Howrse gra :)

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 grudnia 2012 20:23
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=30712921
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=28987610

Za ile opchnę?  👀


Hmm? Doradźcie, bo ostatnio sprzedałam konia za 20 000 equus, a nagle dziewczyna w PW napisała mi, że mogłaby go kupić za 50 000 equus. Parę sekund za późno.  😵
Ja też ponawiam prośbę, nie żałujcie mi 1 kupy... 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2012 20:26
Ja bym chętnie pomogła, ale mam już limit... :/
Wysłałby mi ktoś kupę? Na pl i na com. Odwdzięczę się. :kwiatek:
fin jeszcze ci potrzebna?
Dziękuję :kwiatek: Wykorzystałam limit, ale jak mi się odblokuje, to mogę oddać 😁
Też chętnie przygarnę kupę i takową się odwdzięczę komuś -> miksokret.
Wysłałam zaproszenie. 😉
Czy ktoś mi może pożyczyć dwa kupony? Oddałabym w poniedziałek w formie OM :kwiatek:

Albo nawet jeden :kwiatek:
Dziękować dobre kobiety.
Ituch dzięki :kwiatek:
budyń wysłane 😉

edit. hm, ciekawa jestem skąd mam nagle 6 HoPów na com 👀
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
05 grudnia 2012 22:08
Nie ma sprawy.  :kwiatek:
Niestety wykorzystałam już limit, więc DeJotka, kupy nie wyślę.

Któraś może mnie podratuje z tym łajnem?
wymienię się z COM na PL
Hera Pack x1, Morpheus Arms x 1, Chronos Timer x2, Fertility Wand  x2, Achilles' Heel x 6
Ja potrzebuję na com, Zestaw Hery i Harmonii, dam to samo na pl. wymieni się ktoś?  :kwiatek:Moje nicki: na com. Zapałka1, na pl. Deni
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 grudnia 2012 10:46
Watrusia mam zestaw harmonii 😉 Wystawić?
eddit: hery też 😀
Wkurzyłam się... Wycofali moją maść, która juz była w grze, bo ma kształt ze zdjęcia... nie rysuję juz więcej:/
CzarownicaSa, tak, dzięki, a na jaki nick wystawić ci na pl.?
Powystawiałam, jeżeli mam dać odwrotnie, to napisz i dziękuje  :kwiatek:
Na forum howrse oburzenie... pełno niezadowolonych graczy i ja się do nich dopisuję.
Tym razem przesadzili..   
tak drogiej promocji już dawno nie było..


wymienię nyxa za 4 kupony
bądź objęcia za 2 kupony
Czemu? Bo za trudno? Właśnie dobrze, jednego dzikusa da się łatwo zdobyć, z drugim trzeba dużo kasy itp włożyć ale to dobrze,  howrse przyzwyczaiło ludzi do promocji co tydzien, w której wygrać boskiego jest banalnie. Ja nie pamiętam żebym od dłuższego czasu nie wygrała głównej nagrody w jakiejś promocji. Kuponów za realną kasę nie kupuje więc to dobry przyklad, że jest łatwo.
Mnie już naprawdę wkurza dawanie darowizny Ow. to już 3 raz w tej promocji, ona mnie ani ziębi ani grzeje, jak jest jakiś problem to pisze się na kontakt, albo do innych modów, bo jak wiem z doświadczenia innych ona raczej nie odpisuje. Z jakiej racji  mamy ciągle za friko dawać jej kasę.
Jakie jest drugie zadanie na dziś i nagroda?
Czemu? Bo za trudno? Właśnie dobrze, jednego dzikusa da się łatwo zdobyć, z drugim trzeba dużo kasy itp włożyć ale to dobrze,  howrse przyzwyczaiło ludzi do promocji co tydzien, w której wygrać boskiego jest banalnie. Ja nie pamiętam żebym od dłuższego czasu nie wygrała głównej nagrody w jakiejś promocji. Kuponów za realną kasę nie kupuje więc to dobry przyklad, że jest łatwo.


