Końska rewia mody cz.VI (2012)

lavender fuuu, weź ten drugi 🤔wirek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 grudnia 2012 17:57
ChingisChan zdecydowanie Lavender 🙂 będzie weselej 🙂
Kameleonik a zdjęcia robiłaś telefonem? Bo jakość fatalna 🙁 no i tak jak Isabelle pisze, musisz robić zdjęcia jak jest jaśniej 🙂
jak zdjęcie będzie lepszej jakości to i plamy spokojnie można usunąć 🙂
A co do tego jak robić foty to śle PW 🙂

A ja nie byłam w stajni od 3dni -,- już nie mogę wysiedzieć... więc z nudów zrobiłam taką fotę :

kolorowe zamieszanie :
od lewej: Cognac,Stone Grey, Kiwi, White, Rafblauw, Straw, Jade, Madeira, Caffe, Off White, Navy


tu bardziej kolorystycznie

od lewej: Jade, Kiwi, White, Off White, Straw, Cognac, Caffe, Madeira, Stone Grey, Rafblauw, Navy 🙂




i coś co dziś do mnie dotarło  😜

wątek zamknięty
Jak ktos ma super ladny czaprak do sprzedania to jestem chetna. Kolor to roze i fiolety. Moze byc uzywany. Te z eskadron nici sa super ale drogie🙁
wątek zamknięty
juliadna co za kolekcja  💘 czy ty je wogóle używasz jak one takie czyściutkie ?  😂  gdzie dorwałaś dralona ??  😜
ChingisChan  lavender zdecydowanie ! 🙂
wątek zamknięty
ChCh, lavender!
juliadna, ładna ta twoja kolekcja, ale to chyba nie wszystko? 🤣
Gosh1991, do ogłoszeń z takimi rzeczami 🤬
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 grudnia 2012 18:17
dommaz robiłam pranie 🙂
a tu macie dralony za 350 zł🙂 M/L/XL 🙂 -tylko lepiej zapytać czy jeszcze są 🙂

dralon mint

dralon berry

ale porównując jakość lavendera czy royalblue do minta to jest połowę cieńszy 🤔

gabb. jeszcze coś tam jest w stajni 🙂
wątek zamknięty
juliadna jednak zostawiłaś Jade'a ? 🙂 Kiedy przyjeżdża nowy szmatomodel ? 😉
wątek zamknięty
juliadna, piękna tęcza zimową porą.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 grudnia 2012 18:38
Demonowa stęskniłam się za Jade i ściągałam 😀 miałam kiedyś komplet i sprzedałam  😵
ale na długo się znów wyleczyłam z holenderek...
Cobrinha coś ostatnio spodobały mi się stonowane kolory.
wątek zamknięty
juliadna a co? Miałaś jakieś problemy?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 grudnia 2012 18:51
xxagaxx miałam dostać czekoladę, dostałam caffe, miałam dostać tez starego whita, dostałam nowego. Do czekolady miały być owijki,ale ich nie dostałam. Nie mówiąc że były brudne tak że po dwa razy musiałam je prać... ale i tak to nic. kilka dni później dziewczyna znów coś wystawiła a miedzy innymi czekoladę,purple i białą stara anky. Czyli dwa pady które były tymi przewodnimi w zakupach do mnie nie doszły...
Chyba z rok nic u niech nie kupowałam. Kupiłam razi myślę że kolejny rok znów nic nie kupię 😀 Ale dla Ciebie  :kwiatek:
wątek zamknięty
ehh, jak widać oszustów można spotkać wszędzie. Ja kupowałam tam 2 razy i miałam normalnie paznokcie obgryzione ze zdenerwowania, bo jak by mnie oszukały to nie wiem jak kasę można byłoby odzyskać. Szkoda że ludziom po prostu nie da się ufać.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 grudnia 2012 19:01
xxagaxx dlatego ja już nie wchodzę nawet na ich forum aby nie kusiło.
wątek zamknięty
equishop ma już niciaki


