Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 6-9 grudnia 2012

Rivena gdzie???


edit: mi pokazuje, że ta opcja wyprzedana
Jeszcze przed chwilą były. Widocznie niewiele ich udostępnili.
A jak dalej działa bilet kupiony przez Groupon? Drukuję ten załącznik, który dostałam mailem (z kodem kreskowym i numerem) i z tym wchodzę? Czy trzeba to gdzieś zamienić na bilet?
przyjeżdżam w piątek rano, zostaje do niedzieli wiec bedzie jedna wieksza torba...nocować bede u koleżanki, ale ona mieszka na obrzeżach a dworzec jest przy samych targach. Nie wiecie może czy na MTP jest jakaś opcja przechowania bagażu??  😵  bo nie bede przecież tak nosić ze sobą  🤔wirek:
wichrowelove jak się uśmiechniesz do pań w szatni to przechowają.
wichrowelove ja zostawiałam walizke pierwszego dnia w takim schowku na stacji.
Jest ich tam trochę i za niewielką opłatą zostawiasz walizke zamkniętą w pace  😉
Laguna Masz rację oszaleli z tymi cenami, ja niestety tez rezygnuje w tym roku, choć co rok zawsze byłam i cieszyłam się z imprezy, ale to przegięcie.
Lepiej za to coś dla konia kupić.
Sklepy na Cavaliadzie (nie wszystkie): AWIL HORSE
DAW MAG
GERMAN HORSE
HORSE TRADE
ALFAKO
TATTINI
MUSTANG
AGRO HORSE
EQUIART
CWAŁ
MICHAEL PETERSEN
KOŃSKA ZAGRODA
INTERAPI
RYMARSTWO
FENIX
KARINO
WESTERN
EQUIRRIA
HORSEBALL
HIPPOVET
PEDRO
TORPOL
itd....
effqa , jest gdzieś dostępna pełna lista?
Kto będzie na wykładach u Kornaszewskich ?  Właśnie teraz zobaczyłam że brak miejsc  😤 
Jest moze ktos zainteresowany wspolna podroza autem z trojmiasta do poznania w piatek i z poznania do trojmiasta w niedziele?
Najprawdopodobniej jadę samochodem na sobotę, mam 2-3 miejsca w samochodzie. Wyjazd z Rawicza, zahaczam o Poniec i dalej przez Leszno. Wracam po konkursach, tą samą drogą. Jeśli by się ktoś chciał załapać, pisać na PW, podział kosztów za benę.
olek, Dostałam plan rozmieszczenia stoisk, bo na jednym z nich pracuję -stąd mam te informacje. Być może się one zmienią, spisałam Wam 90% sklepów 🙂
Jakby ktoś z Wrocławia był chętny na wspólny przejazd to również proszę o kontakt.
jeszcze febro na pewno będzie 🙂
jeszcze 3 dni!
I ponoć wszystko już dopięte na przedostatni guzik 😉 Brakuje kilku detali, no i publiczności! 😀

Ja już się doczekać nie mogę. Gdyby nie to, że nie ufam mojemu samochodowi, to już jutro bym wsiadła i pojechała. A jak ostatnia pałka kupiłam bilety na polskiegobusa na... piątek na 11:30 z Wawy 🙁
widze na liście rymarstwo...
takie rymarstwo to jedyny mój powód żeby jechać - czy to to samo rymarstwo co ze 2-3 lata temu mialo takie pikne ogłowia..
no ale nie pojade taki kawał tylko to spr....(w zeszłym nie było 🙁 )

czy mógłby ktoś dla mnie zobaczyć czy są rymarze mający kolorowe (białe, rózne odcienie brązu i inne) ogłowia?
bede bardzo wdzięczna. i za wizytówke od nich - jakby ktoś mógł mi pomóc to prosze o pw :kwaitek:
Co mi daje karnet VIP? Bo nie mogę nigdzie znaleźć na tej stronie jakichś dokładniejszych informacji.  😤
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 grudnia 2012 21:45
a ja już jestem  😎
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
05 grudnia 2012 21:54
Hej mam pytanie czy ktoś jedzie tylko na sobote z warszawy pociągiem ?
Szukam towarzystwa na droge powrotną i mam całkiem niezłą zniżke dla towarzysza :-)
Planuje wracać inter regio bo tańszy bilet kosztuje ok 10-15  zł z Poznania do Warszawy wschodniej .
ja też jestem, i będę się kręcić do niedzieli.
Pilnie działam w wolontariacie  😉
Szykuje się przednia impreza, serio, serio!
Ja będę ale z tatą i to tylko w piątek na wyższych konkursach. Postaram się rozglądać za re-voltowiczami, ale nie wiem czy odważę się podejść  🤬 😁
ja też za chwilkę ruszam do Poznania tak więc do zobaczenia 🙂
a w tym roku również jakiś re-znak rozpoznawczy?  😉
Ja jadę już dzisiaj więc jutro od rana na miejscu przez 3 dni.
Czy ktoś może będzie w piątek wracał po konkursach do WROCŁAWIA ??  😀
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
06 grudnia 2012 10:18
Hej wraca ktoś pociągiem 18:41 z Poznania do Warszawy w sobote ?
może być na Priv

Hej a czy można kupić bilety przed wejściem ? I czy duże kolejki są ?
(sorry za pytania ale pierwszy raz jade i nic nie wiem )
Buyaka to do zobaczenia jutro  😅
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 grudnia 2012 11:44
mój team już po pierwszym przejeździe

nie ma jak dowiedzieć się o 10.15, że konkurs który miał być o 12 rozpoczyna się o 11 i w dodatku jest podzielony na dwie części a twoja zawodniczka jedzie w pierwszej 10  😵 😜
Mazia   wolność przede wszystkim
06 grudnia 2012 12:03
lusia722 jak poszło?
Ja ściągam jutro wieczorem, mam nadzieję załapać się na potęgę. Nie mogę się doczekać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się