Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

no dobra 🙂

juliadna, chodziło mi bardziej o konia wiesz, nie jego uciążliwość dla otoczenia ale uciążliwość dla niego samego. Zupełnie jak w piratach z Karaibów: czuć głód i nie mieć jak zjeść. Ale może nie każdy ogier tak ma. Ja mam bardzo wąski horyzont 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 grudnia 2012 20:33
ElaPe ok ok 🙂 tu nie było w mojej wypowiedzi złośliwego podtekstu 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 grudnia 2012 20:34
No bo zostawili go ogierem bo chcieli mu licencję zrobić a że nie wyszło to po co będą się trudzić kastracją i wpędzać w koszyty, skoro i tak idzie na sprzedaż.
wątek zamknięty
juliadna kurcze ale maszyna! 🙂
Teraz pewnie trudno będzie się przebić ze zwykłymi konikami, ale wrzucę z naszych zawodów mikołajkowych:


wątek zamknięty
juliadna jeszcze raz gratuluje wyboru. 🙂 Oglądałam młodego na żywo w Białym Borze w te wakacje, gdzie o ile pamiętam wygrał wszystko co było do wygrania w swojej klasie. Rusza się fantastycznie, ale byłam zdziwiona bo dzień wcześniej jeździliśmy na jednym placu i Fuerte strasznie woził swoją amazonke, ponosił ją na lewo i prawo, miny mieliśmy dosłownie takie 😲, a dzień później wyjechał na czworobok i zrobił prawie 70% wygrywając L-ke. 🙂
Naprawdę mega przyszłościowy koń, życze samych sukcesów. 😉
wątek zamknięty
juliadna Gratulacje!!!!!!!!!!! Cudowne konisko  😜  😜  😜

archeo Ostatnio coś "nawalasz" bo często wychodzę jako ostatnia  😉
a i chętnie dam sobie wcisnąć aparat w łapy, mój olympusik daje radę ale tylko filmiki kręcić  🤣
Także wiesz sprawa do dogadania, dam się przekupić za termos herbaty  😀
wątek zamknięty
juliadna,  fantastyczny jest! gratulacje. no ale czego się można było spodziewać? przecież Twoje konie to same modele!

a z ogierem, to przemyśl, wiadomo, że nie zawsze jest równie bezpiecznie w starszym wieku ciąć, a też szkoda trochę "końskości" zabierać, bo nie zawsze da się przewidzieć, czy stajnia gdzie wyląduje za kilka lat ma opcję padokowania w stadzie z wałkami, a szkoda, żeby chłop sam stał🙂

powodzenia, i samych sukcesów!

u nas też nowy nabytek wczoraj przyjechał, ale stanowczo mniej wyjściowy, malusieńki i zdjęcia telefonowe, wiec wstyd się po takim ciachu chwalić🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 grudnia 2012 21:34
Isabelle, ejze, chwal sie!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 grudnia 2012 21:38
Isabelle w każdym koniu serce bije! Dawaj no tu foty szybciutko  🙂
Demonowa   :kwiatek: :kwiatek:

Dziękuję Wszystkim! 😀



wątek zamknięty
no dobra 🙂

juliadna, chodziło mi bardziej o konia wiesz, nie jego uciążliwość dla otoczenia ale uciążliwość dla niego samego. Zupełnie jak w piratach z Karaibów: czuć głód i nie mieć jak zjeść. Ale może nie każdy ogier tak ma. Ja mam bardzo wąski horyzont 🙂


Przybij piątkę 😉 Ja też zz tych o wąskich horyzontach.

Juliadna ja też już pisałam na FB, piękny koń, super model i życzę udaje współpracy 😀
wątek zamknięty
juliadna gratulacje! super się zwierzak prezentuje, mój typ. Nie zdziw się, jak pewnego dnia już go w boksie nie będzie  😁
niech się dobrze chowa!

Dzionka nie zdawałam sobie sprawy, że Ty masz taaaakiego wielkoluda!
wątek zamknięty
tuch fakt, ostatnimi czasy korzystamy z hali na zakładkę, ja kończę, ty zaczynasz 😉
Co nie zmienia faktu, że na ogół jesteśmy z T sami. A nie, przepraszam dziś zachaczyliśmy o lonżę w rekreacji. Efektem było "pianie" jak już zostaliśmy sami.

Powiedz tylko kiedy to obie się o filmiki wzbogacimy.

