Końska rewia mody cz.VI (2012)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 grudnia 2012 07:04
Sivens idealnie!  😍
wątek zamknięty
Sivens no bez kitu koń Mikołaja!!  😁 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2012 14:44
Sivens, super w Racing redzie! To bardzo fajny kolor na siwki 🙂

ahawa, elegancja ten Jarpol 🙂 Sama mam podobną derkę i bardzo ją sobie chwalę 🙂

xxagaxx, faktycznie, tylko czapeczki brakuje! Ale do mojej czapeczki to właśnie Racing red pasował idealnie 😁
wątek zamknięty
kucyk w deczko brudnej derce stajennej petrol  🙂

wątek zamknięty
Paddy w HKM pistacja

wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
09 grudnia 2012 16:08
wilczyk na kilometr chyba tego kuca widac, jak ma ta dere na sobie 😀 fajnie!
Sivens pieknie !  😜

a ja się pokaże z Młodą ( która wybitnie nie chciała współpracowac przy pozowaniu ) w cottonie aubergine i troszkę przybrudzonej ( 🤬 ) derze w romby, a jako bonus ogierro w kantarze navy-green 🙂
wątek zamknięty
kittajka, Isabelle, Martucha,  dzięki dziewczyny za porady  :kwiatek:  i Tobie gllosia,  za przeróbki  :kwiatek: :kwiatek:
Petrola wezmę na bank, bo bardzo mi się podoba i nie mamy nic niebieskiego w szafie i chyba stanie na szarym ES.

wilczyk, derka fajna, ale kucyk przepiękny  💘
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
09 grudnia 2012 17:15
Isabelle dzięki  :kwiatek:  może będą pasować 🙂 A co to za pad na zdjęciach? Ja je chciałam do hot pink
wątek zamknięty
ikarina, jednak limonka/pistacja to najpiękniejszy kolor dla ciemnogniadych! Muszę  chyba znów (bo gupia byłam i sprzedałam) zakupić Jarpola limonkę 🙂
wątek zamknięty
ekuss,  to jest pad horseguard. kupiłam na RV w komplecie z owijkami do orchidei, ale kompletnie nie pasują, on właśnie tak jak hot pink troche wygląda, zamieszczałam zdjecia kilka stron temu. kameleon okropny, jak słonce pada to potrafi być prawie biały, w cieniu chyba podobny do hot pink.
wątek zamknięty
ikarina to ten sam koń ? 😜
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
09 grudnia 2012 18:28
W każdym bądź razie zobaczymy 😀 I tak na hali głównie jeżdżę,a w teren mam ochraniacze,więc efekt kameleona nam nie przeszkadza 😀
wątek zamknięty
Dzionka, cos jednak jest w tej limonce, ze nawet Angole, totalni anty-szmaciarze sie o ten czaprak pytaja 😉

Demonowa, nooooo 🙂 Najlepsza akcja byla, jak znajoma ze stajni przyszla po 8 miesiacach nieobecnosci (byla w szpitalu), podeszla do plota, jak jezdzilam Paddy'ego i mowi do mnie: "Jaka szkoda, ze jednak Paddyego sprzedalas" 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 grudnia 2012 20:02
przedstawiam nowego modela 🙂 Fuerte

Brillant White z burgundy + dralon

wątek zamknięty
juliadna śliczny i koń i komplet  😍
wątek zamknięty
To ja wstawię swoje cavaliadowe zakupy... Jestem mega rozczarowana, napaliłam się tak na te ESy, a były prawie same DL .. Czarny okazał się ciemnym szarym i reszta kolorów w realu też mnie nie zachwyciła. No i tych najładniejszych nie było VS. Anky nie było za to DL... nawet targować się nie chcieli za mocno.  🍴
Tak więc wracam tylko z moim pierwszym Jarpolem 🙂, pierwszym melange 🙂 brilliantem winterred(jedyne, co chciałam naprawdę) i jakimś szokmolem. + kantar z uwiązem aqua, dera zimówka padokowa i polarówka jakaś .. no nie obkupiłam się tym razem  :/
wątek zamknięty
juliadna i już ładnie pozuje 😀
wilczyk fajnie kucykowi w petrolu  🙂
sacramentia w derce romby i aubergine ładnie
zalcia97 niezłe zakupy, ale w moich kolorach tylko kantar i zimówka 😉
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
09 grudnia 2012 20:21
agata8*  :kwiatek:
zalcia97 ja tyle szmat przez rok nie kupilam, co ty an jednej Cavalidzie  👍
wątek zamknięty
no nie obkupiłam się tym razem  :/


Śmieję się sama do siebie.  😁  Twoje 'nieobkupienie' to więcej niż zakupy połowy uczestników Cavaliady.  😉

Znalazłam Anky cornflower, czekam na odpowiedź ze sklepu, czy na pewno ją mają. Oby!  😜
wątek zamknięty
zalcia97, co to znaczy nie obkupilam sie? 😀 Ty kupilas wiecej szmatek, niz ja przez ostatnie 4 lata, zazdroszcze ci nieslychanie 😉
wątek zamknięty
sacramentia, Altiria,ikarina, agata* no co Wy 😲 właśnie ja byłam nastawiona, że wrócę z co najmniej 6-7 szmatami. A tu już nie było co kupować  🤬
wątek zamknięty
zalcia97aż boję się zapytać, ale-jak w takim razie wygląda obkupienie się 👀 😁 Bardzo ładny jest ten szokmol 🙂
edit.:już odpowiedziałaś na moje pytanie
dziewczyno skąd Ty masz tyle kasy na te wszystkie szmatki-podziel się 😁
wątek zamknięty
zalcia to ja przez 2 dn łaziłam i zastanawiałam się czy wziąć apricota  😁 W sumie sie ciesze że się na targach nie obkupiłam bo może w końcu uzbieram na oficerki.
juliadna to to nowe ogrzysko twoje? Jeśli tak to już strasznie zazdroszczę  😍
wątek zamknięty
A ja na Cavaliadzie nie kupiłam ... nic. Sama jestem w szoku.
Na początku nastawiłam się na Brillanta Winter Reda, ew. ESa Cherry Red, ale oba do soboty wieczora były wyprzedane.
Pierwsze potrzebowałam VSS, drugie DL, a było dokładnie odwrotnie. 😎
Ale nie płaczę, bo fundusze przeznaczyłam na mój wymarzony komplet Anky Burnt Orange od Nekanowej. 😍
wątek zamknięty
zalcia tylko ten brillant ładny i derka hkm 🙂
wątek zamknięty
juliadna na tym zdjęciu skojarzył mi się z CB deborah 🙂
edit: właśnie zobaczyłam, że w KR już była o tym mowa
wątek zamknięty
Pamiętacie mój wyblakły czaprak eskadrona? Z ciekawości napisałam do sklepu w Niemczech w którym go kupiłam i poprosili o odesłanie czapraka bo chcieliby sprawdzić czym spowodowana jest utrata koloru. Jak myślicie, odsyłać?
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
09 grudnia 2012 21:18
widziała może któraś z was eskadronowego carbona na żywo? modliłam się żeby to był czarny ale obawiam się że jednak nie... 😵
wątek zamknięty
Ja widziałam dziś. Ciemny szary i to wcale nie jakiś mocno ciemny.
wątek zamknięty
juliadna dla mnie obłęd w ciapki!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.