Książka skarg i wniosków

root   szef wszystkich szefów
27 listopada 2012 20:08
Nie, to nie dostawca netu. Niektórym działa, bo mają domenę w cache'u. Nad problemem pracuję i pewnie zaraz wszystko ruszy.
Dzięki! U mnie już wszystko działa :kwiatek:
U mnie też wszystko w porządku 😉
root Dziękuję bardzo  :kwiatek:  teraz dodanie ogłoszeń zajęło mi 5 minut  💘 
Czy któryś z modów mógłby zrobić coś z ogłoszeniami o sprzedaży koni? Codziennie na nowo wrzucana jest cała lista "koni na raty"
root   szef wszystkich szefów
29 listopada 2012 13:50
Konie na raty zbanowane na parę dni za spamowanie ogłoszeń. Jak nie zrozumie sugestii i po zdjęciu bana nadal będzie spamował, to dajcie mi znać (można przez formularz zgłaszania ogłoszeń).

PS. czy tylko mi się czas na forum spieszy o godzinę?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 listopada 2012 14:01
ja mam ok. (czas znaczy 😉 )
ash   Sukces jest koloru blond....
29 listopada 2012 14:09


PS. czy tylko mi się czas na forum spieszy o godzinę?


u mnie też ok!
root   szef wszystkich szefów
29 listopada 2012 14:12
OK, miałem ustawione przesunięcie czasu względem forum.
Jakby komuś się czas tez nie zgadzał, to w swoim profilu może to zmienić 🙂
Powie mi ktos jaki jest powod tego, ze nie moge wejsc na re-volte w domu, ale ogloszenia mi sie wyswietlaja, a po probie wejscia na forum wyskakuje no napis: ,, you don't have permission.  Bardzo mnie to zastanawia I prosze o wyjasnienie. Przepraszam za brak polskich znakow
root   szef wszystkich szefów
29 listopada 2012 15:17
Tak. Generalnie niektóre grupy adresów IP są zablokowane na poziomie serwera. Są to adresy, które znajdowały się głównie w Afryce i Azji (Rosja, Chiny, Indie) skąd pochodzi gros spamu. Dzięki temu unikamy dziesiątków botów próbujących sprzedać jakieś fałszywe Viagry itp. Tak było na początku istnienia forum.

Niestety część adresów IP zmienia właścicieli i zdarza się, że ktoś dostaje adres, który u nas jest zablokowany.

Wejdź w domu na tę stronę: http://www.whatismyip.com/ i prześlij mi swój adres (możesz to zrobić przez zgłaszanie błędów na stronie z ogłoszeniami).
,,konie na raty" znowu spamują
Ja mam takie pytanie, jak to jest z przekleństwami??
Coraz częściej widzę wulgaryzmy na naszym forum, co jak co, ale spora grupa użytkowników to dzieci i myślę, że powinny być takie słóweczka kasowane.
Kilka razy zgłaszałam, ale bez echa.
kochani! do 30 grudnia jestem na ,,urlopie'', co oznacza, ze komputer mam z doskoku, w telefonie jak zlapie siec, to super, ale moderacja z telefonu odpada. w sprawach pilnych kontaktujcie sie z wawrkiem. ja wiadomosci odbieram, ale z reakcja moze byc roznie.
z pozdrowieniami zostawiam ciekawa literke Æ i Ø 😉
Podbijam pytanie Cierpienie o wulgaryzmy. Juz ktorys raz czytam wyraz 'zajebisty' i przyznam, ze mnie to drazni. Nie powinno byc takich kwiatkow tutaj 🤔
Jeszcze lepiej: 'wkurwia' i to nie po raz pierwszy a że glownie re-volte czytam na telefonie to nawet jak zgłosić do modów nie mam
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 grudnia 2012 18:39
mnie interesuje fakt dlaczego jedni za wulgaryzmy dostają -> ostrzeżenie a inni za chociażby  słowo ,,wkurwić" nie.
zabeczka17 i tu leży pies pogrzebany...
slowo zajebiscie nie jest juz uznawane za wulgaryzm- proponuje pogooglac.
natomiast jesli chodzi o mnie to moje stanowisko jest takie, ze jestesmy doroslymi ludzmi, i jesli komus sie wymknie wkur.ic (kropkuje dla zasady) to nie wydaje mi sie, zeby ktos dostal od tego krwotoku. nawet jesli to moderuje, to nie daje za to ostrzezen. ostrzezenie daje wtedy, kiedy ktos przeklina z premedytacja, chce kogos obrazic itd.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 grudnia 2012 21:06
No proszę nowe zasady na forum.
Dobrze wiedzieć.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 grudnia 2012 22:05
katja - serio?!
Pragnę zauważyć że nie wszyscy na tym forum są dorośli i nie wszyscy mają na tyle rozumu żeby umieć oddzielić zwykłe chwilowe wku...enie  od przeklinania z premedytacją i nie jestem pewna czy niektórzy nie ustawią sobie przeklinania za punkt honoru co by się 'starszyźnie' volty przypodobać
ale nie rozumiem bulwersa. powiedzialam, ze jesli sie na to natykam to moderuje, wiec o co chodzi?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
22 grudnia 2012 10:07
bulwers jest dlatego że skoro jesteśmy "Dorosłymi" ludźmi to powinnyśmy się kontrolować to co piszemy i mówimy i jak dla mnie to w ogóle takich słów nie powinno być, nie ważne czy ktoś ma nerwa i tak napisał, czy przeklina z premedytacją.

