Kącik Małolata...:D

Szczerze to nie cieszą mnie święta - mimo że jest wolne.

Dzisiaj wsiadłam na konia od 1,5 miesiąca. Normalna jazda z instruktorem, maneżem w starej stajni po 6 miesiącach. Szczerze małolaty wam powiem, że mam dużo złych nawyków. Znowu lata mi cała łydka, pięty zamiast w dole są wysoko, wieszam się na wodzach..  👿 No i po co mi były jazdy z koleżanką na "Baśce za stodoły"?
Matuzaalem zazdroszcze treningu  😕  😉
Matuzaalem, nic nie mów, ja nie przetrwam rajdu, jak chociaż raz nie wsiądę...
Jeśli treningiem można nazwać tanią jazdę z instruktorką i 2 dziewczynami, które jeździły oprócz mnie w tym samym czasie. Cieszę się że się zdecydowałam w końcu wrócić do starej stajni. Teraz już się nie stresuję że ktoś ma czasem zły humor, czy się na mnie wydrze jak robię coś poraz etny źle mimo że mi się tłumaczy, czy jak jakaś dziewczyna z wolontariuszek na mnie krzywo patrzy bo np. nie mam pełnego wyposażenia czy nie jestem chuda. Po prostu znieczuliłam się na to jak widziałam co się dzieje w innych stajniach. W swoim ciele czuję się dobrze, schudnąć mogę zawsze ale wcześniej te dziewczyny szlag trafi. Będę się odchudzać jak będę stara i jak będę narzekać na brak życia erotycznego - jak to mawia mój kolega xD
Nawiązując jeszcze do tematu pakowania do przyczepy. To nas dzisiaj wiózł na zawody bardzo fajny pan. Kaszmir po raz pierwszy wszedł do przyczepy bez najmniejszego zawahania, sam z siebie. Pan Robert wiedział, jak się konie wprowadza. Naprawdę super podejście. Żadnych świstów batów, krzyków. Powoli, spokojnie. Tylko w domu, po otwarciu trapu Kaszmir się sam wypakował rozwalając przyczepę i zrwąc na skrzepy nasze kochane ogłowie. 👿

A na koniec pochwalę się jeszcze trzecim miejscem w LL. 💃
kaszmirowa2302, a gdzie zdjęcia?
Kaszmirowa - Gratuluję 🙂 I domagam się zdjęc.
Zdjęcia będą, ale powiedzcie mi jak je zmniejszyć, bo zawsze robiłam przez photobloga, ale to długo i najpierw muszę dodać wpis 😵
np. w paintcie  😁 otwierasz, klikasz ctrl + w i wybierasz ile procent chcesz zmniejszyc 🙂
kaszmirowa2302 to zazdroszczę tego pana! Ja niby koniowóz załatwiałam od księdza, więc byłam pewna że wszystko się zrobi na spokojnie, bo to przecież ksiądz. Ale nie, ten sobie wynajął jakichś idiotów i tyle... Szkoda tylko młodej.



A ja znowu mam strasznego doła. Weźcie prześlijcie do mnie trochę pozytywnej energii no!
Gniadata   my own true love
08 grudnia 2012 20:36
anioleczek.97 mnooooswo mnostwo samej pozytywnej energii kochana:*

kaszmirowa2302 tak z ciekawosci jak reszta? ;p

wybaczcie brak polskich znakow, cos mi sie niezle skopalo:c
Gniadata, Zosia 3 w P, a Paulina na Mauro w pierwszej piątce w Debiutach.
Anioleczek.97, ja jestem pełna pozytywnej energii, więc wysyłam Ci duuuuuużo.

