Howrse gra :)

Strasznie to dziwne 😉 po prostu będę sobie grać, nie zależy mi na boskim.
W ogóle fajnie, że jak mam rzuty co 8 godzin to nie 8 godzin od ostatniego machnięcia, tylko o ustalonych godzinach co 8 godzin, jak w pinatach.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 grudnia 2012 19:26
Bay- to dobrze, bo nawet jakbym w nocy lub nad ranem wstała, to bym nie mogła kliknąć, bo współlokatorki śpią, a mój laptop przy uruchamianiu chodzi jak odkurzacz :P A kliknięcie wypada mi o 4.
Tzn chyba, tak mi się wydaje
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 grudnia 2012 19:50
PILNIE potrzebuję ośrodka z lekcjami powyżej 55 eq dla źrebaka, odwdzięczę się czymś z CR :kwiatek:
a ja już zdobyłam klucz i teraz tylko muszę się dostać na kolejną planszę 😀 jutro zobaczę jak mi to pójdzie xD
nie ma, bo nie można go przez wymiany wymieniać.
Cierp1enie, [s]mam ci klikać?[/s] Alabamka mi pisze, że nie masz kompa, a tu jeszcze piszesz 😉 a klikam, klucz ci jakiś zdobyłam 😁


ja ten sms do Alabamki wysłałam kilka dni temu  😁

dzięki za ruch kostką i zdobycie klucza  :kwiatek:
tak coś czułam, że coś jest nie tak 😉
calore - polujesz na boskiego??
ja poluję, fajnie mieć śmierdziuszka w swojej kolekcji 🙂

kompa będę zostawić co drugą noc włączonego, więc jak będę chodzić do wc to będę nam rzucać kostką i zdobywać to co najlepsze
a nie wiem, nie napalam się, ale jak będzie się go dało zdobyć bez wydawania wszystkich kuponów to popróbuję. możesz klikać, chociaż to pewnie będzie jak z kwiatkami, a nie z piniatami i nie będziemy tak często klikać.
Też mogę komuś klikać, bo czasami w dziwnych godzinach siadam do komputera 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 grudnia 2012 21:25
Czy ktoś mógłby mi poradzić, jak trenować konie holsztyńskie? 👀
A'propos holsztynów, to hodowla Champion Bubbles przenosi się z szetlandów właśnie na holsztyny.

Jak ktoś chce, żebym zaglądała przy okazji klikania sobie, to dawajcie autoryzacje (balumal) 😀
fin i na com i na pl? 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 grudnia 2012 21:34
Ma ktoś może Wodę Młodości na sprzedaż? :kwiatek:
flygirl, tak 😀
To zrobię ci autoryzację, ale będę ci dawać znać na PW kiedy wejść do mnie, bo ja też czasami o dziwnych porach jestem. :kwiatek:
Fin to dam Ci auto na pl i jak będziesz sobie klikać to przy okazji też poproszę. W ramach możliwości, chęci i czasu 🙂 Chodzi mi o takie pory jak np. w nocy wstaniesz albo rano jak jestem w szkole 🙂
Fili993   Strach to tylko myśl...
10 grudnia 2012 23:09
CzarownicaSa ja mam!
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
10 grudnia 2012 23:26
fin, też się piszę na dalszą współpracę. 😉

Ma ktoś do pożyczenia konia do 91 dokonania? Odwdzięczę się jakimś drobiazgiem z CR. 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2012 08:09
Miałam sprzedać Dunce, ale się do mnie nie odzywa, a potrzebuję kuponów... 🙄
Więc sprzedam Upominek Hestii za 2 kupony!
Jestem, jestem.. Tylko ogranicza mnie 10h od ostatniego krycia przy klaczy 🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2012 08:29
To kiedy będziesz miała krycie?
wczoraj kupiłam na bezpośrednich średni upominek za 63 tys - o ja głupia  😵
za to dziś wylicytowałam mały za 6 tys - i to mi się podoba 🙂


doszłam do tego, że w małych upominkach będą pkt dorastania, jabłka, rzepy, podkowy, siodła szyte na miarę, uzdy
w średnich  będą muśnięcia, pięty, uzdy posejdona, podkowy posejdona, może diamenty
a w dużych będą te lepsze rzeczy z cr 🙂
Czy ktoś może mi pożyczyć Lirę Apolla do poniedziałku?
na com czy pl?
na pl nie mam wymian już 🙁
Oj, właśnie na PL niestety 🙄
to niestety nie mam wolnych wymian 🙁
skończyło mi się konto pegaza ehh
U mnie też się skończyło i bardzo mnie to wkurza, bo na przykład wymienię RO na OM, ale potem już ze sprzedażą tych OM muszę czekać do następnego tygodnia, bo już mi nie starcza na wystawienie zainteresowanej osobie prezentu 😂
no i to mnie baaaardzo wkurza 🙂
Fili993   Strach to tylko myśl...
11 grudnia 2012 10:48
Fin mogę Ci pożyczyć Lirę Apolla
CzarownicaSa, a co Ty na to, żeby wymienić Upominek Hestii na jeden kupon i wodę młodości???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się