Bez przesady, naprawdę uważasz że wydanie ok 40 kuponów na 2 dzikusy które dadzą 16 kuponów to ciekawa i fajna promocja?
Najgorsza ze wszystkich, nic ciekawego z niej nie dostałam oprócz 4 piorunów zeusa, więc mam już 21 w swoich zapasach, bo w ogóle z nich nie korzystam.
Też nie kupuję kuponów, bo moje boskie dostarczają mi kupon co 3 dni w postaci 10 diamentów.
Jednak teraz jestem bez ro, kuponów i diamentów, a chcę ukończyć tego drugiego dzikusa, a nie ma jak. Myślałam że dadzą jakieś zadanie ułatwiające na koniec, a nie... tylko 50tys ściągnęli.
Zaraz wchodzi kolejna promocja, a nawet odkuć się nie dadzą.
A jeszcze trzeba dzikusy za eq oswoić...


Watrusia - mnie też, ostatnio w "kartach"? też była darowizna
dziś 50tys musiałam oddać, a odrobić tą kasę teraz będzie ciężko, bo nie ma kiedy... kolejna promocja zaraz się zacznie.
Sisisa, własnie darowizna dla Ow. konewka napełnia się co 6 godzin.
Watrusia, OMG jaka ja jestem nieogarnięta, pierwsze zadanie zrobiłam przecież rano  🤔wirek:.
a powiem wam, że napełnianie co 6 godz też mnie nie ratuje, bo 2 roślinki zawsze mi zostają nie podlane, bo w konewce nie ma wody
Cierp1enie, ja mam posadzone 2 złote, nie wiem co prawda czy oba mi zakwitną, bo jedno na pewno, a nie wydałam żadnego kuponu. Żeby nie było, miałam na początku z 4-5 rogów w zapasach, ale jakoś wymiany itp i jest ok. Jeśli dadzą znowu 2 nawozy to może mi sie uda drugie wyhodować, ale nie wiem czy warto, nie lubię dzikich. Jak dla mnie, jest łatwo. I fajnie, że promocje są tak często, ale np. kiedyś to było coś mieć boskiego, teraz mam chyba 12? bez specjalnego wysiłku i dostaję je z częstotliwością co 2 tyg...

uważasz że wydanie ok 40 kuponów na 2 dzikusy które dadzą 16 kuponów to ciekawa i fajna promocja?

nie jest ciekawa ani fajna 😀 ale łatwo zdobyć chociaż jednego więc jest na tyle łatwa.
Bay,  nawozy już są 2 w RO, ale żeby mieć chociaż 1 dzikiego z tej promocji, to naprawdę trzeba mieć  duuuużo  RO, inaczej nie da rady, no chyba że sadziło się same fioletowe , które dość szybko rosną. Co mają powiedzieć gracze którzy nie maja boskich  które dają diamenty? Widocznie masz farta, ja nie narzekam na zdobywanie w grze kuponów (nie kupuje za realną kasę) , ale muszę wydać  dużo żeby zdobyć jakiegoś boskiego czy dzikiego.
W sumie racja, ale ja tam uważam że fajne jest że trzeba się troche postarać żeby zdobyć takiego konia 🙂
No tak, ale co innego starać się a co innego nie mieć nawet możliwości żeby zdobyć cokolwiek, wiem coś o tym, na com. jestem dopiero 80 dni, nie mam boskich ani dzikich, i nie mam szans na ich zdobywanie, fakt  że nie zależy mi aż tak bardzo na tamtym serwerze, ale wiem jak to jest gdy  ma się za mało środków.
Z innej beczki, dobijają mnie dzieciaki, które nie potrafią pisać poprawnie ani zrozumiale, dostałam taką wiadomość: "kupiła i czego dasz 2" i bądź człowieku mądry 🤔, wyszło na to że dzieciak kupił jakiegoś konia, gdzie pisało że jak kupi , to dostanie 2 zapasowe, przejrzałam  konie dzieciaka i okazało się że oryginalnym  hodowcą tego konia jestem ja, ale kupował go od kogoś innego, więc dlaczego pisał do mnie?  🤔wirek:A dogadać się nie dało rady.
A ja w tej promocji zdobyłam 1200 jabłek...
ja 1350 🙂

zgadzam się po części z Tobą Bay i całkowicie z watrusią.
Ja kupony kupuję bardzo rzadko, raz/dwa razy  na miesiąc jak lata mi przy okazji +2, tak to kupony mam za emerytów, diamenty i kombinowanie, jednak wkurza mnie to, że nawet nie ma jak odrobić strat, a dają kolejną promocję.

Komuś się nudzi i chciałby mi uśmiercić kilka koni z zakładki "emeryci" ??
Dam coś w zamian.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się