Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Co ja mam powiedzieć, jak Lidla mam w tym momencie 5 minut od mieszkania i co wejdę to coś do kupienia się znajdzie. Niebawem zupełnie zbankrutuję 😵
casines, grzejnik jak grzejnik - ma regulacje , nawiew (widac na zdjęciach) moi rodzice taki mają - jest super- w sensie mocno grzeje i szybko bo wieje 😉
dostaniesz na mikołaja ? 😀
tatuś mikołaj nie wrócił więc chyba nie, ale za to mam coś innego 😀
upolowałam dziś dwa polary- bialy i fioletowy i kurtkę różową

polary takie średnie ( trochę krzywe ), ale milutkie- do stajni w sam raz

za to kurtka super - polecam

byłam 8😲2 w Lidlu, 20 min później wróciłam po bielizne termiczną i sladu juz nie było po większości rzeczy  😵
Mi się kurtka nie podobała
koło zimowej nawet nie leżała/... to raczej na zimę do + 15 sto chyba ;-)
Polarki rzeczywiscie do stajni OK
cholera apomniałam , a chcialam polara ;/ ciekawe czy jutro jeszcze gdzieś znajde...
warto?
no kurtka niezbyt gruba- do chodzenia po stajni na -15 sie nie nadaje, ale do jazdy na -5 spokojnie 🙂 ja na jazde ubieram sie w miare lekko bo i tak zawsze mokra z konia schodze

wykonana porzadnie w odróżnieniu od polarów  😎
Ja byłam po bieliznę termoaktywną, ale nie wzięłam, bo strasznie cienkie to to było, mogę kupić nieco droższą, a znacznie porządniejszą. Za t bluzy pluszowe świetne 😜 Szkoda, że fioletowa bez kaptura, bo biały to tak średnio praktyczne..
bluzy PORACHA , za to bieliza super  😀 i ta kamizelk-kurtka tez fajna do stajni ! 🏇
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
10 grudnia 2012 20:15
ja kupiłam spodnie snowboardowe, na mrozy do chodzenia po stajni i pielegnacje na brycze załozyc beda w sam raz...
no i dorwałam jakis softshell ostatni chyba z jakis starych kolekcji,
aaa no i ta kurtke tez wziełam.... 😉 calkiem fajna, nie jestem zbyt "zmarzła" wiec dla mnie na -10 bedzie dobrze ;] bo na jezdzie to i tak przy - 5 jezdze w podwinietym polarku ^^
ja kupiłam tę bluzę która była poprzednim razem i jest mega cieplutka 😀 chociaż rozm M to takie 40/42.
Ale ostatnio kupiłam w Lidlu ocieplacze na łydki dziecięce, za 7 zł chyba, mi są do połowy łydki ale super się sprawdzają jako ocieplacze na kolana w teren 😀 Wypróbowałam i nie zmarzłam 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 grudnia 2012 20:37
A ja tą kurtkę wzięłam do biegania na codzień 😉 Ja  i tak zawsze pod spód ubieram sweter / golf + polar, więc jest akurat 😉 a nie lubiętych puchatych kurtek, w któych wyglądam jak ... nom ... właśnie .. :P tak, więc dla mnie ok 😉
Myślicie że będę musiała się bić o tą zabawkę w lidl?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 grudnia 2012 16:40
Dramka wydaje mi się, że nie, chociaż z ludźmi różnie bywa ...

Ja przetestowałam kurtkę tą snowboardową. W samym swetrze, bluzce termo i tej kurtce było zimno jak zawiało, ale jak dołożyłam polar pod spód było idealnie. Jak dla mnie kurtka super, tylko mogłaby być trochę dłiuższa bo jednak po tyłku daje :P
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
11 grudnia 2012 21:32
ja dzisiaj testowałam "kurtka narciarska softshell"
rewelacyjna... na hali ale tylko ta kurteczka cienki sweterek i bluzka na ramiaczka... -7 C
a mnie ciepluuuutko ;]
Voltowicze POMOCY!!!!
Baaaardzo przespałam temat, a wiem, że chodzicie do Lidla. Oddam królestwo za kupienie dla mnie białej bluzy z  linku!!! W Warszawie są już nie do dostania 🙁
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-5BE20CC1-44FFDE62/lidl_pl/hs.xsl/index_32323.htm
Wierze w waszą moc! 🙂
pocieszę Cię , są mega nie wymiarowe te bluzy , a za jakiś 1 miesiąc napewno się coś pojawi
Nie mniej jednak jak ktoś by miał okazję to poproszę, rozmiar M  :kwiatek:
Kupiłam konsole  😅
A my aparat 😉.

W UK już ponad rok nie było nic końskiego. Czy to oznacza koniec jakichkolwiek rzeczy jeździeckich w Lidlu?
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
16 grudnia 2012 23:50
A może powinniśmy zacząć akcje i napisać do Lidla zeby znów puscili konskie rzeczy po napewno bede mieli wielu chetnych 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
17 grudnia 2012 14:41
Elfik, jestem za 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
17 grudnia 2012 23:14
trzeba się jakoś za to zabrać, fajnie jakby się nas wieksza grupa znalazła to może bysmy meila napisali do Lidla albo coś🙂bo naprawde tam fajne okazje były a teraz ciagle albo jakies młotki albo ubrania 🙂
znam człowieka, który od strony PR obsługuje Lidla. Może by tak go pomęczyć? 🙂
Sio   nowe wcielenie marchewki
18 grudnia 2012 11:49
A to nie było tak,że największe jeździecki okazje to były megaprzeceny? Czyli coś, czego nikt nie kupił za normalną cenę a potem opłaciło się za mniej niż darmo? To raczej Lidlowi się nie opłaca....ale jakby coś rzucili to chętnie bym poprzeglądała
bez tych przecen też się opłacało. np owijki były super jakościowo i tanie jednocześnie 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
18 grudnia 2012 20:39
Gajowa skoro masz taka mozliwosc to mozesz probowac, bo jezeli chodzi o jakas wieksza akcje revoltowa to chyba by trzeba było moderatorów w to wciagnac no nie?nie wiem jak to od takiej strony wyglada.
jezeli chodzi o jakas wieksza akcje revoltowa to chyba by trzeba było moderatorów w to wciagnac no nie?

a czemuz to???  😲
Nie mogę się doczekać jutra  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się