100dniowka

Ja też w ostatniej chwili rezygnuję, trochę nie zależne ode mnie, ale się cieszę  😉
Zebrałyśmy się z nie-idącymi koleżankami i za tą kasę jedziemy sobie gdzieś na 3 dni  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 października 2012 21:37
U nas też ludzie dziwili się jak można nie iść na studniówkę, nawet organizowaliśmy dofinansowanie itp żeby mogły pójść osoby których nie stać na taki wydatek. A ci co nie byli z własnej woli niech żałują, to nie jest byle 'impreza w klubie'  🏇 No a przynajmniej u mnie było zajebiście bo i szkoła fajna, pewnie nie zawsze tak jest  😉
Ja na studniówkę kupiłam tę oto sukieneczkę  http://szafa.pl/c11412951-elegancka-sukienka-na-kazda-okazje.html. Jednakże tydzień przed studniówką rozmyśliłam się i poszłam w długiej sukni z gorsetem. Studniówka całkiem sympatyczna, pomijając szczegół, że kamerzyści przycieli w ... po całości. Na 2 klasy przypadał jeden kamerzysta, który klasy rozróżnial po kolorze kotylionów. Kamerzystów było chyba 3 no uwierzcie czy nie ca 6 płytach moja klasa zajmowała jakies 4 minuty!!! Dzwoniliśmy do tej firmy itp no ale cóż, kamerzysta się pomylił... Szkoda gadać, poza tym cała oprawa oraz wstępne filmiki z prezentacji klas nie były ciekawe. Byłam bardzo zla za te filmy.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
26 listopada 2012 21:19
Dziewczyny...studniówka 2013 zbliża się wielkimi krokami, a ja.... zaczynam panikować, bo nic nie mam  😁
i muszę zasięgnąć waszej opinii  🤣

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/69/73/90/2769739061
co myślicie o tej kiecce? jaką macie wizję na dodatki?
ja - mega wysokie buty w kolorze hm.. takim beżowym, lakierki.
rękawiczki ażurowe plus...torebka w kolorze butów?
mam taki mętlik w głowie! help!


edit. buty
Szumka94, śliczna! Ja założyłabym takie buty, jakaś fajna kopertówka i lekkie kolczyki, nic więcej bym nie dodawała, a już na pewno nie te rękawiczki. 😀
Spokojnie, nie panikuj-ja swoją kieckę i całą resztę kupiłam 6 dni przed studniówką. 😁
A moim zdaniem wyjdzie choinka.
Ta sukienka sama w sobie to juz jest pomieszanie z poplątaniem - za dużo w niej wszystkiego. Tu koronka, tam jakiś tiul czy inna siatka, do tego sam krój już dość ozdobny. Damy do tego jeszcze szpile do sufitu, ażurowe rękawiczki... To może jeszcze torebunię z cekinów na łańcuszku i diadem z cyrkoniami 😉

No... ale mi sie po prostu kiecka nie podoba 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
26 listopada 2012 21:46
racja z rękawiczkami za dużo tego  🙂

najchętniej założyłabym czarne szpilki, ale będę wtedy czarną wdową.
mi się kieca podoba okropnie  😍
i moim zdaniem jest dosyć skromna jak na studniówkę, biorąc pod uwagę to jak wystąpią inne dziewczyny ;-)

Ja właściwie też się tym nie przejmuję, ale w klasie ciągle temat szycia, przymiarek itd, a ja jestem przeciwniczką szycia sukienek, przecież w sklepie jest taaaaki duży wybór, więc po co sobie głowę zawracać  😉
Szumka94, mi też się bardzo podoba!
Masz rację, nie przejmuj się 😉 Ja też byłam ubrana bardzo skromnie jak na studniówkę i BARDZO dobrze się z tym czułam, a to najważniejsze. 😉


Ja właściwie też się tym nie przejmuję, ale w klasie ciągle temat szycia, przymiarek itd, a ja jestem przeciwniczką szycia sukienek, przecież w sklepie jest taaaaki duży wybór, więc po co sobie głowę zawracać  😉

