Oficerki

Abeba  no poproszę. 😉  :kwiatek: a używasz codziennie ich? w zimie też, czy nie?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
14 grudnia 2012 21:27
Są tak brzydkie, że aż ładne. Nienawidzę tego typu produktów, one najbardziej wołają "KUP!" 😁.
założę i odlecę w kosmos  😁

właśnie tłumaczę mężowi jakie są mi niezbędne..  🤣
Widziałam je na żywo na Cavaliadzie i tak jak na zdjęciach wyglądają kiepsko to na żywo są idealne ! 😜
Naprawdę piękne i warte każdego wydanego grosza. 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
14 grudnia 2012 22:15
Tylko podobno pokrętła im się psują... :/
margol mi bardzo podoba się wykonanie tych http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Jezdziec/Buty/Oficerki/Oficerki-Advance-Tretorn.html
Zamówiłam nawet takie, ale niestety rozmiarowo mi nie pasowały na moje niewymiarowe nogi. Nie mniej jedna bardzo fajne wykonanie. Co co wyglądu to wiadomo jak kto lubi.

edit. ups właśnie sobie przypomniałam, że one mają skórę wewnątrz buta 😡
Ma ktoś może Hippiki z lakierowanym mankietem? Jak się sprawują w codziennym użytku lakierowane wstawki?
Chcę zamówić model Paris, już nawet wymiary mam ściągnięte, a biję się z myślami czy brać z tym lakierowanym mankietem czy klasyczne..  🙄
A takie - Freejump Liberty - przyjęłyby się?
Cena około tysiaka...
Averis   Czarny charakter
17 grudnia 2012 09:20
BaŚ, według mnie wyglądają strasznie...
Ale to są czapsy i sztyblety osobno ?


edit:
na to wygląda  😉
www.cavaleurope.com

w wersji black bardzo ładne nawet.
fajne ! takie niecodzienne ! 😀
Można je gdzieś na żywo zobaczyć ?
kujka   new better life mode: on
17 grudnia 2012 12:49
kojarza mi sie ze skrzyzowaniem butow motocyklowych z dresiarskimi pumami.... fuj.
Faktycznie to buty + czapsy.
Reklamuje je Beerbaum:
W Polsce na żywo ich nie zobaczymy, za to można sprowadzić z zagranicy...

P.S. fajne strzemiona ma ta firma: http://en.freejumpsystem.com/produits.html
Mój mąż zlitował się nad moimi oficerkami  😁 szkoda że nie zrobiłam fotki przed
[quote author=BaŚ link=topic=211.msg1617706#msg1617706 date=1355733966]
A takie - Freejump Liberty - przyjęłyby się?
[/quote]

Swietne  😜  Jestem na etapie poszukiwania, wiec dodaje do kregu zainteresowan.
o super 😀
Czyli w niemczech nie będzie problemu ze znalezieniem ich 😀
Piękności ! 😀
zwłaszcza z fioletową podeszwą 😀
darolga   L'amore è cieco
17 grudnia 2012 19:16
Przyszły do mnie moje oficerki Mountain Horse Venice. A ponieważ są to moje pierwsze oficerki - nie wiem jak zachowuje się skóra po jakimś czasie użytkowania, jak bardzo buty "dopasują się" do mojej nogi - mam pytanie.

Oficerki są na mnie "idealnie" za wysokie - jak siądą będą perfekcyjnej wysokości. W łydce nie są ciasne (a chyba powinny? z tego co tutaj czytam jak "rozbijacie" nowe buty), to znaczy mimo, że są nowe - założyłam je na bryczesy bez jakiejś walki i wysiłku, myślę, że skarpetę na upartego też bym wcisnęła - no ale niestety MH nie robi butów na zamówienie, wybierałam zatem z tabelki rozmiarów standardowych, a przy mojej niewymiarowości to te, które wzięłam jedynie miały sens.
Ale to to tam pikuś. Martwię się jedynie tym, że są szerokie w kostce. To znaczy po pierwsze, wizualnie średnio mi to leży, ponieważ mam wrażenie, że mam łydkę XXL - nie mają wyraźnego takiego zwężenia w miejscu zakończenia łydki (na wysokości achillesów), a po drugie czuję tam luz (chociaż mam obecnie założoną skarpetkę typu "stopka", to pewnie potęguje wrażenie luzu, ale z normalną też będę go czuła). I pytanie, czy tak ma być? Czy to tylko jakieś moje złudne wrażenie? A może ten model tak ma i to tylko modele z arcymięciutkiej cieniutkiej skóreczki są tak profilowane? Czy może one kiedy siądą, to się do tej kostki dopasują i będzie ładne "wcięcie"? A może to model zupełnie nie na moją stopę (wąziutka, niezbyt wysokie podbicie, drobniutka kostka)?

Pomóżcie, bo już sama nie wiem, zamiast się cieszyć nowymi oficerkami, to dumam czy są aby dobre...
Wrzuć zdjęcie jak to wygląda  😉
Ale jeśli nie są w tym miejscu dopasowane to jak siądą, będą się tam brzydko marszczyć niestety.
darolga   L'amore è cieco
17 grudnia 2012 20:48
Ciężko jest zrobić sobie samemu zdjęcie :-P Dlatego musiałam wyciąć dowód moich wygibasów ;-)  I w kostce mogłyby być bardziej wyprofilowane, mam tam trochę luzu - ale jak założyłam już normalną skarpetę, to znacznie mniej.
Siądą i się dopasują, czy to taki model, czy przy mojej mega wąskiej kostce tylko oficerki na zamówienie? A może rymarz mi zwęzi?
Bo uparłam się na MH, a niestety na wymiar ich nie robią, Hippici nie chcę, a w przyzwoitych pieniądzach (bo to pierwsze oficerki, więc nie chcę czegoś super na razie) to wybór niewielki, dlatego te zostawię jednak mimo wszystko, najwyżej pójdą za jakiś czas na treningowe.
ee nieźle wygląda! miałam gorsze wizje tego    😁
jak siądą to się dopasują lepiej w tym miejscu na pewno  🙂
darolga   L'amore è cieco
17 grudnia 2012 21:07
Poważnie? Mi się wydają w tej kostce jak kalosze!
Bo wiesz, ja to bym chciała, żeby były takie mega obcisłe i dopasowane... Ale chyba oczekuję od przeciętnych oficerek z dobrej, trwałej skóry wyglądu oficerek za sumę 5 razy wyższą ze skóry 5 razy cieńszej  😉 Albo gorzej, nie dopuszczam do siebie myśli, że mam takie wielkie, odpasione łydy i zwalam winę na oficerki, że nie są jak patyki  😁 😁
darolga ułożą się  😉
darolga   L'amore è cieco
17 grudnia 2012 21:23
Ufff, to dobrze, bo już się martwiłam, że będą takie kaloszowate  😵
Dzięki, Dziewczyny!
A miał ktoś oficerki loesdau?
Jestem zachwycona ich termobutami i myślę poważnie o ofcerkach new porto albo  twist & ride - zwłaszcza te ostatnie są cudne....
a do mnie doszły butki w wymarzonym, wyczekanym bordowym kolorze  💘  💘
Cavallo  😍



i najgorzej oddające kolor foto
Precelek, wow! pochwal się jak wyglądają na nodze  😀
Precelek, za ile takie cudo, gdzie zamawiałaś?
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Produkt-dnia/Oficerki-Sportive-High-Rider-II-MH.html

cena przyjemna bardzo  😀


Skusiłam się. Już do mnie jadą.
Precelek cudne  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się