Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ash   Sukces jest koloru blond....
10 grudnia 2012 21:47

Mi kucyk Isabelle przypomina Trufla  😉


o kurcze, a myślałam, że tylko ja mam takie skojarzenie 🙂
wątek zamknięty
Tu dwa z gromadki, którą jeżdżę =)
http://s1142.beta.photobucket.com/user/whispy-design/library/inka403?albumview=slideshow


Jak Ci sie jezdzi na takich wielkokoniach? 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 grudnia 2012 21:50
no przeciez, ze to jest Trufelek! <3
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 grudnia 2012 21:51
haha no to mamy re-voltowego Trufelka  🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 grudnia 2012 21:58
Angeel - superowo! Kocham moje szalone dzieciaki. Jak galopujesz to jakbyś siedziała na bujanym koniu. Dupeczka Ci się prawie nie rusza, tylko wodze tak delikatnie jak czasem są na filmach pokazane jak ludzie galopują i tak się bujają - no to tak samo 😀 Gorzej jak ten bujany konik zaczyna brykać, a Ty lecisz razem z siodłem.
Poza tym są naprawdę misiakowate. Ja jestem absolutnie zakochana, zwłaszcza w tym łaciatym.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
10 grudnia 2012 22:00
Ja to mam fajnie 😀 W kraju same kucyki xD (nie licząc nielicznych 150-160)
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 grudnia 2012 22:06
Tak a' propos ciasteczkowych imion dla kucy- u nas jest źrebak kucyk o imieniu Mufinka 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 grudnia 2012 22:24

Zairka a jak tam Zair? działacie aktywnie? wstawiaj jakąś fotkę!


Ja chora ale Zair jak najbardziej aktywny


Mamy w stajni jeszcze mniejszego kucunia 😍 Nasz nazywa sie Ciuciu, mozna go zreszta zobaczyć a artykule o Hiszpańskiej Szkole Jazdy w najnowszym Swiecie Koni, a w stajni mamy arabo konika Trufla 😁
wątek zamknięty
Zairka, hohoho kogoś ty tam posadziła na tego siwego 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 grudnia 2012 22:27
Zairka, hohoho kogoś ty ta posadziła na tego siwego 😉

Ciocia samo zło 🏇
wątek zamknięty
Hahah, a co Zairek na ciocię?? 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 grudnia 2012 22:38
Musiał sie dostosować i dostosował 😍
wątek zamknięty
Zairka wake up  😀 tam wyżej w dyskusji jest Ciuciu  🤣 a Zairek bosko pracuje  😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 grudnia 2012 22:51
Zairka wake up  😀 tam wyżej w dyskusji jest Ciuciu  🤣 a Zairek bosko pracuje  😀

kurde jedna strona mi umkneła 😁
CiuCiu jest mistrzem świata, jest typową maskotką, ale jest mega dzielny przykład wlazł do karuzeli i wcale sie nie denerwował chodził jak stary kon 😁
wątek zamknięty
Zairka widziałam na fejsie  😀 dla mnie mistrzostwo to jest zdjęcie sprzed paru lat- od przodu- Ciuciu między przednimi nogami fryza  😍
wątek zamknięty
Baffinka, leni się i czeka na nowego właściciela... Jak się nie doczeka to od wiosny rozpoczynamy jakąś robotę na tyle na ile podołam czasowo.

A Zair w tym komplecie wygląda obłędnie 🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 grudnia 2012 11:10
jak tylko bede miala gdzie go trzymac, to kupie sobie kucyka  😍 takiego jak Ciuciu  💘
wątek zamknięty
Zairka ale Zair super zgubił brzucha. 😉 Jak ty żeś to babo zrobiła tak szybko ? 😵
Wygląda jak pączek w masełku. 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 grudnia 2012 16:15
Zair jest na specjalnej diecie pod okiem specjalisty zywieniowego, regularnie wazony i badany, dodatkowo w konkretnej robocie
wątek zamknięty
zairka w robocie to chyba dopiero będzie jak wyzdrowiejesz? Bo póki co to się opierdziela chłopach, a w robocie to jesteście wy (Ty, Nina i Marta), bo się więcej zmęczycie niż on :P
wątek zamknięty
dzisiejszy Futrzak w nowej fryzurce i nowej dereczce  🙂
woziliśmy się na kantarze na oklep w dzikim stępie  🏇
wątek zamknięty
Pialotta bardzo ladnie w bordo wygladacie🙂😉))
wątek zamknięty
a dziękujemy! miało być różowo, a wyszło bordowo - i jestem baardzo zadowolona  😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 grudnia 2012 18:40
Pialotta, co to za stajnia?
wątek zamknięty
Siekierki 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 grudnia 2012 18:59
Sivens nie boj sie, radzimy sobie.z moja choroba. Dzisiaj skakal w.korytarzu, jutro lonza robota sie robi .. Wazne ze efekty sa 😁
wątek zamknięty
faith no no, kary maszyna 😀 Po czym?
Klami "jedno głupie żebro"?  🤔 Ciesz się, że tylko boli! I dobrze, że nic poważnego się nie stało, ostatnio jakaś plaga z wypadkami, wszędzie gdzie się udzielam tylko ktoś coś sobie zrobił... No masakra, chyba faktycznie koniec świata się zbliża czy coś.  🤔wirek:
juliadna bardzo piękny ten Fuerte, ale dziwię Ci się, że wsiada Marta, a nie Ty. Mając takiego konia, zamiast robić mu zdjęcia, najchętniej pewnie w kółko bym na nim siedziała 😉 EDIT: Już zobaczyłam Twoje fotki na nim 🙂 Bardzo fajnie razem wyglądacie, gratulacje.
Isabelle świetny koniczek! Na imię pomysłu nie mam, ale w samym zwierzaku jestem zakochana  😍
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 grudnia 2012 19:38
juliadna bardzo piękny ten Fuerte, ale dziwię Ci się, że wsiada Marta, a nie Ty. Mając takiego konia, zamiast robić mu zdjęcia, najchętniej pewnie w kółko bym na nim siedziała 😉 EDIT: Już zobaczyłam Twoje fotki na nim 🙂 Bardzo fajnie razem wyglądacie, gratulacje.


ja bym wolala porobic zdjecia, a zeby Marta jezdzila  😁
wątek zamknięty
xxmalinaxx, no jedno głupie żebro, bo jak to inaczej nazwać ?? Toc to nic strasznego, tylko upierdliwe. Nie przesadzaj już tak, ryzyko w ten sport jest wpisane przecież i wcale nie potrzeba jakiegoś "wypadku" żeby coś się stało. Ot w moim przypadku gleba jakich każdy jeżdżący ma setki na koncie, tyle, że drąg stanłą mi na drodze ku ziemi.
wątek zamknięty
Klami "stawające na drodze" drągi mogą skończyć się bardzo źle. Wiem z autopsji 😉 Mam trochę schizę na tym punkcie, okej, ale po prostu zawsze albo ja byłam TYM pechowcem, albo ktoś z mojego otoczenia... A co do gleb, znam takich, co nie spadli ani razu, a jeżdżą dobry sport na poziomie ogólnopolskim, serio serio. Nie wiem, czego to kwestia, ale do spadania też jednak trzeba mieć talent 😀

mtl ja tam ostatnio nawet cudzym koniom nie bardzo mam ochotę robić zdjęcia 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.