Oficerki

witam 😉 zamówiłam sobie przedwczoraj te oficerki http://www.horsepol.pl/index.php?str=prod_big&idk=1105&kat i mam odnośnie ich pytanie. A mianowicie spotkał się kiedyś ktoś z was z tą firmą? co o nich sądzicie? Pytam, bo trochę się obawiam, że wyrzuciłam kasę w błoto.
wyglądają fajnie, ale ta cena  😲
olaela   Klub Różowego Jednorożca
10 grudnia 2012 20:02
mam pytanie,
jak rozkodować wysokość łydki na oficerkach petrie, tak jak na cavallo i koingsach (minus circa 4 cm 😉)?
wyglądają fajnie, ale ta cena  😲


No właśnie skusił mnie ich wygląd, ale o jakości nie mam zielonego pojęcia. Zasugerowałam się jedynie tym, że skoro tyle kosztują to muszą być porządne, no ale to się okaże. 😉
primo: co jest w dziwnego w takiej cenie za oficerki? powiedzialabym ze nowki za te cene to polka mocno srednia.
secundo: equi-theme produkuje ciuchy jezdzieckie wszelkiego rodzaju.
primo: co jest w dziwnego w takiej cenie za oficerki? powiedzialabym ze nowki za te cene to polka mocno srednia.
secundo: equi-theme produkuje ciuchy jezdzieckie wszelkiego rodzaju.




Oczywiście zgadzam się z Tobą i zdaję sobie z tego sprawę po ile "chodzą" skórzane oficerki, ale na chwile obecną takie mi wystarczą tym bardziej, że jestem amatorką i będą mi służyły jedynie do jazdy rekreacyjnej.
nie kwestionuje zakupu tylko watpliwosci 😉
aczkolwiek - nie dalabym tyle za equi theme, w tej cenie to juz mozna Koenigsy albo Cavallo upolowac spokojnie.
No właśnie zaczynam trochę żałować, stąd moje pytania. Pociesza mnie jedynie fakt, że mogę je zwrócić, no ale jeszcze nad tym pomyślę. Zastanawiałam się też nad tymi:

http://www.amigo-konie.pl/04a-hkm-oficerki-skorzane.html

O tych co możesz mi powiedzieć?
ta sama polka. rozejrzyj sie na allegro, czesto pokazuja sie nowe cavallo powystawowe za 300-400zl.
ok, dzięki wielkie 😉
Hej. Nie dam rady przeczytać wszystkich stron, więc w razie powtórzenia pytania proszę o odesłanie. 👀
Chce kupić oficerki, jednak warunek jest jeden- nie mogą być one skórzane. Czy ktoś może coś polecić? Chodzi mi raczej o oficerki z wyższej półki, bo te ogólnodostępne nie prezentują się zbyt dobrze 🙂
Jeśli w ogóle istnieją takie, które spełnią moje wymagania... Liczę na odpowiedź C:
dżozi94 ja miałam te oficerki i byłam z nich bardzo zadowolona, jedynie co to skóra się marszy w kostce ale chyba w każdych tak będzie..🙁
wydaje mi się jednak że trochę przepłaciłaś:


http://www.galopada.pl/produkt/kategoria/109/2/-/25/NAME/DESCENDING - 461 zł
http://www.gnl.pl/oficerki-skorzane-equi-theme-p-2369.html - 432 zł


No nie żartuj! teraz to mnie dobiłaś.. 🙁

Właśnie godzinę temu mi przyszły. Tylko mam mały problem, niemiłosiernie uwierają mnie w zgięciu, wiem że jeszcze trochę siądą, ale szczerze mówiąc obawiam się, że są za długie. Miałaś też z nimi taki problem? Jaki masz rozmiar? Zastanawiam się teraz czy je odesłać czy co robić tym bardziej, że z tą ceną się nieźle załatwiłam..
margol, nie skórzane oficerki z wyższej półki ?? Ale , że jakie, gumowe ?? MArki takie jak Cavallo, Petrie, SG .... czyli te topowe robiące oficerki produkują skórzane, bo... no dobre oficerki są zdecydowanie skórzane.
dżozi, przecież zawsze możesz zwrócić produkt do sklepu.
Czy oficerki MH są robione na miarę? Czy może mi ktoś podać namiar na jakiś sklep który to robi, najlepiej Warszawa, bo już tyle sklepów obdzwoniłam, że już sama nie wiem...


i co? udało ci się znaleźć jakiś sklep?
dżozi, przecież zawsze możesz zwrócić produkt do sklepu.


tak, wiem i chyba tak zrobię 😉
xxagaxx no właśnie nie... nie masz jakiś pomysłów? czy ta firma zrobi mi wgl buty na miarę?
Moon   #kulistyzajebisty
13 grudnia 2012 06:55
gryglodor, niestety poza tabelkami MH chyba nie szyje nic na miarę. Z tego co mi wiadomo, z czasów pracy w sklepie jeździeckim.
Najpewniejszym źródłem byłoby zapytanie bezpośrednio do szwedów  😉
Moon dzięki za odpowiedź. wielka szkoda, bo już się na nie tak nastawiłam, bo chciałam hippici, ale jak teraz wszyscy mówią, że się posypali, to zdecydowałam się na MH, a muszę mieć na miarę, no i kicha... a ja po szwedzku nie ma szans.... 🙁 teraz to już nie wiem na jaką firmę mam się zdecydować...
Gillian   four letter word
13 grudnia 2012 12:41
gryglodor, spróbuj po angielsku 🙂
Klami, zależy mi na oficerkach zrobionych z syntetycznej skóry, bo chcę uniknąć kupna skórzanych. Chcę jednak, żeby były jak najlepsze, bo te dostępne w sklepach do max. 300 zł ( to nie kwestia ceny) mnie po prostu nie zadowalają... Może po prostu ktoś ma takowe, dlatego się pytam. 🙂
Dlaczego chcesz syntetyczne? Skoro są nieporównywalnie gorsze od normalnych skórzanych?
Napisz do hippici, moze Ci zrobią takie z tej sztucznej skóry  😉
to jest ciekawostka...czemu nie skorzane?
margol, nie znajdziesz syntetyków lepszych marek z jednej prostej przyczyny. Żadna topowa firma zajmująca się oficerkami nie produkuje namiastek. Nikt poza jakimiś podrzędnymi firmami tego nie robi, bo dobra oficerka po prostu JEST skórzana.
Naprawdę nie ma żadnych High-tech wysokich butów jeździeckich?
Powód unikania skórzanych - np. ideologiczny (co za różnica futro z norek czy skórzane buty?)
Dokładnie, powód czysto ideologiczny.  😁 A oficerek szukałam, ale albo problem z rozmiarem, albo nie mogą mi podac długości wkładki wewnętrznej.. 🤔wirek:
xxagaxx no właśnie nie... nie masz jakiś pomysłów? czy ta firma zrobi mi wgl buty na miarę?



Mam podobny problem. Też usilnie zastanawiam się nad firmą. I naprawdę nie wiem w którą stronę pójść ;/;/
gryglodor ja kupiłam w zeszłym roku wiosną oficerki Hippiki i naprawdę nic się z nimi nie dzieje, wręcz jestem bardzo zadowolona, nie robią się żadne fale na zamku, siadły tylko troszkę, skóra nie jest zniszczona. mogę Ci porobić foty. też się naczytałam jak kupowałam i wiele opinii różnych znalazłam ale zdecydowałam się i nie żałuję. może i są gorszej jakości - nie mam porównania ale niczego więcej nie oczekuję niż mam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się