Końska rewia mody cz.VI (2012)

Ma ktoś może zdjęcia anky dl pod siodłem prestige joy jumper ?? Obawiam się, że będzie to kiepsko wyglądać..  🙄

Z góry dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
02 grudnia 2012 10:09
Jaki wymiar ma kantarek P2? Porównywalnie do coba?

P2 na Frigg  (ostatnie dziurki)




Cob:

wątek zamknięty
Martita w czarnym i beżowym super!  😍 w grassie nie bardzo, tak mdło. Szary tak jakoś nie pasuje  😉
wątek zamknięty
Martita, ale super Kropek! W czerni i w winterredzie bardzo fajnie 😜
Minosia, pod Joy Jumperem nie będzie to dobrze wyglądać, Joy nawet pod zwykłymi fullami dziwnie wygląda 🤔
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 grudnia 2012 11:15
Isabelle - 😎 mówisz? :-D
Karino1998 - jej, dzięki bardzo! W brązie bez rewelacji, w kremowym super, ale i w tym różu mi się podoba! Kurczę no! A derki są megafajne, ale chyba przesadzę, jak wpakuję ogra w taką 😁
Altiria, katija, Livia - też mi ten brąz na nim nie leży, bicolor do mnie też nie przemawia jakoś - chyba ich po prostu nie lubię, ale róż i krem bomba!
sacramentia - w brązie wydaje mi się, że się jakoś zlewa, hmm. Ale póki co do kremowego jesteśmy wszystkie zgodne :-D
Sivens - Twojej Siwej będzie szałowo w różu! No właśnie ten kremowy o tyle fajny, że nie przesadzę nim ze słodkością, zwłaszcza w przypadku pana ogra, ale znowuż ten odcień różu jest absolutnie obłędny. Cholera, potrzebuję jeszcze jednego konia, kucyka z prawdziwego zdarzenia, takiego słodziachnego 😁
Amarotsa - chyba zrobię jak radzisz. Creme wezmę teraz, a róż może kiedyś, może się okazyjnie trafi albo będę miała gdzieś możliwość przymierzyć. Łał, to zaszalałaś z zakupami! Czekam na fotki na modelu!


Dobra, chyba padło na kremowy. Na pewno jest taki plus, że nie będę musiała do niego brać owijek, bo jakieś dobiorę, czyli aż tak nie zbiednieję  😁  Odłożę to do różowego, haha  😁


A tak przy okazji porządków na dysku.

Korab w Anky Offwhite:



i cotton CHYBA Coriander:

wątek zamknięty
Korab wygląda jak kucyk przy tym gniadym z poważną miną obok! jakby stworzony pod fuksję 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 grudnia 2012 11:55
Isabelle - haha, to fakt  😁 Ten gniady jest GIGANTYCZNY, a i Korab do dużych nie należy, do tego ma minę jak sierota... A co do fuksji... no nie pomagasz, moja droga, nie pomagasz!  😁 😵



Przy okazji weekendowego prania część Korabkowej garderoby:





Nici Violet, Nici Hazel, Nici Lemon,
cotton Moon, cotton Nougat
wątek zamknięty
darolga, ja jestem ogromną fanką Koraba! 😅 Mnie też podoba się najbardziej w kremowym i w różu, reszta kompletnie nie dla niego 🙂.
wątek zamknięty
ja bym się na krem nie szarpała, praktycznie z wielu niciaków mozna podobny dobrać, a z ładniejszym konikiem, a ten róż  jeśli w kolekcji różu nie ma, to jest naprawdę sliczny. gdyby nie to, że szkoda mi raz zalożonego berry to bym się na fuksję szarpnęła, ale my mamy praktycznie same róże, w kilku odcieniach, od fioletu po żarówiasty róż, więc chyba kolejny nam zbędny 😉
wątek zamknięty
Tak jak cottonów nie lubię tak na tego Niciaka mam na prawde ochotę. Brązowego oczywiście. Do kompletu do mojego brązu Hello Kitty.

