Howrse gra :)

Fili993   Strach to tylko myśl...
11 grudnia 2012 10:50
A tak apropo tych jednorożców, jak je pokryć dobrze? Mam 8 oźrebień z czego 7 było pokrytych prawidłowo i nie mam, ani jednego roga ;/ O co chodzi z tymi 10h między pokryciami?!
No nieee, nie dość, że rozwalony dzień, to zalogowałam się do howrse, pociągnęłam za wajchę, a na zegarku wyszło, że 10 min temu kończyło mi się poprzednie pociągnięcie. Jedno się zmarnowało  :/
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 grudnia 2012 13:33
Pierwsze krycie mojej nowej klaczy jednorożca i krycie udane (urodził się źrebol), jednak jakiegoś farta mam.  😜

A ta promocja z planszą... Jest zdecydowanie pozbawiona sensu.  😵 Przynajmniej mnie jakoś nie wkręciła.
fin wystawiłam ci dwie liry, nie oddawaj 😉
Dziękuję pięknie :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 grudnia 2012 15:32
Czy jakieś dobre dwie duszyczki mogłyby wysłać mi łajno na lonley.day?  :kwiatek:
wyśle ktoś rzepę na pl na Bay? 😉 potrzebne do dokonania.
Fili993   Strach to tylko myśl...
11 grudnia 2012 16:08
Zaproście Fili993 to wam powysyłam 🙂
Fili993   Strach to tylko myśl...
11 grudnia 2012 16:11
Ale ze mnie głupek
, nie mogę wysyłać w tym tyg prezentów już... yhhh
1 002 956 eq za duży upominek  🤔
Wyblupuje mi ktoś dzikusa na com?  🙄 nie mam do tego głowy... dam coś fajnego na com lub mniej fajnego na pl.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 grudnia 2012 20:32
Czy jakieś dobre dwie duszyczki mogłyby wysłać mi łajno na lonley.day?  :kwiatek:


Bardzo proszę  :kwiatek: Potrzebuję do zadania w tym zimowym rajdzie, bo ostatnio całe łajno sprzedałam, a moje konie nic nie wyprodukowały.  🙄
Wysłałabym zaproszenie, ale chyba źle napisałaś nazwę konta. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2012 20:40
1 002 956 eq za duży upominek  🤔


Dlatego sądzę, że coś w tych upominkach musi być fajnego. Może Nyxy, SLH, WT itd? Wtedy to by było logiczne.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 grudnia 2012 20:49
[quote author=malinowaa link=topic=49169.msg1611836#msg1611836 date=1355239960]
Czy jakieś dobre dwie duszyczki mogłyby wysłać mi łajno na lonley.day?  :kwiatek:


Bardzo proszę  :kwiatek: Potrzebuję do zadania w tym zimowym rajdzie, bo ostatnio całe łajno sprzedałam, a moje konie nic nie wyprodukowały.  🙄
[/quote]

INACZEJ: Poproszę o łajno na .com, nie na .pl 😉
malinowaa, jaki masz nick, to ci wyślę
[quote author=Cierp1enie link=topic=49169.msg1611879#msg1611879 date=1355242363]
1 002 956 eq za duży upominek  🤔


Dlatego sądzę, że coś w tych upominkach musi być fajnego. Może Nyxy, SLH, WT itd? Wtedy to by było logiczne.
[/quote]

ale nyx za milion, trochę za dużo sobie życzą 🙂 żadna z tych rzeczy nie powinna tyle kosztować
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
12 grudnia 2012 12:17
Przetrzyma mi ktoś kaskę? 73000 equus. 🙂

Kiedy odblokowują się nowe plansze? Po prostu po zdobyciu klucza idzie się do sekretnego przejścia i już? 👀
ja mogę przetrzymać 🙂 tylko nick podaj 🙂
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
12 grudnia 2012 12:44
Ituch -dzięki! 😀
Kiedy odblokowują się nowe plansze? Po prostu po zdobyciu klucza idzie się do sekretnego przejścia i już? 👀


jak masz klucz musisz dojść do tego przejścia i na nie stanąć 😉 ja już jestem na kolejnej planszy 😉
ja pier... nie mogę przejść na 2 planszę, bo cały czas mam nie tą liczbę oczek i kręcę się :/
Ja na pl krążę naokoło klucza i nic. 🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2012 14:07
Zbanowali mi konto za multi... chlolera :/ A dziś miałam usuwać multi... 👿
Zajebiście... miałam 10 kuponów, SLH, 3 boskie, dwie prace wysłane... a teraz pewnie to przepadnie?
Fili993   Strach to tylko myśl...
12 grudnia 2012 14:17
Ja też właśnie krążę dookoła przejścia na tą drugą planszę co jest irytujące bardzo ;/ Jak przy następnym losowaniu znowu trafię na puste pole, to pierdziele tę planszę... ;/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2012 14:38
Pomoże mi ktoś przerzucić rzeczy na com? Zamykam drugie konto...
CzarownicaSa, ja mogę pomóc 🙂
a ja jestem lepsza, na pl mam już klucz, ale o tym zapomniałam, więc przesunęłam się w stronę, gdzie ten klucz wcześniej był. a na com za to nie mam klucza, ale przesunęłam się rano w stronę przejścia 😁 😂
hahaha, identycznie zrobiłam 😀 totalnie mnie denerwuje ta gra 😀
w ogóle to nie wiem czy każdy widział:
rzeczy w małym upominku
w średnim
w dużym

i nowa rasa konia do wygrania
Grani by mi się przydał
nie no, Grani, łał, że o darmowej lirze apolla nie wspomnę 😁 z moim szczęściem, to jeśli zdobędę duży upominek to coś z tych dwóch pewnie dostanę.
mnie też ta gra wkurza, siedziałam specjalnie do północy, kliknęłam i wylosowałam ruch o 1 pole. rano to samo 😵 siedzi ktoś może dzisiaj do północy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się