabym Slasha, bo mniejsze szanse, że jeszcze przyjedzie.

Ja będę na pewno na Deep Purple i Bon Jovi, może na Ironach 😅
A, to o tym nie wiedziałam :kwiatek: Nie słucham ich, ale tak mi się skojarzyło, że starsi panowie z nich się powoli robią 😉

Mam dylemat - na którą część najlepiej brać bilet? Płyta?
my_karen   Connemara SeaHorse
27 listopada 2012 18:34
fin, ci starsi panowie graja w Polsce średnio po 2 koncerty rocznie od wieeelu lat, nie licząc solowych projektów 😉 Widziałam ich już z 10 razy ale i tym razem nie odpuszcze. Tak samo jak nie odpuściłabym Whitesnake czy Uriah Heep.

A co do Twojego dylematu to jak byłam piękna i mloda to bez wahania brałam płyte bo po to szłam na koncert, żeby byc jak najbliżej sceny😉  teraz już poważnie zastanawiam się nad trybunami, żeby na spokojnie ogarnąć całe show, ale jednak płyta ciągnie.. więc mam obecnie podobny do Twojego dylemat 😉
O, a byłaś na Uriah Heep w sierpniu, jak grali pod Słupskiem na Festiwalu Legend Rocka? 🙂

Na Ticketpro nie ma już biletów na koncert Sabatonu w Warszawie 🙁 Zaspałam, a teraz zostały tylko na Poznań 🙄
Atamanka o,to mi nawet mówiłaś, tylko z DP jest tak, że chciałabym pojechać z tatą, bo bardzo ich lubi, a ma problemy z kręgosłupem i w sumie z roku na rok gorzej jeżeli o koncerty chodzi.  🙁

Już z wielkim bólem serca odpuściłam Watersa, bo jednak najtańsze bilety za 330zł to... lekka przesada. A jak widać, to jeszcze nie koniec selekcji koncertów. Jak tak dalej pójdzie, to nie pojadę nigdzie  👿
Ja chyba odpuszczę DP, skoro lubią grać w PL  😁 Na całe szczęście po prostu nie trawię G'n'R i chyba dozbieram na Openera, z ceną faktycznie w tym roku poszaleli, ale może dzięki temu pojawią się jakieś większe gwiazdy niż w tym roku, chociaż i tak mega się cieszę na Blur, jeszcze tylko Florence i mogę umrzeć  😜
my_karen   Connemara SeaHorse
27 listopada 2012 20:35
fin, niestety nie byłam, mój synek sprawił, że miałam dwuletnia przerwe w koncertach, ostatni koncert na którym byłam to Purple w drugim bodajze miesiącu ciąży (będzie rockowy chłopak😉 ). Ale Uriah widziałam już 3x wcześniej, oni podobnie jak DP lubią tu grać. W tym roku znowu zagraja w Bielsku-Białej zdaje sie.
A Bon Jovi nie odpuszcze, ich koncert był moim największym koncertowym marzeniem. Zaraz obok DIO, i juz zawsze będę żałować, że wtedy do Warszawy za daleko mi było.
A bilety na Sabaton na pewno kupisz na allegro albo przed samym koncertem.
[quote author=my_karen link=topic=481.msg1597872#msg1597872 date=1354048522]
fin,
A Bon Jovi nie odpuszcze, ich koncert był moim największym koncertowym marzeniem. Zaraz obok DIO, i juz zawsze będę żałować, że wtedy do Warszawy za daleko mi było.

[/quote]
Też nie mogę sobie podarować,że nie pojechałam jak grał w Warszawie i w Katowicach...
Moje tegoroczne plany koncertowe zapowiadają się cieniutko. Może Impact Fest, na pewno Woodstock,ale tego kto za gra jeszcze nie wiadomo. Na pewno nie odpuszczę Jelonka wiosną w Krakowie, z planów najbliższych to 6.12 idę zobaczyć i posłuchać Janusza Radka.
fin, to przyjedź do Krk, ja na bank idę, bo nie przegapię eluviette. Sabaton daje fajnie czadu, szkoda przegapić 😉
Wrocławianie, odbywa się może w grudniu jakaś dobra rapowa impreza/koncert? Rzadko mnie coś omija w wydarzeniach na facebooku, ale widzę że na grudzień raczej lipa, więc pytam, bo może coś ominęłam. 🙂

edit. jednak coś znalazłam.
1) MIUOSH, BISZ, MEDIUM, BONSON/MATEK, OKOLICZNY ELEMENT, ROVER
2)PEJA
Na ten pierwszy pewnie bym się wybrała, ale akurat nie ma mnie we Wrocku..a na dalsze grudniowe dni nie mogę już nic znaleźć.
a tu parę moich fotek z wczorajszego koncertu The Casualties, był ogień!! mam milion siniaków i rozbite plecy/miednicę, bo podczas stejdż-dajvingu upuścili mnie na podłogę..

