Howrse gra :)

Ja jabłka zawsze sprzedaję, zostawiam sobie jakąś tam  setkę. Co do kuponów, ogólnie kupiłam bodajże 30, ale to było na początku gry, bo żeby cokolwiek zdobyć trzeba mieć kasę , albo RO. Od 2 lat nie kupiłam żadnego, zdobywam z dziadków, które kupuje namiętnie  🙂i sprzedaży koni.
ja 1600 jabłek 😉

zgadzam się z Cierp1enie co do promocji. ta według mnie jest głupia i chamska, bo żadnych sensownych nagród nie ma, zadania nie są jakieś wymagające. kasy Ow nie daję, dałam za pierwszym razem, bo nagroda była lepsza, teraz olewam. fajnie, że można mieć boskie i dzikie łatwo i szybko, ale żadnej z tego zabawy ani satysfakcji.
ooo, Twoje ostatnie zdanie dokładnie podsumowuje to co myślę szczególnie o tej i w sumie o ostatnich promocjach.
poratuje ktoś zesuem ? oddam jak odkupię !  :kwiatek:
Naciau na pl czy com? Jeśli na pl ja mogę
na PL  🙂 nick LejdiStardust

Bashkir Curly hoduje ktoś ?

poratuje ktoś dosłownie 1 piramidką ??  :kwiatek:
No z głupiałam całkiem 🤔wirek:, to chyba z radości że w realu , ktoś pomógł mi zdobyć dla mojej kobyły coś potrzebnego, i z tej  radości pomyślałam że poszaleję chociaż wirtualnie  i kupiłam rożkę Bashkir Curly z całkiem fajnym PG jak na nową rasę rogów za 250 tyś, ale zaszalałam 😜
Proszę o gratulacje na boniowata  :kwiatek:
Proszę o gratulacje na sisisax3.
Też proszę p gratulacje na pl. Deni i na com. Zapałka1.  :kwiatek:
to ja tez porposze, wszystkich z listy juz obdarowalam🙂 fathex
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 grudnia 2012 07:41
Z Kermitka dałam już wszystkim gratulacje :kwiatek: A słuchajcie, te gratulacje liczą się od momentu zalogowania czy przez cały dzień? Bo nie wiem, czy z pozostałych kont też gratulować czy jednak poczekać, aż wszyscy się zalogują.
A ja poproszę o gratulacje na nick rosolowa  :kwiatek:

a co do promocji, to byłaby fajna jakby zadania były naprawdę ciekawe, wymagały kombinowania, myślenia, a kuponów nie trzeba było tyle wydawać
ja również poproszę o gratulacje na com :kwiatek:
pozwoliłam sobie skorzystać z kont, na których mam autoryzację, żeby szybciej poszło 😉
dziękuję za gratulacje, już nie trzeba 😉
drugie zadanie to wyhodować bliźniaki, nagroda - jedna z roślin rośnie o 10%
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 grudnia 2012 10:09
Potrzebuję różdżki płodności na Kermitek, oddam od razu z lewego :kwiatek:
Dziewczynki, jeszcze jednych gratulacji na fathex potrzebuje, bardzo ladnie prosze  :kwiatek:
kliknęłam z czyjegoś konta 😉
dziekuje pieknie🙂
ja też poproszę gratulacje na LejdiStardust i iwse

a ja wam zaraz już gratuluje
Hura, dostałam złote nasionko na konto z 20 dniami stażu 🤣
[move]UWAGA[/move]

jestem sklonna osobie ktora ma rogacza curly lub tego drugiego nowego dac upominek hestii oraz zestaw hery ale jednego rogacza doslala bym ja (za minimalna cene) i chciala bym zeby byl izabelowaty albo jakis inny co mi sie spodoba🙂
Szukam stanówki luzytana z PG powyżej 950, ma ktoś może?🙂😉
błagam o te gratulacje 😀 LejdiStardust
Ferackless na pl to ktoś z revolty?
Ja już wszystkim pogratulowałam, proszę jeszcze o gratulacje na sisisax3.
Pogratulowałam paru osobom, do końca nie wiem komu, bo klikałam losowo, na pewno Sisisa i Naciau były wśród nich 🙂
Mogę prosić o gratulacje na com? nick Zapałka1, ja gratulowałam rano wszystkim , których mam w przyjaźniach  🙂
Mogę prosić o gratulacje? :kwiatek:
[quote author=Mgła link=topic=49169.msg1607648#msg1607648 date=1354887192]
Szukam stanówki luzytana z PG powyżej 950, ma ktoś może?🙂😉
[/quote]

na pewno nie znajdziesz takiego pg na krycia 🤣 Błędne pszczoły, czyli najlepsza hodowla luzków, w której jestem wystawia 933 na sprzedaże.
no i mam Brumby'ego. nic się nie zmęczyłam tą promocją, nic nie kombinowałam, nuda jednym słowem. nawet RO mam jeszcze w zapasach 😵 a kasę wydam tyle co na oswajanie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się