Howrse gra :)

Mi też!  😀 I jak na razie ani słowa o kuponach 👀


Na razie to dobre określenie. Mikim z zagrody znalazł na francuskim serwerze obrazek z rogiem obfitości do tej promocji 😵
Też za szybko się cieszyłam, że praktycznie darmowa promocja cały czas będzie..
A ja nawet nie brałam pod uwagę tego, że promocja będzie za darmo, bo w tej grze coś takiego nie istnieje 😁

Też nie za bardzo rozumiem o co chodzi, spaceruję po tej planszy jak głupia. Tam na dole jest boski koń, trzeba do niego iść, do klucza czy gdzie?
Najlepiej zbieraj wszysto, wtedy szybciej skończysz i więcej dostaniesz 😉 A owlient już się postara żebyśmy przy okazji jak najwięcej wydali 😉
Nie to co kiedyś, że wystarczyło wejść i otworzyć okienko w kalendarzu no ale przecież trzeba zmusić graczy do jak najdłuższego siedzenia na stronie i zgarnąć kasę za reklamy 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 grudnia 2012 15:00
Na tym zarabiają, ja im się nie dziwię. Będąc producentem gry sama chciałabym na niej jak najwięcej zarabiać.
Tak, owszem, ale takim tempie w jakim teraz dają nowe promocje zarabiają mniej niż mogliby, ponieważ wiele osób wszystkie kupony wydaje na jedną promocję a na kolejne nie zdąży uzbierać, a gdyby była przerwa zawsze kilka ro lub kuponów więcej do otworzenia by wpadło graczom. Nawet gracze strajkujący coś by po sobie w finansach zostawili gdyby owlient ciągle nie myślał jak by tu wyrwać pieniądze, a tak to coraz więcej graczy którzy wydawali dużo realnych pieniędzy na kupony usuwa konta i powoli zostają tylko dzieci które kupują jeden kupon raz na jakiś czas lub nie kupują wcale 😉 Żeby zarabiać trzeba też pomyśleć o tym żeby graczom pasowało i CHCIELI wydawać pieniądze 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 grudnia 2012 15:32
No właśnie- nie zdążą uzbierać, więc będą musieli kupić. A właśnie takie dzieciaki prędzej wydadzą kasę na grę niż dorosły.
Wlazłam do gry, pomiotałam się po planszy jak głupia, zrobiłam zadanie, zgarnęłam jakieś 2 upominki, których nawet nie mogę otworzyć i tyle. Zastanawiam się czy iść najkrótszą drogą od razu do klucza, czy sobie pozbierać rzeczy po drodze, hm.
Szkoda, że moje główne konto dopiero za 4 dni ożyje :V
Dzieciaki często nie mają za co kupić tych kuponów. Osoba dorosła potrzebuje pilnie kuponu w każdej chwili idzie do sklepu, kupuje doładowanie do telefonu za ile chce bo ma swoje pieniądze i może kupić. Dziecko swoich pieniędzy zazwyczaj nie ma a wątpię w to żeby którykolwiek rodzic pozwolił wydawać swoje pieniądze na ileśtam kuponów miesięcznie, przy każdej promocji, tylko góra 1-2 i raz na jakiś czas 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 grudnia 2012 15:44
Nancy czy ja wiem? Teraz dzieciaki mają do dyspozycji kieszonkowe, komórki, kasę od babci/dziadka... wystarczy choćby poczytać trochę forum i widzi się, że wbrew pozorom dosyć dużo małolatów pakuje realną kasę w gry. A dorosłemu zazwyczaj jej... szkoda. Więc nawet jeśli jest to dla niego teoretycznie łatwiejsze, to ja za te 6 zł wolę kupić sobie dwie czekolady niż kupować kupon... 🙄 No chyba, że trafi mi się UFO+2, wtedy faktycznie kupuję, ale też sporadycznie.
Gracz starszy kombinuje, jak bez wydawania realnej kasy mieć profity, a gracz młodszy zazwyczaj nie umie albo nie chce mu się kombinować i kupuje.
Osobiście też nie kupuję kuponów, wolę sprzedać jakieś rzeczy z cr/ porobić u kogoś konie za kupony itp.
Możliwe, jednak dopóki regularnie grałam miałam kontakt z różnymi osobami od 11 do 25 lat i w większości właśnie te starsze kupony kupowały, ale może coś się zmieniło od tego czasu😉
haha, ja też nie wiem, co mam tu robić. chyba zrobię tak, że na pl będę szła najkrótszą trasą, a na com będę wszystko zbierać 😁 boski jest paskudny i chyba nic fajnego nie robi, a prezenty to pewnie szalone ilości jabłek, podków i oczywiście gratulacje od Ow 😂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 grudnia 2012 16:55
Kurczę, źle zaczęłam  🙁 Na com się poprawiłam i jest dobrze! Wejdę na konto koleżanki 😀
jak jest źle? 👀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 grudnia 2012 17:03
Na pl stawiałam pionek na upominki, a na com na same zadania.
ja też na pl źle zaczęłam :/
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 grudnia 2012 17:10
Czyli nie jestem sama  😉
Ja stawiałam na upominek tylko w przypadku jak był większy albo średni. I mam 3 tu i tu. Ale na więcej zadań trafiłam na com, jakoś tak wyszło. 😉 I znowu było zadanie z dawaniem kasy Ow.  🙄
a jaka nagroda za to zadanie?
4 dodatkowe ruchy.
ten boski koń, wypuszcza zielone gazy z tyłka  😁
mnie się skojarzył z Pietrkiem z "Rancza" 😁 bez urazy dla Pietrka 😂
w ogóle tych koni wiatru będzie 8 sztuk aż


tekst Dementek z forum howrse "Euros ma wiatry. Trzeba mu dać Espumisan"  😁 😁
Nic z tego nie rozumiem  🤔 miotam się po planszy, zadania nie zrobiłam, gdzie są te klucze?
na samym dole masz jeden, na kolejnej planszy będą kolejne 3
O kurczę faktycznie, zapomniałam o tym kluczu i już się ruszyłam w stronę konia. No nic, będę musiała jakoś zawrócić.
aha, dzięki :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 grudnia 2012 18:18
śmieszna ta promocja 😀

Następne będą konie pierwiastków chemicznych, potem pójdą boskie różnych gatunków wina, kolejne będą boskie-drzewa
🤣

koń z wiatrami, a przepraszam wiatru :P
jest paskudny i pewnie nic nie warty  😁
No nie narzekajcie już na śmierdziuszka, ja muszę go zdobyć  😍
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 grudnia 2012 18:36
Ja śpię, na prawdę.  😵 Czy na prawdę na wymianach na .com nie ma do wyboru Podarunka Hestii (tak to się nazywa?), czy ja jestem ślepa?  🤔wirek:
nie ma, bo nie można go przez wymiany wymieniać.
Cierp1enie, [s]mam ci klikać?[/s] Alabamka mi pisze, że nie masz kompa, a tu jeszcze piszesz 😉 a klikam, klucz ci jakiś zdobyłam 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się