Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ash   Sukces jest koloru blond....
08 grudnia 2012 14:52


ash ja też jestem ciekawa wrażeń. Tylko czy po tych tygodniach lonżowania nie trzeba będzie na wstępie siodła poszerzać? :P



Nie sądzę, bo miara z Karego była brana na sam koniec prawie. A teraz konisko się tylko padokuje, bo ja jednak przegrałam z zapaleniem oskrzeli 🙁
wątek zamknięty
fait mam nadzieję, że nam obu w końcu uda się kogoś namówić na małą sesję  🙂 Twój nowy podopieczny baaardzo mi się podoba...
baffinka z Leszna należy kierować się na Wolsztyn...
Amnestria dziękujemy. Po cichu liczę na co najmniej kolejnych 12 lat  😀
Strzyga oba koniki śliczne  🙂 Obi - słodziak
Fantazja widzę, że zima nikomu nie odpuściła
Dzisiaj na zewnątrz było przepięknie, nie mogłam sobie odmówić pstryknięcia kilku fotek otaczającego mnie krajobrazu. Na poniższych zdjęciach widać, jak moje dzieciaki kochają śnieg. Wszystko pięknie, tylko moje termobuty jeszcze nie doszły i marznę niemiłośiernie. Poidło zamarzło i zasuwam z wodą z domu. Przynajmniej siłownię mam za darmo  😁
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
08 grudnia 2012 15:37
Zazdroszczę śniegu! U nas szaro,buro :/
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 grudnia 2012 18:11
ekuss: na Islandii jeszcze śniegu nie ma?? 😲
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
08 grudnia 2012 20:09
nie ma i nie zapowiada się na razie... tem. ok. 0 stopni -nocą max. -5
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 grudnia 2012 22:09
Melduję że koń jest już w Krakowie  🏇
wątek zamknięty
juliadna, GRATULACJE! ale co to za meldunek bez zdjęcia? 😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 grudnia 2012 22:15
Juliadna, super! 💃
To czekamy na relację, zdjecia 👀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 grudnia 2012 22:18
Przyjechaliśmy godzinę temu. Ja idę spać, jestem wykończona, ale szczęśliwa! 🙂
Jutro będą foty! 🙂 spokojnie, o to, to ja juz zadbam  😎
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 grudnia 2012 10:49
juliadna, super 🙂 czekam niecierpliwie na te zdjęcia 😉
wątek zamknięty
Cieszę się, że Fuerte trafił w dobre ręce. Dbaj o niego.  😡
wątek zamknięty
Ale się ożywiło w Kąciku 🙂

juliadna - gratuluję, i pokazuj go szybko, bo z tego co pamiętam po tej namiastce zdjęć, jest się kim chwalić 🙂

amnestria - no nareszcie ruszycie z kopyta!  🏇

Klami - oby tak dalej, tzn z progresem, a kontuzja niech się szybko leczy.

U mnie została jazda tylko do lasu, namiotu nie ma, plac zamarznięty na amen, a halka malutka, ciasna i tak na razie kurząca, że da się od biedy tylko stępować. Czekam na wymianę podłoża.  Chyba mi się znudzi jeżdżenie codziennie na paru koniach do lasu przez trzy miesiące, ale z drugiej strony odkrywam uroki lasu zimą 😉
wątek zamknięty
juliadna, gratulacje! Pokazuj jak najprędzej, bo voltopiry się niecierpliwią! 😀
wątek zamknięty
Gosic, w tygodniu juz wsiadam, nie wytrzymam dłużej. Zobaczymy jak będzie. Ogórek pracuje ponoć fenomenalnie i jest głodny skakania, nawet trochę za bardzo. Zobaczymy co ze mną. Mam czas, bo i tak teraz już nie wystartujemy, a potem do lutego właściwie pusty kalendarz, bo jest czas na wyrabianie papierów.

juliadna, super, moje gratulacje !! Foty !!
wątek zamknięty
juliadna, gratulacje! Pokazuj jak najprędzej, bo voltopiry się niecierpliwią! 😀

na youtube można obejrzeć filmik z nim  😉
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2012 17:20
tylko, że ten filmik jest jakoś średnio nagrany.
Koń piękny 🙂
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
09 grudnia 2012 17:53
Nam się dzisiaj nudziło i bawiłyśmy się w udawanie zaprzęgu xD Frigg szybko skumała,że ma iść przede mną (na początku stanęła -spojrzała na mnie z miną  🤔wirek: ale jak ją popchnęłam to zrozumiała o co mi chodzi i po 5 min ładnie skręcała, stawała,ruszała i kłusowała 😀 )  i jak tylko spadnie śnieg to kupuję sanki i się wozimy 😀

