Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Zima Dlaczego dałaś ten link?  😵 i znów będę musiała kupić buty...


Sorry 😂
Ja popłynęłam na dwie pary, z czego niestety tylko jedna po dobrej cenie... No ale jeszcze -30% za Andrzejki 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 grudnia 2012 09:34
Ja zakupiłam zajeeeeebyste lity, ale niestety za małe  😕
Jakby ktoś był chętny na ćwiekowe czarne skórzane (39) to dawać na PW  😉
Zakupiłam sobie czółenka, takie o których zawsze marzyłam - czerwone, tak czerwone jak nasycona, czerwona szminka  😅
Jeszcze tylko muszę kupić jasne beżowe czółenka i czarne z czerwoną podeszwą - wtedy wszystkie buty, o których marzyłam będę miała na własność  😅
Potrzebuje pomocy. Moze ktoś widział klasyczne czółenka w kolorze nude w takim typie : http://www.stylowebuty.pl/products/-Nicole-platform-NUDE.html w rozmiarze 36/37 ?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 grudnia 2012 20:02
Identyczne kupiłam kiedyś na allegro.
Scottie   Cicha obserwatorka
01 grudnia 2012 20:05
Behemotowa, co to za buty, gdzie kupiłaś? Jeśli na allegro to podasz link? Obcas nie wydaje się zbyt wysoki i chyba jest dobrze wyprofilowany, przydałyby mi się takie czarne 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 grudnia 2012 21:21
A ja zakończyłam dziś nierówną walkę 😉 o buty zimowe. Dramat. Nienawidzę szukać zimówek. A w tym roku to jakiś pogrom był, nic mi się nie podobało. nie chciałam kolejnych na koturnie. EMU etc. nie chcę, bo uważam je za ohydne i koślawe, choćby nie wiem, jakie były ciepłe. W sklepach albo obleśne śniegowce, albo kozaki ledwo-ledwo ocieplone. Plus mój chłop marudzący na każde, które mi się podobały, ze nie jestem już w liceum i że nie wszystko przystoi 😉

Już mi marzna stopy, więc dziś skończyło się zakupem nudnawych, ale całkiem wygodnych i ciepłych, o takich:

link

Poddaję się :p

za dlugi link!
Behemotowa, co to za buty, gdzie kupiłaś? Jeśli na allegro to podasz link? Obcas nie wydaje się zbyt wysoki i chyba jest dobrze wyprofilowany, przydałyby mi się takie czarne 🙂

Wydaję mi się, że w sklepie Street.. Tak, na pewno, bo jest od razu obok Coffee heaven w Galerii Bałtyckiej  😁 . Było pełno pięknych szpilek i pomimo 7 godzin chodzenia po sklepach to w nich nogi mnie tak bardzo nie bolały. Dzisiaj jak w nich chodziłam to wydawały mi się super wygodne!
Co wpisać w all żeby znaleźć takie buty ?

Rozie spróbuj buty militarne i idź w ten deseń 🙂

edit. i jeszcze trzewiki 🙂
Kaktus dzięki  :kwiatek:
no i masz ci babo placek
spadł pierwszy śnieg, oczywiście chlapa. ja nie zdążyłam zaimpregnować moich nowych emu no i co ? w drodze z autobusu na uczelnie przemokły (kurcze, że też akurat pod przystankiem i uczelnią musi być takie bajoro)
no i teraz problem, buty schną, ślady soli są, a ja nie wiem jak to ugryźć  😵

czytałam na internecie, że przemycie octem pomaga. co sadzicie?
i gdzie w necie kupię zestawy czyszczące, impreganty emu ?
AAAAAAAAAAAAAA Przyszly moje kalosze Joules !!!!!!!!!!!! Sa piekne, maja piekne opakowanie, i wogole ! bede w nich spac!
Crazy- i jak? Mocno się w nich pocą stopy kiedy się w nich śpi? Help. Bo nie wiem czy kupować te, czy celować jednak w inną firmę?  😁 
(a tak na poważnie to mogłabyś dać fotki real?)
Zaraz dodam! ale fotka mocno przeklamuje kolor sa eleganckim granatem, niestety nikt mi fotki nie chcial zrobic, tata pukal sie w czolo 🙂


Ilez to buty przywiezione przez kuriera po 22 moga dac radosci, w beznadziejnym dniu, a to opakowanie .... eh jakbym przynajmniej labutina kupila🙂

Crazy, przepiękne  😍
Fajne, dzięki za foto.  :kwiatek:
łaaał crazy są piękne, też takie chcę  🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 grudnia 2012 18:44
crazy, są okropne 😁...możesz je zgubić na najbliższych zawodach na wiosnę gdzieś przy mojej pace 😁
Hahaha. wiedzialam, sa piekne! ta blaszka z przodu metalowa, w srodku cudowne paseczki, i to opakowanie, widzicie z tylu? wszystko perfekcyjnie, taka sama torba foliowa na kartonie.. wstazeczki i wszystko, i o niebie wygodniejsze od hunterow,
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 grudnia 2012 19:38
dobra,możesz zgubić z opakowaniem 🙂
Hahaa zaloze im alarm 🙂 na sezon!
Mam nadzieje ze jak ostatnie z 5 lat przezyja🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 grudnia 2012 19:46
ty chyba niestety masz większą nogę 🙁 czuj się bezpieczna 😉

piękne są,gratuluje i mimo wszystko,niech w sezonie przydają się tylko do oglądania wodnych przeszkód 🙂
Ktoś, ja tylko lekko zasugeruję, że jak Crazy ma większą nogę to można w czubek coś napchać. Problem by był, jakby było na odwrót...  😀iabeł:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 grudnia 2012 19:49
epk, aha,czyli ty zwiniesz,a będzie na mnie...crazy,pilnuj kaloszy w Strzegomiu i Jaroszówce 😁
crazy, Gdzie zamawiałaś?
Ktoś, wiesz, ja mam wrażenie, że nawet widziałam kiedyś Crazy na Partynicach - a to tylko 6km ode mnie 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
05 grudnia 2012 20:22
crazy, fajowskie te kalosze 🙂

A ja zmienię klimat, bo pędzą do mnie te szpileczki i już się nie mogę doczekać  😜
W joulesie w Anglii, tylko 9 funtow wysylka do PL
crazy cudowne 😜 jeszcze trochę i zamiast oficerek na zawody kupię sobie kalosze  🤬

Horciakowa skąd te butki?  👀 Jak wysokie są?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się