Końska rewia mody cz.VI (2012)

To mój pierwszy wpis tutaj, mam nadzieję, że szybko się nie uzależnię.. 😀
A piszę, bo mam wielki dylemat.
Mam taki czaprak:


i zastanawiam się, jakie dobrać do niego nauszniki:
1)
2)

Proszę o pomoc w wyborze 🙂

Dodam, że fraczek mam w kolorze ciemnoszarym z niebieską lamówką przy kołnierzyku, a koń jest gniady 😉


ladny ten czapraczek, lubie ta kolekcje.
wydaje mi sie ze szare nauszniki byli by bardzie eleganckie.
Jesli petrolowe, to musialo by wiecej byc petrolu w czapraku.
wątek zamknięty
zalcia to Ty ją trzymasz mimo, ze nie pasuje? Jak 155 to lepiej sprzedaj  😎
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
11 grudnia 2012 20:01
zalcia97 a nie mozesz oddac do krawcowej i zmniejszyc?  😉
wątek zamknięty
kittajka, siwa w aqua wygląda bosko! zdecydowanie jej kolor, poza odcieniami czerwieni 😀
wątek zamknięty
Altiria boskaaaa derka*,* tez mnie korci zeby taka kupic*,* teraz jeszcze bardziej 😀
wątek zamknięty
zonk no trzymam jeszcze, bo właśnie chcę zrobić tak jak mówi Medziiik    😁
wątek zamknięty
nie, nie, nie! I tak będzie za duży, tak po brzuchu  😁
wątek zamknięty
Też myślałam nad kupnem większej i zmniejszenia 'otworu na klatę', bo mam konia totalnie bezkłębowego i ten dralonik mu trochę z przodu wisi. Ale i tak jest tylko do lansu, więc niech będzie jaki jest.  🤣
wątek zamknięty
zalcia melange, jarpol i brillant są śliczne 😍
Kurczę, liczyłam że kupisz te ESy, bo latem mój koń jest podobny kolorystycznie do Cypka i miałabym się czym sugerować przy zakupach  😁
Ja z Cavaliady wróciłam z granatowym Schockemohle Coach, derką Eskadrona Navy\Burgundy w romby i kompletem kantar+uwiąz z Navy\Green.
Przez dwa dni czaiłam się na ESa cherry red (nawet kupiłam skarpetki pod kolor  😂 ), ale kiedy tłumaczyłam tacie jaki on jest piękny i potrzebny, stwierdził, że skoro tak narzekam to mi może rogala kupić  😵
Altiria Ten dralon jest pięęęęęękny, sama nad nim myślałam i nad tym z Mint\Teak  💘
Ma ktoś Jarpola classic skokowego? Jak leży pod siodłem bez futerka? Dużo wystaje z przodu? Jak oglądałam VSki na targach to szlufki na popręg były dość daleko i boję się, że nie będzie to ładnie wyglądać  🙄
wątek zamknięty
martyśś_99 dzięki! No ja też właśnie liczyłam, że kupię te ES-y, dlatego właśnie jestem po części niezadowolona- bo ich nie było. Oczywiście cieszę się, że mogłam kupić inne szmatki,ale szkoda, że nie te na które czekałam 🙁 Ale spokojnie, marzą mi się te ES-y, więc mam nadzieję, że niedługo je może kupię, to będzie do czego porównywać 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny :kwiatek: Aque wzięłam, bo sądziłam, że nie będzie mi się na Siwej podobać i że bez żalu przeznaczę go na kantar padokowy. A tu miła niespodzianka 😁
Altiria, fajny ten dralon 😜
Anky chocolate pod brązowe siodło to zły pomysł? Zamarzył mi się jakiś brąz i myślałam nad chocolate albo cinamon, ale jakoś nie ufam tym nowym ankom.
wątek zamknięty
kittajka, ja się trochę zawiodłam kolorem cinnamona na żywo, ale myślę, że na sieym będzie ładnie. Z brązowym siodłem tym bardziej!