Filmik:



wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 grudnia 2012 18:21
juliadna super! Gratulacje! Niech się zdrowo chowa i nie mogę się doczekać nawału zdjęć 😀
wątek zamknięty
juliadna gratulacje (zdjęcia  😉)
ekuss super. Też ostatnio coraz częściej przychodzi mi do głowy żeby T do ciągniecia np. sań przyuczyć

A my dziś w ramach przykręcania śruby mieliśmy pierwszy od kilku miesięcy trening. Koń chodził tak 😍 fajny stęp, luźny, pilny, czekający na sygnał, fajne zakłusowania, w dół trochę za mało energicznie w stęp wchodzimy tzn. skraca się fajnie i podchodzi zadkiem ale pójście stępem ze zbyt dużym zawachaniem, zgalopowania niezłe, do góry (jak czywiście ja się z rękoma nie zapomnę)
Przedemną jak zawsze duuużo pracy (i znów jak zawsze głównie nad rękoma) w sumie wiekszość błędów, nad którymi będziemy pracować (np. wpadanie zadem na prostych) to moja wina.

Lubię tyle dobrego o moim koniu posłuchać  🤣
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 grudnia 2012 18:48
Raven, jestes w OSP?? ale czad!!!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 grudnia 2012 18:49
kujka jeszcze w trakcie szkolenia 😉
wątek zamknięty
ash to zdrówka życzę. :kwiatek:
juliadna gratuleszyn! Szybko poszło z zakupem 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2012 18:54
ekuss- uwielbiam Twojego kuca, jest fantastyczna 😀

A ja zaczynam doceniać halę 😀
I fakt, że jak się wszystko wali, mogę ubrać bryczesy, potuptać do stajni i wsiąść na konia. I nic innego nie ma wtedy znaczenia.
wątek zamknięty
Dziona dawno nie było, więc parę autorstwa Libelki :kwiatek:

Kolejny dowód na to, że za dużego konia sobie kupiłam 🙂






Mam ochotę na śnieżne foty, ale wątpię czy jakiś fotograf się "skusi" przy tych temperaturach :/
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 grudnia 2012 19:00
Dzionka, na ostatnim zdjeciu Dzion wyglada, jakby mial siwa grzywe :P ale to kaptur jest?

no i wiesz, ze ja Ci porobie foty jak bedziesz dobrym szpiegiem-sabotazysta 😁

archeo, fo-ty! fo-ty!
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2012 19:01
Dzionka, jaka Ty kruszynka przy nim jesteś!
Jak Dzionek? Dobrze już?
wątek zamknięty
kujka, całkiem dobra ze mnie wtyczka, mam nadzieję, że w końcu się to opłaci 🙂 Porób, porób!

ash, hehe, trochę nie nie dopasowaliśmy 🙂 Już dobrze Dzionek, ale takie chuchro się z niego chwilowo zrobiło, mam nadzieję, że szybko nadrobi i tłuszczyk i mięśnie. Bo humor mu dopisuje - puściłam go wczoraj po lonży na halę i odkąd go mam nie widziałam, żeby tak się zachowywał 😀 Na zmianę wyskakiwał z 4 nóg, tarzał się, wstawał z przypierdem i znów brykanie 😵 Nie dał się złapać łobuz aż się nie wybiegał i nie wykwiczał 🙂 Ech, te konie... Jakie siodło tak btw zamówiłaś? Uj czy jakieś wszechstronne?
wątek zamknięty
Dzionka jak tylko wyłuskam jakąś wolną chwilę w godzinach, kiedy jest jeszcze jasno, to chętnie wpadnę jeszcze raz z wizytą (tym razem lepiej ubrana i z marchewkami 😉 ), bo czuję niedosyt - jednak zdjęcia na hali to słaby pomysł  🤣
wątek zamknięty
Libella, no coś ty! Miałam potem do końca dnia wyrzuty sumienia, że tak wymarzłaś :/ Następnym razem na pewno termos z gorącą herbatą z jakimś prądem obowiązkowo 😁

Jeszcze jeden Dzion, tym razem mniej stateczny, i już nie zamęczam chorowitkiem 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2012 19:16
Dzionka, zamówiłam ujeżdżeniówkę Bogdanową. Wszechstronne mi nie potrzebne, ja jestem totalny nielot  😡
więc będę do końca życia deptać kapustę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.