coraz więcej jest przekleństw na forum i uważam że skoro w regulaminie jest:
Użytkowników obowiązuje:
- kultura osobista,
- szacunek dla innych użytkowników,
- kultura wypowiedzi.

( pogrubienia moje)
to każde przekleństwo lub słowo uznawane za obraźliwe w tym też "zajebisty" powinno być kasowane a użytkownik powinien dostać ostrzeżenie.

jak ktoś ma ochotę sobie poprzeklinać to niech sobie przeklina w realu wśród swoich znajomych
Jezu, ja raz chyba napisałam wk..wić  😡
Bardzo przepraszam.
Ale się zdenerwowałam, serio.
Solina, ale przeciez napisalam, ze jesli widze cos takiego, to to moderuje.  ile razy mam to jeszcze napisac? owszem, ja nie uwazam tego za konieczne, ale wiem, ze wy uwazacie, a ze pelnie funkcje poniekad spoleczna, stad postepuje zgodnie z wasza wola w takich przypadkach. wiec moderuje te straszne slowa. pretensje sa chyba o to, ze nie widze wszystkich?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 grudnia 2012 12:17
Raczej tak, no bo jak to jest? kilka osób zgłasza sprawę - wulgaryzmy -a temat dalej pozostaje bez echa.
Po czym piszesz tutaj że jak ,, natrafisz" to ,,moderujesz"
A gdzie ostrzeżenie?
Wybacz ale uważam że jesteś niekonsekwentna. Jedni dostają  ostrzeż. tego samego dnia za słowo - pieprzyć ( tak to byłam ja).
Inni za - wkurwiło mnie-  jedną wielką ciszę i ... no problem.

Ustalcie konkretne zasady, grupę słów dozwolonych i tyle.

Pokemon przepraszam nie bierz tego do siebie jesteś tylko przykładem. 

edit:
Katija czy mogę Cię prosić abyś zrobiła z tym porządek na  ,,Co mnie wkurza na re-volcie"
Zacytuję co by ci było łatwiej :
Akurat mnie wkurwiło i to dosłownie podważanie autorytetu Cariotkowej wetki, która poradziła jak najbardziej słusznie.
zabeczka17, skoro juz odslonilam twojego posta, to ci odpisze:
zgodnie z informacja zamieszczona powyzej, jezeli zalezy ci, zeby cos bylo zrobione przed sylwestrem, popros wawrka. ja jestem na urlopie, mam ograniczone sprzetem mozliwosci moderowania, jak dopadne sie do lapka to mam wieksze, z telefonu moderuje sie bardzo zle.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 grudnia 2012 13:20
Tylko pytanie dlaczego nie odpowiadałaś na zgłoszenia- nie tylko moje- wcześniej, zanim poszłaś na świąteczny urlop? Już nawet nie chodzi o pokemon ale o  tym co inni użytkownicy piszą wyżej.
Wulgaryzmy odbijają się u ciebie bez echa.


Nie zamierzam prosić nikogo więcej bo raz to już zrobiłam. Wystarczy, nadgorliwa już być nie zamierzam. Interesowało mnie tylko twoje podejście do sytuacji.

zabeczka17, skoro juz odslonilam twojego posta, to ci odpisze:


wzruszasz mnie jak zawsze...
Hm...ja np często przeklinam.  😡 Nie robię tego w celach, by kogoś obrazić. Po prostu czasami tam mi wychodzi.  😡
Czasami by wyrażenie nabrało mocy, lubię je wzmocnić takim słowem, a czasami pewnych słów nie odbieram jako przekleństwo. Czy jak powiem "cholera...co za dno"- to jest to przekleństwo?
Czy jeśli w słowie zaje*isty wstawię takie coś jak gwiazdkę, to to nadal będzie uznawane za przekleństwo, czy jakoś przejdzie bez ostrzeżenia?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się