Końska rewia mody cz.VI (2012)

ekuss   Töltem przez życie
16 grudnia 2012 21:29
Owijki coraz lepiej nam idą 😀
Z tą modelką dałoby radę jakby wyglądała tak jak kilka miesięcy temu
wątek zamknięty
juliadna mnie się komplet Mint na Fuerciaku niespecjalnie podoba. Za ostry ten kolor dla niego, ale w dralonie bardzo ładnie.
ekuss super się wyrobiłaś z zawijaniem! 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
16 grudnia 2012 21:35
slw95 widziałam na żywo zarówno gelba, jak i yellowa - i uwierz, jedyne podobieństwo polega na tym, że i to żółty, i to żółty 😉 Gelb jest wyraźnie cieplejszy, ma też ciepłą lamówkę. Bardziej mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
gabb., oj tam poważnego zaraz, ile ma lat? Mojej w lutym stuknie 11 i do powagi dorosłego konia to jej jeszcze daleko.  😀

Livia, właśnie o dziwo też wszyscy powiedzieli, że fajnie do gniadego pasuje przez te brązowe kratki.

juliadna, prawdziwy mężczyzna nie boi się różu! Wczoraj wpakowałam w ten dralon wielkiego (coś koło 180 cm) ciemnogniadego wałacha koleżanki i wyglądał słodziutko, ino mu pośladeczki wystawały.  😁  Ale w mint zacnie, mi się na mojej turbokuli jakoś nie widział, a szkoda, bo jest bardzo ładny. Może kiedyś...

ekuss, przynajmniej nie chlupie pod butami, tak jak u mnie, mam stajnię takiej leśnej dolinie, więc tam są zawsze warunki jak na Syberii, a jak to wszystko stopniało, to pożal się koniu.  🙄
wątek zamknięty
slw95, mam yellow i widziałam gelba. Niestety podobne to one nie są. Tak jak napisała Anderia, jedyne podobieństwo - to żółty i to żółty 🙂
juliadna, w dralonie bosko!
Altiria, nie no, stary nie jest, 7 lat ma 🙂 Ale wałach i ten z tych trochę masywniejszych 😁
wątek zamknięty
ekuss, maison Wasze konie wygladają bosko w tych padach 😍
wątek zamknięty
Ekuss, ten pad na kasztanie szałowo wygląda. Ja przekładam tylko jedną przystułę przez pasek w padzie i lepiej mi się układa - nie wyjeżdża tak do przodu. Pięknie jej!!! 🙂
Juliadna, twój nowy nabytek ma idealną maść dla każdej szmatki. Cudnie się prezentuje  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 grudnia 2012 09:00
ekuss, super w tym ESie! Bardzo wam takie kolory pasują 🙂

juliadna, w dralonie bosko 🙂

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 grudnia 2012 09:58
Juliadna ja jestem sentymentalna cholera, mimo że F. jest przeboski to jednak Lolek jest Lolkiem i na nim kazda szmata bedzie podobała mi sie bardziej 😡
To samo mam z Pączuszkiem Klami, Ogór obłędny a mi się tęskni za Pączuszkiem w tym wątku 😉
Ale chetnie zobaczyłabym Fuerte w cherry red 😜
wątek zamknięty
Zairka, właśnie, co Lolek to Lolek, model do katalogów  😀
ekuss, super w tym padzie  😍  i owijki dobrze zawinięte, gratulacje 😉
Juliadna, dla mnie w mincie trochę za ostro, aż bije po oczach, ubierz go w hortensję  😍
wątek zamknięty
popieram dziewczyny - na następne zdjęcia ubieraj Fuerte w cherry red, hortensję, ja bym go widziała w jakimś ładnym, klasycznym beżu 💘

ekuss, szałowo! Mam też ten pad, muszę poszukać jakiś jasnych owijek do niego i zrobić szmato-foto, właściwie mam trochę szmato-zdjęć do nadrobienia, tylko coś ostatnio nie mogę za widnego do stajni dotrzeć...
wątek zamknięty
ekuss, no, no, no - aż miło popatrzeć i widzę że owijeczki ładnie zawinięte 😉
Juliadna, poszalałaś z kolorem, az musiałam monitor ściemnić heheh
Wolę chyba bardziej stonowane kolory na ciemnych maściach, choć Loluś na pewno w tym ślicznie by się prezentował - nie mogę się przyzwyczaić do tej Waszej zmiany 😉
wątek zamknięty
Juliadna Super w tym mincie! Właśnie fajny taki kontrast, ciemne kolory niee.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
17 grudnia 2012 11:46
Ekuss z żurnala! Pięknie  😀
Juliadna   😍 😍 😍
wątek zamknięty
Juliadna  mi tam w mincie się właśnie mega podoba , wcale nie wali po oczach 🙂😉
wątek zamknięty
juliadna pierwszy koń na którym mi się ten kolor podoba.  😍
wątek zamknięty
czy kojarzycie może gdzie jeszcze mogę dostać ten czaprak? będę bardzo wdzięczna
http://www.horsepower.pl/hkm-czaprak-gent-full-p8668.html
wątek zamknięty
tutaj:
http://www.sklep.swiatkonia.pl/czapraki-pady-wszechstronne/579-czaprak-hkm-gent-wszechstronny.html
nakarzynka tylko osobiście nie polecam tego czapraka, szybko się robi z niego miękka (skulkowana i sflaczała) szmatka- nawet nie do podłogi bo polar dobrze nie wchłania wody...
wątek zamknięty
Dino  w derce Jarpol. Polar jest rewelacyjny!
wątek zamknięty
Ale piękne kolory! Coś czuję, że kiedyś sobie sprawię taką derę.
wątek zamknięty
WOW  😲 piękna  😀
wątek zamknięty
slw95   żyj i pozwól trwać
17 grudnia 2012 16:46
Anderia, o kurcze, a myślałam, że to ja jestem wybredna 😁 oczywiście bez hejtu :kwiatek:
wątek zamknięty
Co do kolorów- nie ma to jak klasyczne zestawienia 🙂 Jestem tą derką zachwycona.
Altiria, Dramka, dziękujemy 😀
wątek zamknięty
Mam trochę dziwne pytanie, ale uznałam, że w wątku szmatkowym mnie nie wyśmieją.  😁  Szukam zestawu mikołajkowego dla szetlanda, coś w tym stylu:

Nauszniki, owijki i ewentualnie derka, ale taka normalna, zapinana na klacie.

Może ktoś gdzieś widział/kupował?  🙂  Szetland co roku robi u nas za reinfera św. Mikołaja i przydałoby mu się takie fajne wdzianko!
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 grudnia 2012 17:55
Wiśniowy Caball.
wątek zamknięty
anai gdzie dorwałaś te kolory ?  👀 bo szukam i tylko brązy, limonki i szarości mi wyskakują . :c
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
17 grudnia 2012 18:20
Dzięki dziewczyny 😀 To mój pad nr. 2 😀 Pierwszy to wasabi,a na trzecim jest army green 😀
wątek zamknięty
limii, możesz sobie zamówić w jarpolu takie kolory jakie zechcesz 😉
wątek zamknięty
limii, po prostu zamówiłam bordo z biało-granatową lamówką 😉 E-mail czyni cuda 🙂
wątek zamknięty
anai - troche  🚫 ale... co to za patent z wedzidlem? Bo widze... pol koleczka za duzo? :P Czy mam zwidy? I zmienilscie stajnie? A dera sliczna 😉
Koniczka - on w rzeczywistosci jest taki ladny bordowy troche? Czy te zdjecia jakos przeklamuja kolor?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.