I wrzucam zdjęcie ze zdjęć na rozstępowaniu, bo reszta halowej jakości, a raczej jakości braku.
Gniadata   my own true love
08 grudnia 2012 20:47
kaszmirowa2302 no to zacnie, a Zoska jechala na Komecie? ile ogolnie bylo w P?  👀

Gniadata, kiedyś już ustaliliśmy, że w Kąciku nie istnieje takie pojęcie jak OT 😉
Gniadata   my own true love
08 grudnia 2012 20:51
maiiaF to jeszcze zacniej  😎 w sumie nie wiedzialam, bo tot ak prywatnie, ale to w sumie wszystko co chialam wiedziec to juz sie nie bede przerzucac na pw
Gniadata, z 8? 10?. Nie wiem, bo nie widziałam przejazdu.
Gniadata   my own true love
08 grudnia 2012 21:00
kaszmirowa2302 a no to niezle;p


W ogole, Malolaty - czy to jest normalnie, jesli po dzisiejszym, 20minutowym terenie okolo 12 ja caly czas nie moge sie rozmrozic?  😲
Gniadata u mnie tak:P
Pomocy 🙂 Mam ochotę na dobry melodramat lub jakiś lekki film w klimacie step up, jakieś propozycje?

Może tu ? 😉
Izu, przypomniało mi się nasze oglądanie 😁

ja jutro znowu jadę do 3miasta, jak miło 🤣
Małolaty, mogę Was prosić o kliknięcie w link i nabicie wyświetlenia?  :kwiatek: ( a jeśli którejś się spodoba to dalsze udostępnienie.).
Hahaha jeju, leze w lozku i jedyna rzecza jaka sie zajuje to nie wystawic niczego poza koldre  😁 jak mysle o tej pizgawce to mi sie plakac chce, a za 26 minut budzik. 🙁
a ja powinnam się zbierać, bo chyba zaraz wyjeżdżamy. a leżę w łóżku i bardzo źle się czuję 🙄 oczywiście nie powiem, że się źle czuję, bo będzie, że to przez wczorajszy wyjazd. 🤣
Gniadata   my own true love
09 grudnia 2012 08:50
to ja Was dzisiaj powkurzam - cały dzień się lenię  😁 chociaż z drugiej strony - do stajni też nie pojechałam, mój grubas to mi w końcu tłuszczem taaak obrośnie, że jej nie poznam  🙄 ale i tak bym pewnie nie wsiadła, tylko się trzęsła w siodlarni, ja w takie temperatury nie wyrabiam  🤔wirek:
a co sie jeszcze pochwalę to wreszcie udało mi się nie budzić do 5 minut w nocy z zimna  😀 co tam, że musiałam włączyć tryb "koc+kołdra+śpiwór"...  🙄
co tam, że musiałam włączyć tryb "koc+kołdra+śpiwór"...  🙄


Ja bym się tak ugotowała  🤔 Śpię pod kołdrą i okazjonalnie kocem, zawsze przy otwartym oknie i dodatkowo nigdy nie włączam kaloryfera. Nigdy. Ostatni raz był włączony chyba ze dwa lata temu  😁
A ja kaloryfer na 4 (w porywach 5) włączam i opatulam się kołdrą w kokon  😁

Jakie plany na dziś Małolatki? 🙂
vicke   Marzeniami żyłem jak król
09 grudnia 2012 12:51
Ja kaloryfer na 5 i kołdra. I grube skarpety  😁

Plany? ... Maciek  😍
Byłam z rodzicemi na "zakupach świątecznych". Łaziliśmy po sklepach i obkupywaliśmy moją siostre. A sobie nawzajem nicnie kupiliśmy. Na gwiazdke chyba nic nie dostane  😂 A tam
Wczoraj z Maćkiem nam odwaliło i sobie zrobiliśmy chyba 130 zdj kamerką laptopową  😜  😂
I szyja mnie boli..
I wczoraj biegałam! Jestem z siebie dumna  😁
vicke pokaz jakieś 😀
vicke   Marzeniami żyłem jak król
09 grudnia 2012 12:56
Oj nie nie. Zrzygacie się tęczą  😂
Większość jest tak przypałowa że o kurde  🏇  😂

Musze wam się do czegoś przyznać... Od tygodnia słucham w kółko świątecznych piosenek!!! AAAAA  😜 świąteczne szaleństwo  😎 luuubię święta.  💘
vicke no pokaż no!  😉

A mój dzień wygląda następująco : leżę pod kocem odchorowując piątek, z książką o Pink Floydach i z lęcącym w tle The Wall  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się