Dobre i polskie! Rodzime, polecane firmy i ich produkty :)

bo ja lubię zaskakiwać  😉
Aaa ja myslalam ze juz przyszla  😀iabeł: to byloby cos!!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 czerwca 2012 16:59
Derka przyszła dzisiaj. Już myślałam, że będę musiała ją do kosza wyrzucić, a tu Ivett ją zacerowała tak elegancko, że aż w szoku jestem!
polecam firmę rymarską p. Ryszarda Adnersza www.rymarstwo.ig.pl/  profesjonalizm, cierpliwość, świetny na bieżąco kontakt telefoniczny i emailowy w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów żeby uszyć nie seryjne siodło na niełatwy arabski grzbiet.  Terlica elastyczna, wypełnienie owczą wełną, skóra antypoślizgowe, świetna jakość, dobrze leży, wygodne. No i na przyszłość możliwość bezproblemowego serwisowania. 
jak kształtują się ceny u nich?
Po raz kolejny rekomenduje maski od Caball tym razem Ivett na zamówienie dopasowała mi maskę na mini szetlanda ;-)
[quote author=horse_art link=topic=87685.msg1443270#msg1443270 date=1340746423]
jak kształtują się ceny u nich?
[/quote]

również dopytuje, jak to cenowo wypada?
Ja również popieram to co pisze ganasz, wczoraj zawiozłam uprząż do zeszycia i zrobiono mi to od ręki i w dodatku w super cenie. Pan bardzo miły i w ogóle cała obsługa na wielki plus!
asds   Life goes on...
17 lipca 2012 11:20
Tez polecma p. Anderza. Wysyłałam o nich ogłowie  do naprawy i tuningu. Szybko, ceny konkurencyjne i fachowa obsługa
Ja z czystym sumieniem mogę polecić produkty firmy Caball (ale to żadna nowość). Dla nas Ivett szyła maskę przeciw muchową i ochraniacz na łopatki. Wszystko zrobione profesjonalnie i dopasowane indywidualnie do konia. Mój młody chodzi w "ciuszkach" już z jakiś miesiąc i nie mam żadnych zastrzeżeń, nic się nie pruje, nie niszczy wszystko jest jak nowe 😉 Przemiły i profesjonalny kontakt, krótki czas oczekiwania no i produkty najwyższa klasa a na dodatek wszystko robione na widzimisię klienta.

Szczęśliwy użytkownik Caball'owych produktów 😉
odkryłam w weekend, że polarówka do jazdy która kupiłam od dziewczyny z foru, w zeszłym roku....ma metke caball 🙂
derka jest bardzo super...szkoda że dziad z niej wyrósł 🙁 mam jeszcze jedną (tą jużwiedziałam jaka firma 😉 ), polarową z kapturem ale też 140 (ah te rozmiary na zamówienie, mialy byc na styk , z zapasem bo 135 byly spore wtedy)) , a teraz za mała 🙁
ivett - sprzedajesz przedłużki do derek? 😉))
a..no i uzytkuje pad ala ankowy, jak mówiła autorka -stary próbny jeszcze cienki model - ale sprawuje mi sie fantastycznie !
odkopię wątek, ale po prostu muszę to napisać! pady Jarpola są G E N I A L N E! Właśnie zdałam sobie sprawę, że mam go już trochę ponad rok, a wygląda jak nowy 😲 a wcale go nie oszczędzam 😉 inne po takim czasie są już poprzecierane, tracą kolor i materiał robi się sztywny, a po jarpolu NIC nie widać 😍
Odkopuję, bo chciałam się pochwalić nowym wynalazkiem.
Dera treningowa z odpinanym 'przodem" z regulacją na klacie

na sucho i na koniu




anetakajper   Dolata i spółka
21 grudnia 2012 08:12
Mega  😍 prawdziwe cudo!
🙂 mam jeszcze wersję bez kaptura





i odblaskową bez klinów na łopatkach

ivett, bardzo fajnie się prezentują 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 grudnia 2012 14:18
ivett gratuluję pomysłu, super derka  🙂
ivett, jak zwykle bomba!  😍
Dzięki bardzo 🙂
tak naprawdę to zaczęło się od siatkowej dery do jazdy  😉

ivett, zaprojektuj jeszcze taką derke zimową - i jeszcze żeby miała taki dżinks, żeby jeździec mógł sobie okryć kolana, żeby było mu też ciepło 😉
ivett u ciebie tak jak w erze 🙂 super, gratuluję 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
11 stycznia 2013 11:39
Chyba pora docenić rynek jeździecki i przedsiębiorczość kobiet.

