Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 grudnia 2012 19:47
Ładne, ale ja niestety mam złe doświadczenia z firmą Big Star także nie polecam  🙄
Wichurkowa   Never say never...
19 grudnia 2012 19:50
Ja mam kozaki z Big Stara i teraz bedzie ich 2 zima,bardzo ciepłe,porządnie zrobione. Ja sobie chwale🙂
Moje nowe cudeńka <3 ! Za niedługo będą u mnie  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2012 11:37
Zawsze byłam uzależniona od butów, ale od pewnego czasu co się ze mną dzieje to przegięcie!
Moje nowe zdobycze
w tym od laaat poszukiwane złote szpile  😜


Wichurkowa   Never say never...
20 grudnia 2012 12:06
Yga nie jesteś sama...mnie chcą na odwyk butowy wysłać  😁 A złote szpile piękne😀
yga, skad te drugie???  💘 💘 💘
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2012 14:41
z futerkiem? deashop.pl
Wy tu kobiety ze szpilami wyjeżdżacie, a ja wieśniak bieszczadzki nabyłam na Allegro wymarzone Sorele Caribou (za... 200 zł).Jak to cudownie mieć dziecięcy rozmiar obuwia 💃
yga skąd te pierwsze?  😍 jaki rozmiar nosisz i jaki zamówiłaś?🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 grudnia 2012 15:24
@g@ jaki tam wieśniak, w Warszawie mnóstwo osób w takich chodzi  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
20 grudnia 2012 15:41
@g@ jaki tam wieśniak, w Warszawie mnóstwo osób w takich chodzi  😉


Może w Warszawie jest mnóstwo wieśniaków? 😉

yga, ależ schudłaś i wysmuklałaś- napisz koniecznie w wątkach dietowych, jak to zrobiłaś!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2012 15:48
[quote author=@g@ link=topic=8215.msg1621402#msg1621402 date=1356016508]
Wy tu kobiety ze szpilami wyjeżdżacie, a ja wieśniak bieszczadzki nabyłam na Allegro wymarzone Sorele Caribou (za... 200 zł).Jak to cudownie mieć dziecięcy rozmiar obuwia 💃
[/quote]

mam bardzo podobne na zimę, i w razie konieczności je nakładam- bo bądź co bądź, może wizualnie nie są jakieś ładne (przypominają mi stope kaczki) ale nie przemakają,nie ślizgają się i są wygodne!

yga skąd te pierwsze?  😍 jaki rozmiar nosisz i jaki zamówiłaś?🙂

Angelika- ja kupiłam z allegro od dziewczyny, ale pochodzą z stylowebutki.pl
Noszę 39 szpilek i 39/40 płaskich (bo skarpety 😉 ) a tych zamówiłam 40 i trochę mi latają.

Scottie- ja schudłam już dawno i staram się trzymać niższą wagę, chociaż i tak już utyłam..
Wkurzacie mnie już  😀iabeł: Kupujecie takie śliczne szpilki, a ja pękam z zazdrości bonie potrafię w takich wysokich cudach chodzić i miałabym pozdzierane palce, o pietach nie wspomnę  👿
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 grudnia 2012 16:05
Ładne, ale ja niestety mam złe doświadczenia z firmą Big Star także nie polecam  🙄

jakie?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 grudnia 2012 16:13
Kupiłam sandały tej firmy za 120zł, używałam ich tylko na tygodniowym wyjeździe do Turcji i tylko na wieczorne wyjścia 'do miasta' bo na plażę chodziłam w innych butach, także nie miały kontaktu z wodą itp i co? Po tygodniu w obu odkleiły się podeszwy  🙄 Reklamacja rozpatrzona negatywnie, argumentem było, że niewłaściwie je użytkowałam- no cóż, myślałam że buty są do chodzenia, widocznie w tym wypadku myliłam się  🤔 No i 120zł poszło się..  🙄  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 grudnia 2012 16:16
niefajnie  🙄 chciałam sobie jakieś sprawić, bo podobają mi się ich buty, no ale odpuszczę sobie w takim razie
potwierdzam - mama kupiła sobie sandałki na obcasie od nich. wszystko pięknie, po miesiącu obcas się złamał 😵
co do firmy BIG STAR- ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy, mam kilka par butów z tej firmy i NIC mi się nie psują. 😉)

yga o jaaaaa, jakie buciory! ;oo ;D
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2012 21:07
miło mi, że się podobają  💃
Jestem strasznie dumna z tym futerkowych (nr 2), bo są zgrabne i wygodne,a wysokie.
Złote- no cóż, wydłużają pięknie nogę, ale czy wygodne to sie okaze na sylwestrze  😉
Ćwiekowe- robią wrażenie MEEGA, ale nawet z tym słupkiem wygodą nie grzeszą- przynajmniej mi jakoś słupkowe obuwie nie podchodzi do dłuższego noszenia.
yga to nie ten wątek, ale: oddaj mi swoją figurę, błagam 🙇 😍 Jak można być tak idealnym. 🤬
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2012 21:20
wariatka  😁 :kwiatek: Jakbyś zobaczyła mnie bez szpilek to zmieniłabyś zdanie  😉
Jako, że w moim domu w święta od dawna nie ma już prezentów (ewentualnie jakieś malutkie drobiazgi) to sama sobie zrobiłam prezenty :-)





😉
whitemoon071, Skąd są te drugie? Bardzo ładne 🙂
deezee - dzisiaj jest na nie przecena. Szalone 71 zł z przesyłką już 🙂
madmaddie a mialam trampki z big stara i bylam zadowolona. Chodzilam w nich 1,5 roku, zaliczylam pare koncertow i calkiem niezle sie trzymaly  😉

whitemoon super sa  🙂 chyba tez sie skusze.


z a k o c h a l a m    s i e!!  😍
[[a]]http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fdeezee.pl%2Fobuwie_damskie%2Fczolenka%2Fczolenka_jordan12_nude_blue_suede.html&h=NAQHwCE6h[[a]]

tylko po co i takie buty jak ja w nizszych ledwo chodze?  🙄


[sub]przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze na dunskiej klawiaturze.[/sub]
Moja decyzja trwała 3 sekundy. Zobaczyłam i kliknęłam od razu :-) Tylko nie wiem czy dobry rozmiar wzięłam..
Super buciki ! Szkoda tylko,że bez palców.
Dziewczyny, pomocy!

Gdzie dostanę takie buty?
Trochę zwlekałam z zamówieniem i się skończyły w deezee 🙁


whitemoon071 - dokładnie popełniłam dzisiaj to samo 🙂😉)
slw95   żyj i pozwól trwać
25 grudnia 2012 22:57
alexz, widziałam takie w h&m kiedyś, tylko bez tego paseczka na kostkę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się