POMOC samotnej mamie + link do aukcji na jej rzecz

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 grudnia 2012 19:07
Laguna odbierz prv 🙂
Laguna - i jak tam? masz pomysły na prezenty?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 grudnia 2012 12:49
Przetrzebię ubranka, które mam naszykowane i postaram się w przyszłym tygodniu wysłać paczkę. Pawełek nosi jeszcze pieluszki jedynki?
Rzuciłam temat u mnie w grupie na uczelni, robimy wspólnie paczkę świąteczną, rzeczy, które nie będą pasowały myślę, że można wystawić na aukcji🙂 Laguna mogłabym prosić o dane do wysyłki na pw?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 grudnia 2012 18:49
Laguna mogłabym prosić o dane do wysyłki na pw?


przyłączam się do prośby
wysłałam wam dziewczyny, bo Laguny nie ma na necie w tej chwili
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2012 07:53
dzieki 🙂
Ja też poproszę dane do przesyłki. Dwa duże kartony ciuszków, butków itp. czekają.
Hej!

Dziękuję Cierpienie za godne zastępstwo 🙂

Prezent dla Maji juz częściowo kupiony.
Mam już Glocka z IKEI za niecałe 22 zł i stwierdziłam, że dam jej kartę podarunkową do Sephory, aby sama sobie wybrała kosmetyk jaki sprawi jej przyjemność 🙂 Nabiłam za 60 zł.
Zaraz idę kupić coś chłopakom i jeszcze jakąś małą świąteczną herbatę w ozdobnej puszeczce 🙂
Laguna dotarła paczka ode mnie kaszami?
Tak, dziękujemy bardzo  :kwiatek:
Dzisiaj jedziemy na kawę świąteczną do pszczoły i wszystko jej zawiozę 😀 I jogurty z kaszami od Ciebie i prezenty :kwiatek:
No to siuf! Martwiłam się, że gdzieś zaginęła w związku z tym świątecznym zamieszaniem. Pozdrów pszczołę i dzieciaki  🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 grudnia 2012 18:55
Poszło kilka groszy ode mnie.

Teraz pytanie o asortyment:
- pasty do zębów, mydła, kremy do rąk cytrynowe, kremy Nivea itp. Czy to się przyda?
Dostaję  przydział ,,chemii"  raz na 3-4 miesiące z pracy. Szału nie ma bo firmy bardzo podstawowe ale raczej nie zużyję tego chociażbym nie wiem jak bardzo chciała.
Lagunka  nie wiem jak tam z tym stoicie więc napisz czy jest sens to w styczniu zrobię paczkę.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 grudnia 2012 20:44
Laguna rozumiem, że paczka leci do Ciebie, w takim razie możesz mi podać swój nr tel ? Albo jak ktoś ma to może mi podesłać ?
Paczka będzie wysyłana jutro, ale kurier potrzebuje nr telefonu odbiorcy 🙂
Subaru - nr podałam Ci na fb

Zabeczka - dziękujemy za przelew 🙂 O myślę, że takie kosmetyki podstawowe na pewno się przydadzą. Bo wiesz jak to jest- tego w domu z małymi dziećmi idzie sporo, a zawsze pieniądze na tym zaoszczędzone można wydac na opłaty domowych rachunków.


Byliśmy wczoraj na świątecznej kawie 🙂
W paczce od was świątecznej dostali:
Maja: Glocka z IKEI, kartę podarunkową na 60 zł do Sephory i od siebie dorzuciłam do paczki komplet błękitnych ramek na zdjęcia z IKEI do pokoju chłopaków, bo ma w nim totalnie puste ściany!!! Ani jednego obrazka czy zdjęcia.
Tymek - zestaw pierwszych puzzli składających się z 4 obrazków i dużych elementów (8, 12, 15, 20 szt), zestaw figurek zwierzatek safarii oraz samochodzik z filmu "Cars"
Pawełek- grającą i świecącą grzechotkę

Razem wyszło wszystko 161,97 zł
A z wpłat waszych na święta było 183,92 zł
Tak więc różnicę doliczę do stanu konta "nieświątecznego"


Maja prosiła mnie abyście przysłali nam swoje maile, bo chce wam wysłać zdjęcia i życzenia świąteczne z podziękowaniami.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 grudnia 2012 13:20
Lagunka spoksik 🙂 w styczniu pójdzie paczka, więc w pełni odpowiedzialnie  napisze  tak: - nie kupujcie kremów Nivea ( niebieskie wieczko) ani do rąk ( cytrynowe)  😉 o mydła też się nie martwcie 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 grudnia 2012 14:25
Ode mnie idzie sporo kremów Balneum, co prawda próbek, ale sporo< całe pudełko dostałam>, tak samo oliwek Linomagu i coś tam jeszcze dostałam 😉 Moja była praca mnie zaopatrzyła 😀
W styczniu ode mnie też pójdzie kolejna paczka 😉
Laguna, jaki rozmiar ubranek nosi obecnie Pawelek? oddalam mase rzeczy po Victorze bratu, ktoremu w styczniu urodzi sie dziewczynka 🙂 wiec czesc z tych ubranek bedzie szukala nowego wlasciciela. bede w Pl w lutym to wyslalabym paczke, jesli byloby na nie zapotrzebowanie oczywiscie
Laguno czy potrzebne dalej wit. d ? mam parę opakowań próbek bezpłatnych????dzis dostałam????waznosc 4.2014
HALO HALO???KTOŚ TU ZAGLADA? na ile pszczółka ma witaminy dla małego???? bo ja mam na ok 2mies...
ushia   It's a kind o'magic
26 grudnia 2012 20:52
sa swieta i ludzie maja ciekawsze rzeczy do roboty niz sleczenie na forum
no a po swiętach inni maja wolne bo w sięta pracowali....niestety:_)a ogólnie ktos wie na ile lagunka zrobiła zapasu tych witaminek???To ja poproszę by ktos kto ma a tu zajrzy podesłał mi adres na który ,mogę przesłać witaminki
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 grudnia 2012 08:25
Olcia, błagam- jeden pytajnik naprawdę wystarczy... i musisz uzbroić się w cierpliwość, Laguna ostatnio naprawdę nie ma czasu i rzadko zagląda na forum.
ok CzarownicaSa dlatego dopisałam kto ma niech poda mi adres na jaki moge przesłać  na Pw:_)) :kwiatek: mi tez brakuje czasu i tak naprawde to na voltę wchochę miedzy zgłoszniami w pracy:_))
pozdrawiam serdecznie
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 stycznia 2013 18:51
Lagunka jutro jak będzie kurier to  Maż nada paczkę. Pozdrowienia dla Was.

Edit: Laguna czy paczka dotarła?? 🤔
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 stycznia 2013 13:32
Kochani, Laguna lezy plackiem bo Laguniatko pcha sie na swiat.
Przeprasza i obiecuje, ze jak tylko pozwola jej chociaz usiasc to nadrobi zaleglosci 🙂.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 stycznia 2013 15:10
trzymam kciuki aby wszystko przebiegło sprawnie i w miarę bezbolesnie :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 stycznia 2013 20:36
Na razie nie rodzi, wlasnie probuje ze wszystkich sil nie urodzic 🙂. I ma nakaz lezenia plackiem, wiec nie siada do kompa 🙂.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 stycznia 2013 20:47
Oj, a w którym miesiącu jest? 🙁
CzarownicaSa, według suwaka leci 28 tydzień.

Lagunka, wypoczywaj!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się