Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Cariotka   płomienna pasja
13 grudnia 2012 12:15
nudzi mi się na mieszkaniu pomiędzy zajęciami 😁
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
13 grudnia 2012 12:37
Breva zupelnie inaczej wygladasz w ciemnych wlosach! zdjecia strasznie zazdroszcze 😜

nie lubie, jak ktos robi mi zdjecia, wole jednak stac po drugiej stronie aparatu, ale mam pare swoich ulubionych 👀

Cariotka   płomienna pasja
13 grudnia 2012 12:41
Jessy piękne włosy🙂 jesteś równie ładna jak twoje zdjęcia🙂
Jessy, pierwsze zdjęcie przepiękne! Woow, jakie masz cudowne włosy...
Jessy - skąd masz takie fajne włosy ? Oddaj trochę! ze 30 cm  😁
Jessy ja się zatrzymałam na etapie Ciebie jako blondynki🙂 Sliczne włosy, az zaraz zacznę żałować, że ścięłam swoje!

Cariotka, Masz bardzo ładne rysy twarzy
Jassy, Wow!
Cariotka   płomienna pasja
13 grudnia 2012 20:52
Hexsa śliczny uśmiech 😜
Alabamka dziękować.
Dzięki  Cariotka- ostatnio usmiech mi z twarzy nie schodzi  😂
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
14 grudnia 2012 08:43
dzieki 😡
whitemoon071 nie oddam, twardo zapuszczam! 😀
Hexa - to bylo sto lat temu, dawno i nie prawda 🤣 jak to scielas swoje?! mialas taka piekna dluga kite!
Ano w ramach uzdrawiania czupryny ścięłam do ramion. Przy tempie ich wzrostu pewnie do wiosny będę znów miała długie ale ta fryzura jest na tyle wygodna, że kusi żeby przy niej zostać 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 grudnia 2012 10:34
Julie, kujka, Bea1, ha haha,to na chwilę było...wyglądałam tak:


mniej więcej 😉

oczywiście jak zwykle,chwilowo nie mam więcej 🙂 i łapa jak u szczypiornistki,albo Marit Bjoergen 😁

ale poprawiłaś mi humor Julie z tym 17 lat 😁
Jessy boski kolor włosów!!!! Zdradź jaki to odcień jakiej firmy. Chyba czas się przefarbować 😉
Ktoś, Nie wiem ile dokładnie masz lat, ale na pewno wyglądasz na żywo i na tym zdjęciu dużo młodziej 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 grudnia 2012 10:44
dobra,powiem to - 31 😁
Ktoś to tyle co ja 🙂 a wyglądasz bardzo młodziutko!
Ktoś, No tak myślałam, że coś koło tego. Naprawdę nie wyglądasz, ale pewnie o tym wiesz 😉

Hexa, W zasadzie dokładnie to samo można powiedzieć Tobie. I nawet podobny typ urody macie  😉
Hexa dałabym ci max 25 😉
Jak tak patrzę, to zaczynam doceniać swój młody wygląd, o ile dalej go będę mieć będąc w waszym "staruszkowym" wieki 😁 Możecie spokojnie uchodzić za rącze dwudziestki 🙂
Jessy, wiem🙂 mój tata dalej jak wchodzi do restaruacji a ja tam na niego czekam to wypatruje blondynki;P ale jest chyba jedyną osobą, która wolała mnie w blondzie, poza nim wszyscy są zachwyceni "czarną" wersją.. w tym ja!🙂 ale i tak moje kudeki wymiękają przy Twoich włosach - absolutnie cudowne! jak ja bym chciała już mieć takie długie...:|
Jessy - zakochałam się w Twoich włosach!
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
14 grudnia 2012 21:41
Hexa - mi tez strasznie szybko rosna, tyle ze sa coraz rzadsze, jeszcze dwa lata temu mialam 2x grubsza kite 🙄
Laguna - nie mam pojecia co to za farba, zawsze biore inna, jakakolwiek ktora mi sie spodoba, a jak wyjdzie ladnie to sama nie pamietam na kolejny raz 🤣 tu akurat polozylam jedna i ta sama na calosc wlosow gdzie prawie polowe mialam odrostow, dlatego wyszly dwa odcienie

pamietam jak kiedys zabralam sie pierwszy raz za robienie wlosow 😁 wyszlo strasznie nierowno, ale efekt byl dosc ciekawy, mialam jakies 4 rozne kolory na glowie 😁 a wygladalo to tak:

jakbym chciala zrobic tak jeszcze raz to za nic mi tak nie wyjdzie
Jessy śliczne!
ja mam takie dzisiejsze


konwalia, ale masz włosy! Pięknie Ci się układają🙂😉))
i ciekawe połączenie dziewczęcości z taką młodą kobietą 😎
ile Ty masz lat..?
Pursat   Абсолют чистой крови
16 grudnia 2012 19:08
Ja do niedawna miałam tyleeee włosów:



Od tygodnia są ponad połowę krótsze i nawet mi się podobają, mimo że strasznie dziwnie się czułam po ścięciu. 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2012 19:12
Pokaż się w krótszych  😉
Thymos, przecież ma w profilu, że 17.
Pursat, tobie chyba krótkie pasują, jak tak sobie wyobrażam :P Przeżycia fryzjerskie rozumiem, w wakacje miałam włosy dłuższe o kilka cm od Jessy, a ścięłam je tuż pod obojczykiem... Oj, ten widok to mnie długo bolał.
konwalia, suuuper, strasznie urokliwe są 🙂
konwalia, przepiękne  😍
Jessy, masz niesamowite włosy, zazdroszczę  :kwiatek:
Ja z racji, że ostatnio końsko jestem mało aktywna, pokażę siebie  🙂
Thymos, budyń dziękuje  :kwiatek:
huzarova dzięki 🙂 kogoś mi przypominasz na tym zdjęciu (które z resztą jest bardzo ładne), ale za nic nie zgadnę kogo no myśle i myśle...
To i ja się tu pokaże 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się