Mówię serio. Stwierdziłam niedawno, że mam straszny deficyt zdjęć mojego konia. Bratanek ma więcej (posegregowanych w foldery odpowiednie) niż T. Wstyd i hańba
wątek zamknięty
juliadna, jeszcze raz gratuluję zakupu. NA prawdę fajny zwierz. Owocnej współpracy wam życzę !!

Isabelle, oj tam. Pokazuj nabytek, ale już !!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
09 grudnia 2012 21:50
juliadna, wow! Super kula szpiegula, śliczny jest! Kupa mięśni 😀
wątek zamknięty
buyaka, haha, ja mam 160cm, więc Dzion wygląda przy mnie bardziej okazale niż "normalnie" 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 grudnia 2012 22:03
cholera, ze tez nie mam zadnej foci na/obok Dzioneczka. byloby smieszne porownanie :P
wątek zamknięty
juliadna i ja gratuluję! Super jest!  😍
wątek zamknięty
kujka, nie wiem jakim cudem nie masz takiej foci, ale faktycznie byłoby zabawnie 🙂 My to w ogóle jak Flip i Flap trochę, szkoda tylko że nie masz konia 150cm do kompletu 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 grudnia 2012 22:44
i 150 kg (albo 150 cm w biodrach).
ale to jeszcze nadrobie 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
09 grudnia 2012 22:48
Dzionka eee, dla kogoś o wzroście takim jak kujka Gilek pewnie jest jak konik 150 dla szarego śmiertelnika, więc na jedno wychodzi 😀
A co do fot - wiesz, jeszcze nie zapomniałam, gdzie są Duchnice 🙂
juliadna cudak! Gratuluję z całych sił!
kujka o, a czemu Gilson mamut? Nie pracujecie regularnie?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2012 22:59
Juliadna umarłam!!! Jest przepiekny 😵 😜 Szkoda że nie siwy, ale i tak obłędny 😍
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 grudnia 2012 07:40
Anderia, bez przesady, naprawde uwazasz, ze Gilson w pelni formy wyglada pode mna jak ratlerek?

mamut, bo nie widze potrzeby golenia konia, ktory pracuje tak, jak on teraz pracuje. jak skonczy sie nasz wieczny rozruch, to go ogole. to sie wiaze z moim jedynym noworocznym postanowieniem: powrotem do jezdziectwa 😉 bo ten rok przespalismy niestety.
wątek zamknięty
mogę tylko telefonowe i filmik z pierwszym kontaktem z moją Rudą 😉 żubropodobne stworzonko ma pół roczku, jak dorośnie będzie miał około 90 cm, jest jedną wielką kupką sierści, ale jest uroczy 🙂

zdjęcie "spod brzucha" mojej Rudej, która nie jest gigantem, ma tylko około 165 wzrostu 🙂 i filmik ze spotkania:


Zairka a jak tam Zair? działacie aktywnie? wstawiaj jakąś fotkę!
Kujka pokaż mamuta!
Anderia jak tam poszukiwania ? coś godnego zbadania masz na oku?

wątek zamknięty
Isabelle- cudny żubrokoń🙂
wątek zamknięty
juliadna Nie da się nie zazdrościć 🙂 Piękne ogrzysko, oj chciałabym takiego 🙂 Tylko nie pozbawiaj go jajek! Proszę  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna obłędny !!!!!!oddaj 😉
Isabelle ja zawsze bałam się wypuścić mojej kucynki z rudą bo bałam się że ruda ją zabije
wątek zamknięty
Juliadna fajny konio. Tylko trochę mi zejdzie zanim się przestawie, że Ty nie na siwym, tylko na gniadym teraz śmigasz 😉 

Ja chcę poszaleć po takim śniegu na koniu!! Chcę w teren i chcę by mi tyłek, ręcę, kolana i co tam jeszcze zmarzły! Ależ Wam dziewczyny zazdroszczę  😜
wątek zamknięty
juliadna, piękny  😍  gratulacje zakupu i udanej współpracy życzę 😀
wątek zamknięty
Isabelle, nie no, ta twoja szczota zostaje moim oficjalnym ulubieńcem - już go uwielbiam 😀!! Jak się zwie w ogóle?

Anderia, no wiesz, to zapraszam na foty 😀 Na rżysku musi teraz być super 🙂
wątek zamknięty
Isabelle obledny kucyk  😍  nie boisz sie jednak że ruda go załatwi? Przy takiej różnicy rozmiarów to jeden celny kop rudej i po sprawie...  🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.