wątek zamknięty
juliadna, mi za to znudziły się żywe, jaskrawe... ale wiesz jaki kolor za mną chodzi... :P
wątek zamknięty
juliadna   :kwiatek: akurat moje dwa dralony must have 🙂😉
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 grudnia 2012 19:18
Jakie to wszystko śliczne 😀. Już zamówiłam kantarek lavender, najpiękniejszą koszulę turniejową, zamówię niciaka i może komplet kantar+uwiąz.
Będę spełniona szmaciano do wiosny 😀.
wątek zamknięty
Czy w jakimś sklepie ostał się jeszcze niciak Violet?
wątek zamknięty
A ja rozpakowałam własnie jarpolowe żelazo 😍 Nie wiem jak bedzie wygladał w swietle dziennym, ale teraz jest obłedny. I rzeczywiście te kolory na stronie mają sie nijak do tych na żywo-z korzyscią dla tych drugich oczywiście 😀 Moje żelazo jest ciemniejsze, o srebrnym połysku opalizujacym na delikatny fiolet,ale tak naprawde bardzo bardzo delikatnie.No kurcze jestem zachwycona normalnie 😜 I to była bardzo dobra decyzja  uważam 😉 😉
anai dla mnie to właśnie oznacza "niezwykły szary" 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 grudnia 2012 19:23
Cobrinha nom! Też go uwielbiam! 😀
dommaz no widzisz 🙂 
wątek zamknięty
Widział ktoś na wyprzedaży Euro Star Cherry Red?

Edit: ja póki co znalazłam -15%
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 grudnia 2012 19:31
juliadna, fajne zestawienie 😉 Co do Holenderek, różnie czasem jest, aczkolwiek w przeważającej większości dostawałam to, o co prosiłam 🙂

D+A, raczej już nie ma Niciaka violeta nigdzie, tylko z drugiej ręki.

tunrida, zapomniałam wcześniej napisać, ale Platinum na Pasku będzie szałowe 🙂

A do mnie przyszły paczki z Niciakiem navy, polopadem violet/navy i derką Nici cobalt/kiwi w paski 😀
wątek zamknięty
pokemon ja też widzę w euro! jeśli to naprawiłaś jakoś to daj znać jak?
juliadna śliczny ten dralon! kurczę, może i ja się kiedyś do dralonów dla swojej przekonam. 😉

A jakoś pierwszy raz niciaki do mnie kompletnie nie przemawiają... Pewnie się z tym brązowym obudzę za 4 lata jak będę ubierać Escado. ;D
wątek zamknięty
xxagaxx- na razie nie mam co inwestować, bo Vegasa juz nie będę jeździć, a jego następcy (jeszcze) nie ma 😉
Ale rozglądam sie za czaprakami na zawody... A mianowicie pasujacy do tego fraka

I inny do tej koszulki konkursowej 😀

Jakieś ciekawe pomysły 🙂? MOŻLIWE ze do skarodniedej kobyly  :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Po raz kolejny za duże zdjęcia!
wątek zamknięty
Do fraka, na zawody celowałabym z czapraki z martimu, bo tam czerwony 😀 a tak robiąc  🚫 jaki to frak, bo ten kołnierz bardzo kuszący? 😉
wątek zamknięty
Miałam chilli, miałam, ale sie pozbywają go  🤔wirek:. A teraz chyba baaardzo trudno go dostac. A frak equiline 🙂
wątek zamknięty
tunidra napisy jak Platinum się "zachowuje" bo chodzi za mną biały  🤔wirek:
wątek zamknięty
🚫 brunatna a Vegas nie był twój?
wątek zamknięty
xxagaxx Vegas jest mój, przez ostatnie kilka miesięcy dzierżawiony przez brunatną 😉
wątek zamknięty
oki 😀 Już nadążam 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.