Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

tak sie nie powinno chyba postepowac? Za co ten kon dostal ? i czemu jezdziec tak go szarpie za pychola?
O.O  😵 Jak widać niektórzy "ludzie" za swój brak umiejętności karzą konia .. Nie chciałabym spotkać dziewczyny osobiście.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 stycznia 2009 18:53
to też jest okropne i pomyśleć że to sport 🤔 czy tam jakaś konkurencja 😵

Mam postulat - proszę nie umieszczajmy tu tych okropieństw, nie jestem w stanie tych filmików oglądać do końca bo na płacz się zbiera - postanowiłam już żadnego takiego nie otwierać. Nie mogę patrzeć jak bydlak wali konia po głowie kijem  😤
Aż szkoda, że w takich przypadkach to powiedzenie nie jest prawdą: "gdyby koń o swej sile wiedział nikt by na nim nie siedział" ...

W końcu temat to Filmy czterokopytne na You Tube 🙂 z wyraźnym  😀 na końcu więc wstawiajmy coś co nas rozśmiesza, bawi a nie zasmuca.

To ja dla rozluźnienia,z przymróżeniem oka,  pewnie większość z Was to zna - w każdym razie humoru nie popsuje a wręcz przeciwnie  🤣

http://www.wyspagier.pl/gry/gry-zrecznosciowe/komponowanie_muzyki_spiewajace_konie.html
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 stycznia 2009 19:15
moze nie jakis super szokujacy ale spodobało mi sie "przytrzym na wodzach"


taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 stycznia 2009 22:18
brzask... pewnie nie uslyszala tego "przytrzym" na wodzy 😁 ... ale.... i taak bylo dooobrzeee🙂
ciasteczko znalezione na jutjubie 🙂 kto mi kupi? 😉
Ci goscie co wala konie po glowach musza byc chyba do nich jakos przywiazani, zauwazcie, ze nawet ni drgna, mimo ze kon wali z zadu ile wlezie... co to za chory zwyczaj, czy cos ktos o tym wie?
taki kwiatek "ślubny"

o kurna  😲
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
28 stycznia 2009 07:26
Cos na dobry poranek, na poprawe humoru i na calodniowy usmiech... - wyszukane w necie - mysle ze kazdemu sie spodoba



ja sie zakochalam - milego dnia dla Was voltopirki 😍 :kwiatek:
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
28 stycznia 2009 07:52
To był trudny przypadek
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 stycznia 2009 07:58
W ramach sesji 😉 zabrałam się za wrzucanie filmików z zawodów na YouTube 😉
Proti   małymi kroczkami...
28 stycznia 2009 08:41
Koniczka, pierwszy raz widziałam jak jeździsz (do tej pory tylko zdjęcia) i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba Twoja praca z Kucem 🙂




moje małe grube szczęście nad przeszkodami, niskimi bo niskimi ale zawsze coś.
Konicznken no no 😉 Elegancja i bardzo fajne zwykłe zmiany  😅 Nie wiedziałam, że w N są ciągi i zwroty na zadzie, myślałam, że dopiero w C. Bardzo fajnie równo chodzi Pan Kuc.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 stycznia 2009 18:16
Cieszę się, że się podoba, zwłaszcza że to był program trochę na wyrost jechany 😉

Lena w tych bardziej hardcorowych Nkach są 😉 Ciągi są w N2, N3 i N5, a półpiruety w N2, N3 i N9.

To jeszcze macie moję Kurę Znoszącą Złote Jajka 😉 Czyli Kur z MWiM
asior   -nothing but eventing-
28 stycznia 2009 18:21

siedze jak na kolku. co tez stres robi z ludzmi  😉
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
29 stycznia 2009 07:27
Warto obejrzeć - koń niewielkiego wzrostu  ale ogromny duszą - Flipper D'elle ( sf ),a do tego filmik fajnie zmontowany + muzyka . Polecam  😎



Poległam ❗ :wysmiewacz22:  😂 👍 Kto wymyśla takie scenariusze 😵 🤣
🤔wirek: 👍 ten koń jak ruski żołniez dostał kilka kulek i żyje 😁
dla fanów różu 😁i szpilek🙂
asior, ale zapylacie ten program  😀 Śliczny koń i bardzo "elektryczny" się wydaje.

Koniczka- super, jaka harmonia i spokój, jedziecie sobie jakby to było takie proste... W ogóle jakiś strasznie skomplikowany ten program, ciężko by mi było się tego nauczyć...
Furioso ile on ma wzrostu?
Niezle myka te wagony  😲
Furioso ile on ma wzrostu?
Niezle myka te wagony  😲


Mamo, on zakłada sobie nogi niemal na uszy, jest fenomenalny, oglądam i oglądam i napatrzeć się nie mogę  😜

Asior, Koniczka - bardzo ładne czworoboki
swimmig pool


ale to jest przesada
Fantazja- ale fajne filmiki. Na tym drugim wyszedł i poszedł się opalać pewnie ;-D
Tristia hehehe  😉 ale to troche niebezpieczne, bo to basen dla ludzi, nie ma zejścia, tylko schodki, ale koń sobie poradził, a swoją drogą jak on tam wszedł?
Koniczka  👍 wow, zgrani jesteście
asior  👍 fajnie to wygląda
asior   -nothing but eventing-
29 stycznia 2009 19:03
Fantazja, Gosic, Dzionka - dziekuje  🙂 Elektryczna jest i to bardzo, ale tutaj i tak jest juz w miare wyciszona  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 stycznia 2009 19:53
Asio Glut jest super!

Dzięki wszystkim za miłe słowa!

Dzionka, który program?

Jak nie macie jeszcze dość, to jeszcze parę filmików z zawodów.




Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się