100dniowka

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 grudnia 2012 21:47
Kampari pokaż się w tej sukience  😉 Ja kupiłam sukienkę na studniówkę w Mango, ale pamiętam że szukałam głównie w małych sklepikach, nie sieciówkach  😉 Chociaż w Monnari też były ładne ale w nie adekwatnej cenie.
dokładnie, pokaż ją nam na sobie 🙂
Ja swoją kupiłam akurat w River Island, jest tam sporo nietypowych sukienek 🙂
robakt   Liczy się jutro.
09 grudnia 2012 14:54
Wróciłam z sukienką, butami i żakietem. Na zakupach byłam załamana, nie mogłam nic znaleźć i padło na:

Przykro mi, ale linki rozwalają stronę. Proszę tagować!!!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2012 18:39
widziałam mase pieknych sukienek bodajże w Cocomore.
Dziewczyny, czy sukienki bez ramiączek wam nie spadały? Bo myślę nad taką, będę zamawiać z neta i nie wiem czy da się coś zrobić, jeśli okaże się, że sukienka spada?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
09 grudnia 2012 22:14
Łosiowa, przez internet bym takiej nie ryzykowała. Trzeba pójść przymierzyć, poskakać-każda leży inaczej. Mi np nie spadała, ale nie ja jedna miałam sukienkę bez ramiączek i niektórzy mieli pewien...dyskomfort 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 grudnia 2012 10:10
Tak, mi też zdarzyło się przy hardkorowych skakankach zbierać sukienkę spod biustu  😲
Ja kilka stron wcześniej wstawiałam swoją sukienkę - bez ramiączek. Krawcowa mi ściągnęła trochę materiału i się nie "ruszyła" z miejsca przez całą noc 😉 Wystarczy drobna przeróbka. Ja zapłaciłam całe 10 zł  😀
Jak tam, sukienki kupione?

Ja dziś trafiłam na tą jedyną, ale aż mi się śmieć chce z samej siebie. Szłam na zakupy myśląc "z długości przed kolano, na pewno nie zabudowany przód i żadnych świecidełek" i z czym wyszłam? Z długą sukienką z zabudowanym przodem i małą ozdóbką  😵
No cóż, ale w końcu było ta reakcja "tą chcę!"  😍

btw. w jakim kolorze byście proponowały buty do czarnej, długiej sukienki?
pokaż zdjęcie! 🙂
A kolor butów zależy od tego, jakie dodatki masz. Ja bym postawiła raczej na klasyczne kolory jak nude, czerwień, ewentualnie czarne.
ja też kupiłam , w ZARZE skórzano-materiałowa  😍
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 stycznia 2013 20:26
Dlaczego wybór sukienki musi byc tak skomplikowany  😵

Co sądzicie o tej ? Nie za słodka 😀 ?  Miałam mieć sytą sukienkę z dłuższym trenem z tyłu ale widzę że teraz jest na nie straszna moda... wiec chyba musze poszukać czegoś innego.
Mi się bardzo podoba. 😍 Chociaż mogłaby mieć inny kolor.
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 stycznia 2013 20:35
flygirl; To niestety jedyny kolor w którym nie widać błyszczącego dołu tak bardzo ; / Chyba że kupie ją i dam do "obróbki" krawcowej aby podmieniła mi "halkę" na inną 😀
dla mnie za słodka, ale to ty masz się w niej dobrze czuć 😉
Ja już na swoją kupiłam jakieś 2 miesiące temu (czarną z cekinami i taką przezroczystą 'siateczką' na górze, bardzo w moim stylu  😁 ), a dzisiaj upolowałam za 75 zł w Orsayu na studniowkę chłopaka (rychło w czas, idę do niego za tydzień).  😀



przepraszam za niezbyt wyględne otoczenie, ale nie mam nigdzie już lustra, w którym widać całość.  😁
Mam jeszcze identyczną białą, jest chyba ładniejsza, ale póki co uwielbiam je obie. Ja, która całe życie chodzi w jeansach/bryczesach.  😎
Altiria, co Ty gadasz, otoczenie super. Mnie się podoba 😎
Piekna lazienka 🙂 I sukienka tez fajna🙂
otoczenie super. Mnie się podoba 😎


Super by było z kiblem w tle i gaciami prababci suszącymi się na sznurku. A tak to tylko widać wannę.  🙁

Cee, tak jest najlepiej! Ja swoją kupiłam, o ironio, będąc w galerii z byłym, który kupował prezent dla swojej obecnej dziewczyny.  😉  Przechodziliśmy akurat koło sklepu i spodobały mi się dwie sukienki, on jako dobry przyjaciel zmotywował do przymierzenia i zapewnił, że wcale nie będę wyglądać grubo.  😁  No i tak wyszło, że kupiłam. Jakbym miała specjalnie łazić i szukać to w życiu bym niczego ładnego nie znalazła, bo tak jest zawsze, bez względu na okazję.  😉

Tańczycie poloneza?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2013 21:49
Nigna przepiękna ta sukienka!

Jakby któraś miała kolegę, który nie ma z kim iść na studniówkę (szczególnie w Warszawie) to ja chętnie potowarzyszę  😎
Altiria, faktycznie, mój błąd. No ale podoba mi się. Bez gaci nie ma efektu "łal!", ale podoba się.
Malowałyście się u kosmetyczki na studniówkę?
Miałam taki pierwotny plan, ponieważ moja skóra nie chce dojść do siebie po ostatnim okresie i liczyłam na porządne zapudrowanie, które się całą noc utrzyma. I równą kreskę na oku, bo moja ciągle krzywa wychodzi. Ale jak spojrzałam na cenniki to mi przeszło. Makijaż 100zł w górę? Chyba zostanę przy mojej krzywej kresce 😉
Ja zapłaciłam 40, kosmetyczka dojechała do mnie do domu i zrobiła mi cuda z twarzą (tydzień przed studniówką dosyć głęboko rozcięłam skórę tuż nad wargą)  💃
Mi fryzurę i makijaż robi koleżanka. Zapłacę mniej i będę mieć pewność, że zrobi to, czego oczekuję 🙂 A generalnie nie jest tak drogo w mojej mieścinie, tyle że boję się efektu. Koleżanka się przyucza do zawodu, wiec przynajmniej zbierze trochę doświadczenia i dostanie rekomendację.
A jak u Was z fryzurami? Macie jakieś zdjęcia poglądowe? 🙂
Ja sobie kosmetyczkę odpuściłam (ale to było dawno 😉 ), za to puściły mi nerwy przy paznokciach. Zaszalałam i za 8zł miałam śliczne 😁
Mi makijaż robiła mama i był super, bo prawie go nie było widac 😉 Po kosmetyczkach niektóre dziewczyny sie zmywały, bo wyglądały jak stare baby na sylwestrze :P

cavaletti, ja Ci moge wstawic swoje włosy sprzed (o matko, to juz!) 3 lat 😉
Cricetidae, poka poka! 🙂
Oba zdjęcia sa po całonocnej imprezie, wiec włosy miały prawo sie troche rozwalić 😉
Ładne, ale chyba jednak nie tego szukam 😉 Podoba mi się coś takiego

ale nie wiem, czy nie za skromnie. Z włosami mam największy problem. Chyba nawet większy niż był ze sukienką... 😉
cavaletti idealnie 😜 Jakoś nie przepadam za dziwactwami na głowach, najprościej = najładniej 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się