martyśś_99, ja z tymi dralonami mam tak, że na zdjęciu katalogowym bardziej mi się podobał mint/teak, a na żywo odwrotnie. Oby był nadal taki ładny śnieg w sobotę, będą zdjęcia różu na białym tle.  😁
wątek zamknięty
czy te zdjęcia nadadzą się do galerii?  :kwiatek:

terra:



sand:



jade:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 grudnia 2012 14:12
Minosia, moim zdaniem nadają się Terra i Jade, w Sandzie niemal nie widać koloru padu... 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
12 grudnia 2012 14:39
martyśś_99, zamów z przesuniętą szlufką 😉
tu foto bez futra
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
pucus27 Te owijki wyglądają tak, więc do apricota nie będą pasować 😉


wątek zamknięty
Minosia moim zdaniem nadaje się Terra i Sand, ale Jade nie bo jest mocno średniej jakości. 🙂
wątek zamknięty
domcia karusioowa  :kwiatek: . Bo Pani z mustanga dzwoniła do mnie że nie mają już :/.
wątek zamknięty
Przyszła moja Anky Cornflower, jest przecudnaaaaaaa.  💘  To będzie jeden z moich ulubionych czapraków coś czuję! Premiera na Poli niestety dopiero po świętach, bo to od Mikołaja.  😁
wątek zamknięty
Altiria  czyli jednak dralona na targach kupiłaś 😉  Ja macałam , oglądałam ale byłam twarda i nie kupiłam ;p  Bo potem te derki walają mi się po pace tylko 😂
A jeśli chodzi o cornflower to zgadzam się z Tb w 100 % , że jest cudna  💘
Minosia ahh marzy mi się terra 😉
domcia 406 super Wam  😀
wątek zamknięty
dommaz mi się w ogóle szalenie podobają dralony, ale  w życiu nie dam za dralona ponad 4 stówy!
Altiria o tak, cornflower jest pięęęęęękna  😍
wątek zamknięty
dommaz Dziękuję  😉 Chociaż niestety teraz, do zimowo-golonego koloru, niezbyt nam pasuje.
wątek zamknięty
zalcia97  o tak , przesada. Dodatkowo mi są one kompletnie nie potrzebne , bo mój nie golony 😉  Ale przyznam się , że 5 wymarzonych dralonów za mną chodzi i kiedyś mogę im się oprzeć  😵  😂
wątek zamknięty
w życiu nie dam za dralona ponad 4 stówy!


Teraz grasz taką oszczędną, rozpuszczony bachorze.  😀iabeł:

dommaz, ja mam dwa dralony i nie zanosi się, żebym kupiła w najbliższym czasie następne, ot, zaszalałam i sprawiłam sobie te, które mi się najbardziej podobały (szperając w promocjach przez pół roku, ale opłaciło się, bo z Royal/Navy kupiłam w Dojczlandii prawie połowę taniej niż w Polsce).  😉  Mój koń nie golony, ale zarasta jak mamut (wyłazi fiord), więc praktycznie po każdej jeździe wskakuje w polar, bo inaczej by nie wyschła przez najbliższy rok.  🙄

Rodzice mało mnie nie zatłukli jak zobaczyli kolejny czaprak, ale przysięgłam na ogon Poli, że to ostatni! Bo już sama widzę, że mam ich za dużo, ale zebrałam praktycznie wszystko to, co mi się podoba i mam teraz spokój ducha.  🤣  Wyszło 11 wyjściowych, 1 tylko i wyłącznie na zawody i 3 sprane szmatki do dojeżdżenia, ale z rodzaju tych niezniszczalnych (Jarpol, stary Schockemohle i Pfiff), więc pewnie dłuuugo jeszcze się będą ze mną bujać.  😉
wątek zamknięty
Altiria  😲  Daj już spokój. Czy wszędzie musi być poruszany temat kto ile daje za co kasy i ile kasy dostaje na swoje wydatki od rodziców?  🤬
Tym bardziej, że jak sama zauwązyłaś (a raczej kupiłaś) dralona można dorwać za pół ceny w jakiejś promocji  🙄

domcia406 co to za pomarańczowy komplecik?

edit: ale mi się ta dereczka podoba :
http://allegro.pl/equishop-eskadron-derka-polarowa-w-paski-m-40-i2861671904.html
wątek zamknięty
akzzi, myślałam, że to oczywiste, że taka emotikonka:  😀iabeł: oznacza żart.  🙄
wątek zamknięty
slw95   żyj i pozwól trwać
12 grudnia 2012 22:47
akzzi, mi też! W stajni mamy katalog Horze i właśnie chyba w kolekcji wiosna/lato tego roku były podobne z Horze w różnych odcieniach pomarańczy i błękitu. Na zdjęciach wyglądały obłędnie  😜
wątek zamknięty
Altiria to ja źle zinterpretowałam  😡, przepraszam  :kwiatek:

sylw95 zgadza się, Horze miało takie w tym roku. Ktoś z forum miał tą derkę, ale nie pamiętam kto.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.