Rozumiem szycie sukienki jak ktoś jest 'niewymiarowy' i ciężko coś dobrze leżącego w sklepie znaleźć,sama miałam ten problem ale w końcu się udało 😉
Ta sukienka z linka jest w porządku,ale tylko jeżeli jesteś bardzo szczupła, poza tym najlepiej bez wielu dodatków bo jest ciekawa, rzucająca się w oczy biżuteria to już by było za dużo.
Dworcika, Ja w Warszawie, w samym centrum, w super hotelu, 2 lata temu płaciłam 230 zł za os... mnie tez aktualne ceny szokują 😉

Studniówkę w Sobieskim miałas?
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
27 listopada 2012 13:50
hmm mam 160 cm i ważę 47kg, więc chyba tak przeciętnie..
Na razie nie jest to moja ostateczna decyzja, bo mam jeszcze trochę czasu na rozglądanie się  😉
Ja również najlepiej czuję się w wersji klasycznej a nie jakiejś balowej  😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 listopada 2012 14:40
Ufff, jak dobrze, że zajrzałam do tego tematu - okazało się, że nie jestem jedyną osobą w całym wszechświecie, która nie idzie na studniówkę ! 😅
A ja tam stwierdziłam, że zamieniam partnera na seksowne, wysokie szpilki 😉 Nie dość, że się wygląda szałowo, to jeszcze nie trzeba się martwić wzrostem partnera przy wyborze butów. No i jest wytłumaczenie czemu nie tańczę 🏇

Tylko wciąż nie znalazłam sukienki, na którą spojrzę i się zakocham  🤣
Alabamka, to nie była moja studniówka, byłam jako osoba towarzysząca 😉 http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 listopada 2012 15:00
Ufff, jak dobrze, że zajrzałam do tego tematu - okazało się, że nie jestem jedyną osobą w całym wszechświecie, która nie idzie na studniówkę ! 😅

to ja jestem też  😅 mama mnie męczy ciągle żebym szła. chociaż po ostatniej wywiadówce jakoś zapomniała o tym temacie  😜
Hej proszę Was dziewczyny strasznie o pomoc. Mam dylemat jaką sukienkę wybrać 🙂 poniżej w załącznikach wstawiam dwie, które mam do wyboru. Liczę na Was  :kwiatek:
zdecydowanie druga!!! pięknie w niej wyglądasz 🙂
Druga, jest ciekawsza🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 grudnia 2012 19:09
2! Zdecydowanie!
Dwójka,pierwsza jest strasznie nijaka 😉
robakt   Liczy się jutro.
06 grudnia 2012 19:14
Skąd jest 2? 🙂
A mi bardziej podoba się pierwsza 🙂
a z którego sklepu ta pierwsza? 😉
cavaletti maracuja yga DeJotka Dworcika Dziewczyny dziękuję bardzo za opinie  :kwiatek: bardzo mi się przydały, bo szczerze mówiąc miałam dylemat, którą wybrać  😉 chyba jednak wybiorę tą drugą, bo jest ciekawsza-elegancka i zarazem weselsza  😉

Dworcika pierwsza też jest przepiękna, tym bardziej, że ma super tył (wstawiam w załączniku). Jednak mimo wszystko chyba bardziej przemawia do mnie ta druga 🙂

robakt Karutek   obydwie są ze sklepu Mohito  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 grudnia 2012 23:07
nie dość że druga mi sie bardziej podoba to lepiej w niej wyglądasz- podkreśla Ci talię, zarazem jej rozkloszowanie Cię wyszczupla.
Miłej zabawy!  😉
Yga dziękuję bardzo  :kwiatek: Wasze opinie mi się bardzo przydały i idę ją dzisiaj kupić  🏇
mam  nadzieje ze jeszcze nie kupiłaś a jak kupilaś to wykorzystałaś kupon z facebooka -30% !!! do Mohito od 7-10.12  🚫
izkadul szkoda, że nie wiedziałam o tym, bo pewnie bym skorzystała, ale trudno 🙂
robakt   Liczy się jutro.
08 grudnia 2012 17:36
Ja jutro się wybieram na studniówkowe zakupy, trzymajcie kciuki 🙂
Ja od dwóch tygodni szukam i nic  🤔 Kupiłam sukienkę w Zarze, ale za każdym razem jak ją mierzę to coś mi w niej nie pasuje i chyba wróci do sklepu. Wszystkie sukienki wyglądają albo jak dla kobiety 50+ albo są kiczowate.  😵
W jakich sklepach szukacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się