KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Wszyscy puchną z dumy to ja też. Wczoraj pierwszy raz udało nam się zrobić z kobyłką którą się zajmuję lotną zmianę nogi w galopie 😅
ekuss   Töltem przez życie
17 grudnia 2012 18:59
Ja puchnę,bo mój koń zaczyna pięknie pracować (tfu tru-co by to nie zapeszyć), robi super łopatki, trawersy i renwersy i wczoraj nawet ciąg nam w stępie super wyszedł 😀 Nawet w kłusie w chodach bocznych ładnie idzie i nie próbuje oszukiwać mnie toltem ,a jak na islandera chody boczne w kłusie to naprawdę coś 😀 I powoli łapie lotne 😀 Co prawda czasem włoży krok kłusa,ale i tak jest progres.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 grudnia 2012 19:38
ekuss gratuluję  🙂

i ja też sobie popuchnę a co !  😉
Jestem mega zadowolona z aktualnego wyglądu, podejścia do pracy i ogólnie Naszej współpracy z Callisto ! Chłopak co prawda zapewne zmienił podejście do pewnych rzeczy po ciachnięciu jajek ale nie spodziewałam się aż takiej odmiany  😍
Z konia chodzącego z głową jak lama, potykającego się, wyrywającego ręce, nie akceptującego kontaktu.. zrobił się bardzo miły zwierz, reagujący na delikatne pomoce a co najważniejsze nie walczący i chętnie współpracujący 😀 dla mnie to mega sukces ,tym bardziej, ze moje umiejętności jeździeckie są naprawdę na poziomie typowego dupotłuka  😉

a oto zdjęcia :
jak było



i jak jest teraz
z wakacji

z przed miesiąca

i z weekendu


mam mega frajdę z jeżdżenia  😉  nawet nie wiedziałam, że to może być aż tak przyjemne  😎
mtl   I M Equestrian
17 grudnia 2012 19:56
zduśka u mnie efekt ten sam po dopasowaniu siodla (jajek juz nie mamy od dawna  :wysmiewa🙂 powodzenia w dalszej pracy! ja uznalam ze mam "nowego" konia  😁
ikarina OMG coś Ty (i jak?? :emoty327🙂 zrobiła z tym koniem? 💘
pełen szacun, naprawdę
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 grudnia 2012 20:04
zduśka u mnie efekt ten sam po dopasowaniu siodla (jajek juz nie mamy od dawna  :wysmiewa🙂 powodzenia w dalszej pracy! ja uznalam ze mam "nowego" konia  😁


aha  😉 no my siodło mamy to samo i na szczęście jest dopasowane . dzięki !
zduśka gratulacje! Są powody do puchnięcia! Trzymam kciuki za dalsze postępy! Mam nadzieję, że kiedyś i my będziemy przedstawiać podobny obrazek 😉
deborah   koń by się uśmiał...
17 grudnia 2012 21:34
puchnę bardzo raz prywatnie bo mój koń przeszedł pierwsze zawody w swoim życiu, oba przejazdy na 0 świetnie się prowadził i był bardzo grzeczny 🙂

i zawodowo bo Jarpol ubiera Championke Świata !
http://pulsmiasta.tv/10255/championka-swiata-janowska-pinga/
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
17 grudnia 2012 22:07
deborah, gratulacje podwójne 🙂 A czy ta dereczka na filmie jest podwójna, z białym pod spodem?
deborah   koń by się uśmiał...
17 grudnia 2012 22:13
Incantowa, nie. zakładają pod spód drugą derkę 🙂
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
17 grudnia 2012 22:28
deborah, a już mysłałam, że to nowy model dla Championek Świata 😉
deborah
Gratulacje !  😎
deborah, gratulacje wobec tego podwójne 🙂
ikarina OMG coś Ty (i jak?? :emoty327🙂 zrobiła z tym koniem? 💘
pełen szacun, naprawdę


Dziękuję bardzo :kwiatek: Nie było zbyt trudno - dać jeść, wypuścić na łąkę pelna trawy, jeździć regularnie i przede wszystkim spróbować zrozumieć 😉 Cóż, przynajmniej mam teraz zaczepista wizytówkę 😉
deb, gratuluje raz jeszcze !!!
Deb gratki kochana!
deborah   koń by się uśmiał...
18 grudnia 2012 20:38
armara, anai, Klami, Karla🙂, dziękuję  :kwiatek:
PUCHNĘ.
Właśnie wyjechała od nas Kasia Żukiewicz i była bardzo zadowolona z Tunisowej szyji i przyległości. Super się poprawiły, rozluźniły i nabudowały  😅

Po prawdzie to na szyję patrząc jak ogier wygląda.
Nikt mi już nie wmówi, że samym stępem się z koniem nic nie zrobi
archeo
Ja zawsze powtarzam, że stęp to połowa sukcesu  😉

Nadszedł czas żebym i ja popuchła z dumy 🙂 Oto efekty naszej pracy 🙂
szela szczerze ? Ja nie widzę nic.
Demonowa - chyba Ci się wątki pomyliły, bo tutaj, w odróżnieniu od puchnącej osoby, Ty nie musisz widzieć nic. 

Ale napiszę, bo w przeciwieństwie do Ciebie, widzę, że koń schudł, przydałoby mu się jeszcze, ale różnicę tak czy owak widać.
okey może na tych zdjęciach nie widać, wrzucam jeszcze trzy, serio uważacie, że kobyłka wciąż skrajnie otyła? muszę nadmienić, że jest to koń z genem pogrubianym, niestety ciężko "odchudzić" bardziej...
Na tych zdjęciach jest o niebo lepiej. A czy przypadkiem tamte pod siodłem nie są trochę na szerokość spłaszczone ?
Gosic zwróciłam uwagę bo na tamtych zdjęciach koń wyglądał na bardzo nie zdrowo otyłego. Bez spiny. 🤔
Porównując z oryginałem masz rację faktycznie są spłaszczone 🙂 tak to jest jak się 3 noce z rzędu nie śpi i zabiera do ogarniania czegokolwiek  😜 🙂 niestety ciężko o wyraźniejsze zdjęcie pod jeźdźcem tu jeszcze jedno z pracy na lonży.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
archeo
Ja zawsze powtarzam, że stęp to połowa sukcesu  😉


A jaki potem galop jest fajny 😀
To ja znowu sobie popuchnę z naszej młodej
Pierwsze zdjęcie było w ogłoszeniu zrobione we wrześniu


drugie zrobione dzisiaj 🙂


aszka widać zmianę, a jaki ogon się zrobił fajny.  😀
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ideę tego wątku, ale wstawiam dwa zdjęcia które już kiedyś gdzieś się pojawiały, ponieważ jestem duma z siebie i mojego konia że z chudej i co tu dużo mówić - brzydkiej szkapy zrobił się fajnym i ładnym koniem.




super nie do poznania!

nie cytuj zdjec!
Nie cytuj zdjęć! 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się