Ktos wie czy w któryms z warszawskich sklepów są na stanie obecnie ?? Czy trzeba zamawiać ?
wątek zamknięty
udało mi się wysępić czaprak na gwiazdkę  😜 co brać na karego?
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 grudnia 2012 12:50
Euro Stara! Ma ładniejszy kolor 🙂.
Ekuss pw. :kwiatek:
wątek zamknięty
wilczyk euro- stara  😀
wątek zamknięty
darolga   masz wszystkie czapraki Nici jakie pragnę  🤬    😜  😜  😜 
wątek zamknięty
Wilczyk, zdecydowanie euro-stara!
Darolga, bardzo elegancko w tym Off White.
wątek zamknięty
darolga to na pewno nie cotton corriander. Obstawiam jakiegoś chocochip, ale też pewna nie jestem. Za to na Twoim miejscu porwałabym się na wszystkie 3 cottony (o ile one będą tak wyglądały w rzczywistości jak w katalogu), bo we wszystkich będzie szał  😜 ewentualnie odpuściła bym creama, bo ten kolor nie problem dostać. Ten brąz będzie wyglądał obłędnie na Twoim koniu.

No i masz niciaki, które są moimi ulubionymi, brak tylko jeszcze starlighta i oliv 🙂
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
02 grudnia 2012 13:16
akkzi ale super, ktoś wreszcie mnie poparł w ziązku z brązem dla Koraba!  🏇
Martita ja mam może jakiś spaczony gust, ale mi sie naprawdę Kropek w Grassie podoba!  😜 no i w czerni 😉
wilczyk ESa, bezwzględnie 😀
wątek zamknięty
No w takim brązie jak ma ten niciak będzie szał!! I do tego jeszcze jasne owijki/ochraniacze by się nie zlewało z maścią i  😜
wątek zamknięty
darolga twój cotton na Korabie to Chocochip z Chocochip/Pink 2009. 🙂
wątek zamknięty
Po sporej nieobecności wrzucam ostatnie zdjęcie, trochę złego Vegasa w brillancie lavender. 🙂  😁
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-cu9pHxciWxk/ULo8XWK69SI/AAAAAAAAKjY/HGnJ4_Wo8Ng/s767/szmatofotki+Lolka+przed+wyjazdem+193+copy.jpg[/img]

A ja się zaczęłam pozbywać szmat... Kiedyś każdy prezent był nowym czapraczkiem...Teraz wydają mi się zbędne.  😂
Może mi się to zmieni jak znajdę nowego modela  😁
wątek zamknięty
Brunatna, jak będziesz szukać nowego domu dla lavendera, to napisz. 😉
wątek zamknięty
kaszmirowa2302, szmatka niestety nie moja (bo Juliadny 🙂😉, bo bym sama taką nie pogardziła 😀
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
02 grudnia 2012 16:08
Poglądowo młoda e Esie i derce Eskadrona (btw, czy ktoś wie, co to takiego? :p )
przepraszam za jakość...

wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
02 grudnia 2012 16:16
Mnie jakoś całkiem przeszła ochota na eskadrony-nie wiem,jakoś mi się przestały podobać  😵  I chyba puszczę w świat te 2 cottony i zostawię same pady.
wątek zamknięty
maison, super, ja stronę wcześniej wstawiałam zdjęcie tego padu na karym i moim zdaniem jest szał, bardziej mi się podoba na karusie niż na mojej gniadej (i przy okazji lepiej się układa, bo mój kobył to pokurcz i ten es jest na nią za duży  🙄 ).
wątek zamknięty
darolga, ile bym dała za niciaka lemona ..  😍
wilczyk, ES zdecydowanie ładniejszy! 🙂
wątek zamknięty
Na GNLu dziś i jutro jest -20% część rzeczy z nowych kolekcji (czapraki ES, Eskadron, Anky, kantary, jakieś dery chyba też) i teraz mam dylemat, zamawiać, czy czekać do targów. W sumie nie wiem, ile dam rady tam utargować z ceną, myślę, że raczej nowej Anky za 175 zł mi nie sprzedadzą... Pomocy.  😁
wątek zamknięty
Sama sobie odpowiedziałaś 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
02 grudnia 2012 17:24
Darolga, nugatowy cotton jest paskudny okropny i w ogóle zuy, możesz się pozbyć!  😍  😀iabeł:

Kuurdę, ubrałabym już sobie saharę, a u kurdę ciotka zabrała zapakować i zobaczę go dopiero pod choinką :P
Carbon mi się bardzo jeszcze podoba, ale po przeczytaniu o blaknięciu ciemnych eskadronów... chyba mi się odechciało. Ale kantar z winterredem do mnie macha ilekroć do oksera przyjdę!
wątek zamknięty
darolga twój cotton na Korabie to Chocochip z Chocochip/Pink 2009. 🙂


dokładnie. na 100% 😉

brunatna zdecydowanie by wam pasował lavender.😉 Może czas zacząć polować? xD

maison do tego owije niebieskie i jest totalny szał!

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.