Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Scottie   Cicha obserwatorka
01 grudnia 2012 08:40
smarcik, po 10 minutach od wyjęcia surface bara (cleavage) już miałam o połowę mniejsze dziurki i nie mogłabym go znowu włożyć. Do końca dnia zarosły całkowicie bardzo cienkim naskórkiem (?), ale jeszcze przez ponad tydzień czułam kanał pod skórą. Także zależy, co chcesz robić 🙂
A według mnie będzie dość trudno. Bo żeby przełożyć kolczyka musisz odpowiednio naciągnąć skórę ( złapac ją i do góry 😉- żeby te krótsze ramionka przeszły bez podrażnienia kantału przekłucia.


To ja jeszcze dodam, że marzy mi się surface w języku. Już rozmiawaiałam na jego temat z piercerem. Ale jest to dość trudna decyzja, wiem że będzie go trudo wygoić- a ja dodatkowo miewam problemy z gojeniem.
Dziewczyny wybaczcie laickie pytanie, czy wygojony surface można wyjąć i włożyć z powrotem?  😡


nie. ja mialam wymieniany surface na inny kolczyk ( krotsze ramiona ) to robione to bylo w studiu i koles wyciagajac jeden kolczyk, przeciagnal od razu rurke z wenflonem i potem przeciagnal drugi kolczyk na tejze rurce. inaczej to byloby niemozliwe raczej, tak jak pisala Scottie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 grudnia 2012 17:18
Szkoda  🙁 Tak myślę 'na zapas' bo pod wpływem impulsu po zobaczeniu promocji zapisałam się do Conora na surface  😉 Ale właśnie boję się, że będę musiała się z nim szybko rozstać więc może nie ma sensu robić.
Averis   Czarny charakter
01 grudnia 2012 19:24
Powiem Wam, że z każdym dniem kocham mój tatuaż coraz bardziej. Zwłaszcza za to, że goi się jak na psie i w ogóle nie boli 😁
Powiem Wam, że z każdym dniem kocham mój tatuaż coraz bardziej. Zwłaszcza za to, że goi się jak na psie i w ogóle nie boli 😁
. A co na nim pisze? Bo ja nie mam szans odczytać.
Averis   Czarny charakter
01 grudnia 2012 19:36
Dodofon, semper invicta. Żeby go przeczytać trzeba przechylić głowę w prawo. Dla osoby stojącej z boku to nie jest to takie oczywiste, ale był robiony z myślą o mojej wygodzie odczytywania 😉
Przeczytałam pierwsze słowo jako REMEMBER... 🏇
Averis   Czarny charakter
01 grudnia 2012 19:39
Dodofon, byłaś blisko 😉
Averis, Co to znaczy?
Averis   Czarny charakter
01 grudnia 2012 19:44
Zawsze niezwyciężona- to dewiza Warszawy, która w 1939 roku została dodana do herbu miasta.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 grudnia 2012 19:12
Dziewczyny zapisałam się na czwartek do Conora na 13 ale zupełnie mi ten termin nie pasuje, może któraś chce wskoczyć na moje miejsce?  😉 (w czwartek jest promocja mikołajkowa i np surface z kolczykiem kosztuje tylko 50zł  😀 )
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 grudnia 2012 19:49
Ale macie fajne promocje i fajnie, że macie Connora.
a ja dzisiaj byłam u Conora. Wreszcie zrobiłam wymarzonego Orbitala 😍 Myślałam, że bardziej będzie bolało i więcej czasu to zajmie. A to tak naprawdę chwila i praktycznie nic nie czuć. No to teraz smiley, warga i będę w pełni usatysfakcjonowana z kolczyków😀 Jak to się zrobi to biorę się za tatuowanie.
noen   A story of a fighter of our human race
03 grudnia 2012 20:57
Nie dlugo jade do Polski na tydzien, takze bedzie czas na zrobienie nowych tatuazy (w Norwegii jeszcze nie znalazlam nikogo godnego uwagi). Myslalam bardzo dlugo, nad twarza Leonidasa, w chelmie, co Wy o tym myslicie? Miejsce:reka. Drugi to bedzie smok na polowe uda wchodzacy lekko na brzuch 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 grudnia 2012 21:43
Smok na udzie  💘 musze go zobaczyć! ja sie jaram strasznie tym:
noen, a co już masz?  👀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 grudnia 2012 23:51
Averis, tatuaż wygląda świetnie 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
04 grudnia 2012 22:35
lotka13, Napis nad pieta, pod piersia i na rece + diament miedzy piersiami 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 grudnia 2012 06:44
pytanie za 100 pkt  😡 śmigam dzisiaj się zrelaksować. jacuzzi, sauna, te sprawy. i właśnie co do sauny mam wątpliwości - muszę wyjąć kolczyki???  👀 w jednej dziurce mam stal chirurgiczną, a w drugiej tytan. ogólnie nigdy ich nie wyjmuję...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2012 06:52
Nie musisz 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 grudnia 2012 07:30
dzięki  :kwiatek: bałam się może nagrzewać się będą za bardzo czy coś. ale chyba świruję  😁
A ja oddałam już jakiś czas temu projekt do tatuażysty , marudziłam juz od zrobienia pierwszego ,że chcę konia no i wymysliłam sobie biegnącego konia ze skrzydłami bardzo kolorowymi 😀 W styczniu będziemy robić 🙂
yga ja też się jaram tatuażami na udzie! 😜 Jeśli jeszcze kiedyś będę robiła sobie gdzieś tatuaż, to właśnie tam!
noen wysłałabys mi na priv zdjecie tego nad piętą? ciekawa jestem jak wygląda 🙂
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
06 grudnia 2012 12:32
wlasnie polknelam swoj kolczyk z jezyka 😵 tyle razy mi sie ostatnio odkrecal ze w koncu jedzac nie poczulam jak zjadlam tez kulke, teraz mecze sie z dlugim 👿
ash   Sukces jest koloru blond....
06 grudnia 2012 12:34
Jessy, ja jak miałam kolczyk w języku toi zjadłam chyba z 5 kulek. Zawsze miałam w portfelu zapasowy krótki, bo z długim nie dało się funkcjonować.
Jessy ja ostatnio połknęłam swój od wargi .. kulka odleciała a labret zjadłam. Także pjona  😁
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
06 grudnia 2012 13:50
problem w tym ze mialam tylko jeden krotki, musze zamowic kilka na zapas 😁 a w dlugim nie moge mowic...
Pytanko mam 🙂 Czy to prawda, że nie można zrobić rezonansu jak ma się tatuaż? Dziś zasłyszałam opinię, że nie można, a dla mnie to trochę głupota, bo co zmienia trochę tuszu? Czy pole magnetyczne jakoś ściąga ten tusz, czy co?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się