Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Ronin.   Każdy orze jak może.
24 listopada 2012 19:49


Moja twórczość  🏇
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 listopada 2012 21:08
akaamaa: Ja tylko nie bardzo rozumiem czemu gdy koń zaczął się wściekać, gościu z ziemi go poganiał batem. Żeby zwrócić na siebie jego uwagę ?
A ja nie rozumiem co jeździec miał na celu jeżdżąc z wyprostowanymi rękami ?...tak się robi podczas zajeżdżania koni ? Bo nie bardzo się orientuje. Nigna mi się wydaje,że facet chciał,żeby koń przestał wierzgać,a zaczął iść do przodu.


Ktoś mi może powiedzieć do czego służą te pasy (w filmiku tak prawie pod koniec.) ?
Pytam z ciekawości, bo pierwszy raz widze coś takiego  😀


Istruktorka kiedyś mi opowiadała ze to działa nieco podobnie jak podogonie i ludzie wybierają to często bo ładnie wygląda i jest wygodniesze 😉 sama takie miała na swojego konia 😉
Nigna Zaczął go poganiać pewnie dlatego że brykał i się kulił, i żeby załapał że to trzeba do przodu a nie w górę, a też łatwiej dla jeźdźca jak przy brykaniu koń porusza się do przodu niż jak robi to w miejscu 😉
  ,tak trochę rodzinnie , czyli Ja ,mąż , syn i nasze konie  😉 
monia, sympatyczne bardzo, a trasy godne zazdrości  😜

Niby znane a jakoś zrobiło na mnie wrażenie:
kiche_wilczyca   Emerytowany jeździec
27 listopada 2012 08:56
Mam nadzieję, że nie było

ależ z niego piłeczka, ten koń aż kipi od skondensowanej energii
halo dzięki  :kwiatek:  już nie pamiętam kiedy byłam w terenie


http://1x1.fi/pl/8260  film na końcu strony , ten drugi .
[quote author=pampera link=topic=348.msg1584173#msg1584173 date=1352913080]


Ktoś mi może powiedzieć do czego służą te pasy (w filmiku tak prawie pod koniec.) ?
Pytam z ciekawości, bo pierwszy raz widze coś takiego  😀


Istruktorka kiedyś mi opowiadała ze to działa nieco podobnie jak podogonie i ludzie wybierają to często bo ładnie wygląda i jest wygodniesze 😉 sama takie miała na swojego konia 😉
[/quote]

mi to wygląda raczej na coś w rodzaju zatylnika, który ma spowodować lepszą pracę zadu
[quote author=kiche_wilczyca link=topic=348.msg1597033#msg1597033 date=1354006577]
Mam nadzieję, że nie było

[/quote]

Bardzo przyjemnie się na nich patrzy 😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 listopada 2012 20:53
oni są ,,hipnotajzing" 🙂 zapatrzyłam się jak ciele w malowane wrota  😍
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
28 listopada 2012 21:24
[quote author=chochlikowa link=topic=348.msg1594958#msg1594958 date=1353793428]
[quote author=pampera link=topic=348.msg1584173#msg1584173 date=1352913080]


Ktoś mi może powiedzieć do czego służą te pasy (w filmiku tak prawie pod koniec.) ?
Pytam z ciekawości, bo pierwszy raz widze coś takiego  😀


Istruktorka kiedyś mi opowiadała ze to działa nieco podobnie jak podogonie i ludzie wybierają to często bo ładnie wygląda i jest wygodniesze 😉 sama takie miała na swojego konia 😉
[/quote]

mi to wygląda raczej na coś w rodzaju zatylnika, który ma spowodować lepszą pracę zadu
[/quote]
zgadzam się z iwoną
Ronin.   Każdy orze jak może.
29 listopada 2012 09:31


Zlepki filmików z czworoboku
dla miłosników Clydesdales i Budweisera reklamy od kuchni 😉
sosi   szczypior szczypior...
29 listopada 2012 12:19
m.indira aale super! zawsze sie zastanawiałam 'jak oni to nakręcili' 😀😀 👀 😁
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
29 listopada 2012 15:23
Wiecie co? Znalazłam właśnie "filmik" z przed czterech lat. Ale masakra! To była moja pierwsza końska miłość, która pozostanie w moim sercu na zawsze (mam nadzieję że ja w jej też". Może bardziej nadaje się do kwiatków? Hhahah, nie ma to jak lonżowanie z czaprakiem i podkładką oraz uwiązami zamiast pasa do lonżowania. WSTYD MI WSTYD

dla miłosników Clydesdales i Budweisera reklamy od kuchni 😉



Wooooow! Uwielbiam te reklamy. A po tym filmiku ogromny szacun dla tresera/trenera tych koni i oczywiście dla koni. Rewelacja  😜 Żeby mój choć ułamek tego potrafił... 😉
youtube.com/watch?v=A0mIIMoflvc

Filmik nie moj, ale swietnie zedytowany 😀
mtl   I M Equestrian
29 listopada 2012 20:06
mój siwy na biezni (wreszcie zrobilam filmik)

Ronin.   Każdy orze jak może.
29 listopada 2012 20:36
Ooo, a czemu on chodzi na takiej bieżni ? Jest po jakiejś chorobie czy to jakaś część treningu ?
Pytam bo nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego !  🙂
mtl   I M Equestrian
29 listopada 2012 20:37
Ooo, a czemu on chodzi na takiej bieżni ? Jest po jakiejś chorobie czy to jakaś część treningu ?
Pytam bo nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego !  🙂


urozmaicenie treningu + kon pokazowy dla uczniów, gosci itd  🙂
dla miłosników Clydesdales i Budweisera reklamy od kuchni 😉



właśnie też obejrzałam ten filmik, bardzo inspirujący.  fajni ludzie, faje konie. I fajne reklamy 🙂
http://www.cda.pl/video/1195936/Atak-pitbulla-na-konia-bardzo-drastyczne

UWAGA DRASTYCZNE

Do czego zdolny jest koń w samoobronie (?) . Zachowanie co najmniej dziwne jak na zwierzę które powinno uciekać chyba w takich sytuacjach  🤔
mtl   I M Equestrian
30 listopada 2012 20:28
http://www.cda.pl/video/1195936/Atak-pitbulla-na-konia-bardzo-drastyczne

UWAGA DRASTYCZNE

Do czego zdolny jest koń w samoobronie (?) . Zachowanie co najmniej dziwne jak na zwierzę które powinno uciekać chyba w takich sytuacjach  🤔


flight or fight animal...
jesli kon nie moze uciec to bedzie sie bronil, ale nie wiedzialam ze az tak to wyglada...
Dziwę nawet ludzi stali i się gapili później jak koń zagryza psa 🙁
A zachowanie konia trochę dziwne ze nie uciekał
Czy ja wiem czy dziwne, zdesperowany koń przecież potrafi się zachowywać bardzo agresywnie. Poza tym wśród udomowionych zwierząt występuje wiele patologi..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się