Jarpol? może jeszcze inna firma okołojeździecka założona/prowadzona przez kobietę?

Kto ma informacje lub firmę - niech się zgłasza! http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/pozostale-gospodarka,zostan-kobieta-biznesu-2011,41978,2,1,1.html

*nie jest to post reklamowy a podpowiedź co do niechcący znalezionych informacji
Witam,
polecam derki padokowe szyte przez firmę Elite Horse ,są super ,wytrzymałe i co ważne faktycznie nieprzemakalne.W stajni mamy juz 6 sztuk i wszystkie sprawuja sie doskonale.Pozdrawiam.
Moon   #kulistyzajebisty
11 stycznia 2013 12:32
Nie wiem jak derki, ale oglądając czapraki firmy Elite Horse w zeszłym roku na jakiś zawodach, bardzo odpychało mnie krzywe pikowanie i marszcząca się lamówka.
Wiem też widzialam te czapraki i w sumie z duszą na ramieniu zamawialm derkę bo byla potrzebna na "cito" i musze powiedziec że odszyta porządnie dobry polar pod spodem paski z tyłu na nogi z wstawkami z gumy wiec konisko ma wiecej swobody.
Jedynym minusem na razie jest maly wybór kolorow....szary i granatowy ale mozna poszaleć z pięcioma lamówkami 😂
Konio chodzi w derce 24 na dobe ,kladzie sie w boksie i jak na razie derka wychodzi z tego bez uszczerbku.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 stycznia 2013 13:12
My od dwóch sezonów współpracujemy z Elite Horse i jesteśmy zadowoleni. Mamy zimówki, przejściówki, polarówki, derki siatkowe, czapraki, nauszniki i frak.
Firma cały czas się rozwija i starają się ulepszać swoje produkty...
Klika naszych komlecików
klik
klik
klik
klik
klik
klik
kilk
kilk

Dla mnie jako luzaka fajne jest to, że czapraki są grube, ale schną szybko i mimo, że zawsze mam czapraki w zapasie przeważnie idą całe zawody na jednym komplecie. No i derka "dresik" mój absolutny faworyt 💘

deborah   koń by się uśmiał...
13 stycznia 2013 10:36
kucorkowe derki by Jarpol




deborah, piękne derki 😜
Z polskich producentów mogę polecić:
HB Contact- w końcu mam siodło które pasuje i na mnie i na mojego konia. Do tego rewelacyjnej jakości i w przyjemnej cenie 🙂
Uprzęże Arden- robione na miarę, świetna jakość. Można wybrać wiele szczegółów np okulary, lejce, dodatkowe kolory skóry.
Caball- mam moskitierę i podkładkę pod pas do lonżowania, obie świetnie wykonane, cały czas wyglądają jak nowe 🙂
kittajka, Jaka świetna uprząż!
Nie wiem jak derki, ale oglądając czapraki firmy Elite Horse w zeszłym roku na jakiś zawodach, bardzo odpychało mnie krzywe pikowanie i marszcząca się lamówka.


Ja kupiłam derkę ,,dresik" z Elite Horse, i odesłałam ...  Materiał jak z dresów z lat 80-tych , ze stadionu X-lecia , lamówka sztywna, twarda, wręcz ostra  🤔. Krzywo wszyta i wykręcająca się na wszystkie strony... - KOSZMAREK...
Zwrot przyjęto, mnie przeproszono ...
Podobało mi się stamtąd parę rzeczy... ale już raczej nie zaryzykuje  🙄.




Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się