Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 6-9 grudnia 2012

gajara18, można kupić bilety przed wejściem, kasy otwierają dopiero jutro. Co do kolejki to zależy, o której się przyjdzie. Ja w zeszłym roku wchodziłam ok. 16 głównym wejściem i kolejka była, ale niewielka.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 grudnia 2012 16:02
lusia722 jak poszło?

Pierwszy zrzutka w 2 fazie za blisko wyszło do stacjonatki, a drugi zrzutka na okserku i zatrzymanie na okserku na wejściu w szereg.
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
06 grudnia 2012 17:33
ja kupiłem sobie bilety vip trybuny  czy ktoś może wie czy na bankiet też ma się wtedy wstęp ??
Byłam dziś na Średniej Rundzie, bardzo fajnie skakali, choć mam wrażenie, że widzowie jeszcze się nie obudzili... 😉

PS Jeżeli ktoś startuje i chciałby zdjęcia, to robiłam dzisiaj na 1. serii Średniej Rundy, jutro będę od 18, a w weekend właściwie cały dzień.
Jeżeli ktoś chętny na trzy bilety grupon, to zapraszam do ogłoszeń lub na pw
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
06 grudnia 2012 18:45
z wydrukiem grouponu do kasy trzeba się udać czy od razu się wchodzi?  :kwiatek:
Monny   bez odbioru .
06 grudnia 2012 19:42
Rivena, czemu dopiero dzisiaj? 🙁 a wczoraj zrezygnowana, że taniej już nie dostane kupiłam w empiku 🙁
A kto jutro będzie na Targach od 12?
Ja gdzieś mignę.

Nie wiedziałam, że dostanę tyle wejściówek
Ja jutro z mężem będę cały dzień. Ktoś ma ochotę zagadać to kuknijcie do mojej galerii 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 grudnia 2012 21:38
My jesteśmy do soboty. Jak poznać re-voltowiczów? Po czym?
ja jutro będę z samego rana(rana, rana - od 8 do 9) i wieczorem, po 18. ale raczej ciągle w biurze w hali głównej.
😉
Można wychodzić i wchodzić? Różnie to kiedyś bywało...
n - nie można ;/
chyba tylko z karnetem można,nie?
Atea-jeśli Cię gdzieś zobacze to na pewno zagadam 🙂
Wiem jednak ,że ja w zeszłym roku, czy dwa lata temu wychodziłam, ale to było ugadane z ochroniarzem i "nielegalne  😁
Na karnetach to chyba nie ma innej opcji :P
To trochę ogłoszenie, ale mam nadzieję, że nie zostanę wygoniona...
Zgapiłam się z biletami a nie jestem pewna, czy jutro uda mi się kupić w kasie (?). Może ktoś ma w nadmiarze jeden zwykły bilet na całą sobotę i będzie jutro na targach tak, że mogłabym go odkupić i odebrać na miejscu?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 grudnia 2012 19:37
Czy będziesz można gdzieś zobaczyć relację online?
Kurczak, cały czas leci na swiatkoni.pl 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 grudnia 2012 20:34
Ja bede jutro 🙂 Bede w koszulce swojej stajni, bo RVowej nie posiadam, jesli ktos chcialby pogadac 🙂
Linkuje, zeby nie podpasc modom 🙂
koszulka krzywej stajni
Tylko wlosy juz mam krociutkie 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 grudnia 2012 21:49
anai, dziękuję 🙂 Udało mi się obejrzeć potęgę. Nie widzę programu na sobotę i niedzielę. Nie będzie relacji? Czy po prostu jeszcze nie zamieścili informacji?
A jak to jest jutro z biletem? i od której godziny obowiązuje bilet ,sobota wieczór"? od 15? Czy później?
BASZNIA Spróbuję Cię jutro wyhaczyć 😉

Ja dzisiaj spotkałam Lov, co w sumie nie jest dla mnie nowością (chociaż ostatnimi czasy coś rzadko mnie i swojego rencistę odwiedza  😀iabeł🙂, ale miałam też przyjemność poznać Baffinkę. Biedulę nawet po dwukrotnym przedstawieniu się pomyliłam z Muffinką. Ach, nie ma to jak totalna głuchota...
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 grudnia 2012 23:00
Atea, super 🙂. Baffinka proszona tez o zahaczenie mnie, bo ja jestem slepawa i na pewno mine i sie nie odezwe 🙁...A mam info z pewnego zrodla, ze bedzie 🙂.
Ratunku!!!! Byłam dziś w Empik, i niestety sprzedaż biletów jest wstrzymana (oni mają z TicetPro). Pytanie, czy ktoś wie - nie ma już biletów na jutro, czy po prostu nie są już przez Ticet Pro sprzedawane. Jeśli ktoś tam jest - czy jest szansa dogadania się, żeby dziś / jutro rano kupił bilety i ja przyjadę z kasą i oddam?
Kurcze, mamy problem - z 4 osób, które mają jechać ja i mąż nie mamy biletów - zgapiłam się 🙁
Na dziś biletów nie ma, na jutro są (przynajmniej były godzinę temu):
https://www.facebook.com/CavaliadaPoznan?ref=stream

Mam ogromną prośbę do osób fotografujących o zdjęcia og. Armani (małopolski), jakby ktoś coś ciekawego cyknął to jestem zainteresowana  :kwiatek:
Uff... czytając o problemach z biletami tym bardziej się cieszę, że byliśmy w Poznaniu w piątek. Oczywiście jechaliśmy w ciemno = bez biletów, z małym dzieckiem, więc "pocałowanie klamki" byłoby niefajne.
ibmoz, no my mamy jechać z przyjaciółmi - tylko oni bilety mają, "cudownie" będzie pocałować klamkę. Ja w ogóle nie kupowałam biletów, bo miałam je mieć "załatwione", poza tym nie było pewne, czy w ogóle pojedziemy (szał remontowy) ale okazało się, że nie mam więc jest lekka kicha 😉
Epk- ja wlasnie jade to sie dowiem. jesli beda to wezme nr od Bombal (bo ona pewnie ma?) i sie z Toba skontaktuje 🙂
Zapomniałam dodać, że byłam bardzo mile zaskoczona stosunkiem obsługi do wózka z dzieckiem. Wszędzie mnie przepuszczali, wpuszczali, drzwi otwierali. Aż się zastanawiałam czy mam coś dziwnego wypisane na czole, czy o co chodzi  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się