Poszukiwany/poszukiwana

lusia722, fajnie zobaczyć go w tak dobrej kondycji, pamiętam go jako 3 latka i jak miał w paszporcie wpisaną maść kara bez odmian 🙂 nigdy nie miał źle bo był koniem instruktorskim a raczej dyrektorskim 🙂
Poszukuję kuca o imieniu OSKAR
Pamiętam go jako ogiera, może być już kastratem.
Wiem,że stał koło Bydgoszczy w NOWEJ WSI WIELKIEJ
(trasa Bydgoszcz-Inowrocław)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 listopada 2012 19:50
aszka w sumie od kilkunastu lat jest w tych samych rękach 🙂 i chyba już tak zostanie.
Nawet teraz potrafi jeszcze rogi pokazać.
Poszukuję jakiś wiadomości o małopolskim ogierze Płońsk ur. 1983 r (Ermitaż/Plastowa) hodowli SK Janów Podlaski. Najbardziej zależy mi na zdjęciach tego ogiera , bo znalezienie czegoś w sieci to mission impossible! :kwiatek:
Poszukuje aktualnych informacji o małopolskim wałachu Boston po Falkon m.
Gniady. Podobno poszedł do stajni korona.
Boston, który kiedyś stał w Bydgoszczy ??
tego nie wiem przed korną podobno mial byc u wlasciciela w innej stajni czy cos, dokladnie nie wiem.
Był po Falkonie m matka nn. Gniady, bardzo żywy. Z przedziwnymi odmianami na głowie.
w baziekoni jest nawet jego foto, kiepskie, bo kiepskie, ale odmiany widać http://www.bazakoni.pl/horse_161089.html
tak, wszystko sie zgadza, tylko z tej stajni gdzie ma zdjecie pojechal wlasnie gdzies, gdzie nie wiem, a pozniej mial byc w koronie, interesuje mnie co u niego.
mój ulubieniec 😀
http://archiwumallegro.pl/walach_4_lata_wlkp-539987158.html


poszukuje tego konia może po ogłoszeniu ktoś będzie wiedział
Obecnie poszukuję rodziców mojej kobyłki.
Może ktoś wie gdzie są ,co robią i gdzie się znajdują?
Nie posiadam żadnych zdjęć. 🙁

Wiec kary po Agar od Wicina po Kondeusz
Dumka Siwa po Dadżi
Szukam wałacha Dalbor xx (o. Who Knows m. Dabraza). Teraz ma około 10 lat. Miałam go kupić 4 lata temu, ale niestety przez moją własną głupotę do tego nie doszło. :/
Zastanawiam się, co u niego, czy trafił na kogoś dobrego i, jak teraz wygląda. 🙂
Mam tylko jedno kiepskie zdjęcie telefonowe. Koń przed sprzedażą stał u Łukasza Wasilewskiego w stajni HBC Lasocice (rok 2008) oraz Witolda Polowczyka.
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
06 grudnia 2012 22:06
easiertobe, Dalbor swojego czasu był w Jaszkowie, chodził w rekreacji. 🙂
Poszukuję  srokatego wałacha - Tajfun po Konig Sobieski ok 7lat. Sprzedany w maju/czerwcu tego roku z Sowiej Woli.

Chciałabym się dowiedzieć jak mu się żyje 🙂



Poszukuję informacji o klaczy Arena
o:Gipsy King
m: Amira
maść:gniada
rok urodzenia: 2008
wysokość w kłębie około 167 cm
stała niedaleko Konina, potem została sprzedana

Proszę o kontakt na PW
Przepraszam za OT, ale nie mogłam się powstrzymać.
easiertobe za każdym razem jak tu wchodzę wydaje mi się, że to mój koń. no identyczny! Zresztą z tego co widzę to jest jego wujek.
Witajcie!
Od wieeelu lat poszukuję gniadego wałacha o imieniu DEKSTER lub DEXSTER
sprzedany z przysuskiej stajni
był w Napoleońskiej Zagrodzie
..nie jest to Dekster z podwarszawskiego Józefowa...
ma półksiężyc na głowie.. teraz bedzie miał około 15 albo wiecej lat.
jedyne zdjęcie:

http://www.photoblog.pl/deksterowa/114535889/sprzed-okolo-10-12-lat.html  (po lewej)

Moim zdaniem odnalezienie jakiegokolwiek poszukiwanego w tym wątku konia graniczy z cudem.

A to z tego powodu że wchodzą tu jednie osoby które jakiegoś konia poszukują.

Większe szanse miałoby założenie wątku z imieniem konia w tytule. Wtedy chcąc nie chcąc każdy wchodzący do działu "konie" rzucił  okiem na taki tytuł  i wszedł w taki wątek jeśliby imię takiego konia wydało się znajome. I na pewno jakis odzew byłby I większe szanse na odnalezienie "zguby".

a tak Poszukiwany/poszukiwana niestety nie nastraja do wchodzenia tu, a tym bardziej przeszukiwania go pod kątem a może jakiegoś konia znam i coś o nim będę wstanie powiedzieć.