'gwiazdy' (pankroka rzecz jasna):


ja to ta blondi po prawej:


drem japem:


na barkach męża (w głębi sali):


no i mój mąż dajvinguje:
Wrocławianie, odbywa się może w grudniu jakaś dobra rapowa impreza/koncert? Rzadko mnie coś omija w wydarzeniach na facebooku, ale widzę że na grudzień raczej lipa, więc pytam, bo może coś ominęłam. 🙂

edit. jednak coś znalazłam.
1) MIUOSH, BISZ, MEDIUM, BONSON/MATEK, OKOLICZNY ELEMENT, ROVER
2)PEJA
Na ten pierwszy pewnie bym się wybrała, ale akurat nie ma mnie we Wrocku..a na dalsze grudniowe dni nie mogę już nic znaleźć.


Odbywa.
1) Unhuman Familia
https://www.facebook.com/events/238295182964561/
2) O.S.T.R/Tabasko
https://www.facebook.com/events/461607713877546/
2) Rap History Warsaw
https://www.facebook.com/events/327699294004142/

I na Grudzień to chyba tyle  😉
dziękuję Atutowa, 😉
pod Krakowem w Sułkowie🙂
przebranie w stylu western mile widziane 🙂

madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 grudnia 2012 13:18
HIM na Ursynaliach 🙂
http://ursynalia.pl/
ja będę na pewno 🙂
KINGS OF LEON na Openerze  😍 😅 💃
kto się wybiera?
Ja sie pytam czy ktoś myślał o budżecie polaków planując koncerty na 2013 rok
ceny openera zwalają z nóg  🙄 ale KoL nie odpuszczę  😎
KoL mnie jakoś nie jara, na opku już byli, niech dają Florence albo Black Keys!! Ziółkowski mnie od zeszłego roku tak wkurza, przyjdzie zarzuci jednym zespołem i myśli, że się będą tym jarać przez nie wiadomo ile czasu, konkrety poproszę  🤬 a nie jak ostatnio, że fajnych wykonawców ogłaszał w maju i czerwcu to się nie dziwię, że wiało pustkami i pewnie dlatego podnieśli ceny, bo tegoroczna frekwencja z nóg nie zwalała.
ja chce ich wreszcie zobaczyć na żywo, bo jak byli poprzednio, to niestety nie mogłam  🤔
a jakoś na koncert taki zwykły, niefestiwalowy, do Polski jakoś przyjechać to im się nie chce  😤  mimo że wszędzie piszą, że Polska jest fantastyczna  🙄
Własnie nie dość, że wszystko droższe to jeszcze tyyyle genialnych zespołów a mi sie uda tylko na Ursynalia pewnie isc  🙁
Taaaaak!
Arctic Monkeys na Openerze 2013!
Kto jedzie, przyznać sie? I czy mamy tu jakiś fanów którzy jak ja popłakali sie ze szczęścia na te wiadomosc?
ahh jak se cieszee! 😀
Slayer!!! 4 czerwca Wawa, Impact
Ja pewnie się przejdę, chociaż zobaczę co jeszcze ogłoszą, bo na razie tylko Blur chciałabym zobaczyć, KoL i AM to słuchałam jak byłam w gimnazjum.., coś Ziółkowski się nie stara w tym roku :/ Pewnie najlepsze ogłoszą po 15.01 jak bilety podrożeją już.
tak dużo koncertów-tak mało pieniędzy  🙁

A ja wreszcie podjęłam koncertową decyzję i idę na Rogera Watersa  😜 (mimo ogromnych cen za bilety.) Doszłam do wniosku, że jest to jednak zdecydowanie największe wydarzenie muzyczne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się