Nie zgadzam się. Ja przejrzałąm większośc tego wątku włąśnie pod kątem, ze a moze ktoś szuka konia którego ja zna. Znam jednego konia którego ktoś poszukuje (Giganta), dzieki temu wątkowi mam wrażenie że odnajduje się powoli koń którego szukam już kupę lat. . .
I mnie się udało powiedzieć coś o koniu, którego ktoś tu szukał.
I zaglądam tu nadal... mimo że sama nie znalazłam tego, którego szukałam 🙁
jak Giganta wielkiego wałacha c. gniadego, z odmian tylko z małą nieregularną na czole i lewą tylną pęciną +nakr. kor. , to takiego znam
Poszukuję informacji na temat tego konia.Ponoć koń nazywa się Czarli i ma 10lat.Może ktoś go zna.Ponoć jego właścicielka to Pani L.Margańska.Przepraszam że podałam nazwisko ale sprawa jest na wagę życia konia.Bardzo proszę o odpowiedź kogoś co ktoś wie o tym koniu może jego imię prawdziwe,wiek,rasa cokolwiek lub może sama właścicielka się odezwie.
Mi też dzięki temu wątkowi udało się znaleźć konia, którego poszukiwałam dwa lata. Nawet teraz mam stały kontakt z właścicielką i co chwilę nowe nowinki.  😉
Może ktoś kojarzy siwego kuca o nazwie Modicus (ja go znam także pod nazwą Buzdek, ale to tylko ówczesny właściciel go tak nazywał). Sprzedany został w jakimś 2004-2005 roku (może nieco później). Dawniej był ogierem, być może późniejsi właściciele go wykastrowali. Bardzo fajnie skakał. Niestety nie znam ani jego rodziców, ani nawet daty urodzenia...
Mam tylko takie foto, gdzie ledwo co go widać zza innego konia (pod jeźdźcem w czerwonym fraku).


Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 grudnia 2012 20:47
Szukam informacji o koniach:
Orlanda http://www.bazakoni.pl/horse_68820.html
Grappa (siwa klacz)
Orenda (córka Orlandy, gniada z odmianami)
Haszysz (siwy wałach)
Gradus 2 (w paszporcie maść gniada, obecnie siwy; jelenia szyja; po klaczy Gracja)
Demon (kary wałach po klaczy Demencja)
Gierka (gniada, drobna klacz; po klaczy Gra; może być nieufna)
Derwisz (wałach; kasztan z odmianami; po klaczy Demencja)
Gradus (siwy wałach po Gracji)

Mam tylko takie zdjęcie:

od lewej: Gradus 2, Haszysz, Zojka, Derwisz, Gierka
edit: Znalazłam jeszcze zdjęcia z 2009r.:

Od lewej: Orlanda, Gradus 2 (teraz sporo wyższy), Haszysz
Gracja
Haszysz
Gradus
Siwe z pewnością bardziej wysiwiały. Gradus 2, Haszysz, Gierka i Derwisz wyjechały wraz z karo-srokatą klaczą  (miała fatalne kopyta; charakterystyczne plamki na łopatkach, szczególnie z jednej strony, jakby namalowane pędzelkiem; aksamitna w dotyku sierść) w wakacje w okolice Warszawy.
skad ten Haszysz i jaKIEJ rasy?
Szukam informacji o siwej arabskiej klaczy BORNEO ktoś może wie jaka jest jej historia albo może znajdzie sięjakiś cudotwórca który zna jej pochodzenie?  :kwiatek:
A także może ktoś zna historię karej klaczy OBAWA (sp) po BOK, ORIENTACJA?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 grudnia 2012 08:15
skad ten Haszysz i jaKIEJ rasy?

Z warmińsko-mazurskiego, w miejscu hodowli powinna być miejscowość Gorło, potem był w Wydminach. Nie pamiętam dokładnie rasy, chyba wielkopolskiej (w stajni były konie młp, wlkp, sp, xxoo, xo). Ojcem jest Toledo xx (albo Nadruk).
Szukam informacji na temat konia Olbrot maści ciemnogniadej, pełnej krwi angielskiej.
Koń stał półtora roku u mnie na pensjonacie i jesienią został sprzedany pod Starogard Gdański.
Jestem ciekawa co u niego słychać. Może ktoś coś wie na temat tego konia ,a może sami właściciele udzielają się na forum.
.
Muchozol, a orientujesz się coś na temat maści/rasy jaką ma w papierach/mniej więcej wymiarów? Bo znam jedną Aronię, może to zupełnie inna, ale sprawdzić warto.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się