telefony komórkowe

efeemeryda   no fate but what we make.
22 października 2012 12:27
tylko trzeba zmienić opcje wyszukiwania sieci z play na np. orange, wtedy nie będzie się "czekać w kolejce" odkąd to zrobiłam zasięg mam o niebo lepszy  😉
Mam możliwość kupienia samsunga galaxy s2 i iphona 3. Co byście na moim miejscu wzięli? A może jakieś inne propozycje?  👀 Od razu mówię, że nie znoszę htc.
In.   tęczowy kucyk <3
23 października 2012 15:33
Samsunga, zdecydowanie. Zastanawiałabym się, gdyby do wyboru był iphone 4s, ale 3? Nie ma w ogóle porównania 😉
No właśnie miałam Samsunga galaxy s3, byłam bardzo zadowolona, ale bardzo szybko poszedł mi w nim wyświetlacz, a za naprawę zawyli 800zł i teraz się trochę boję  🙄
W moim samsungu wave z kolei popękał mi wyświetlacz bez żadnego powodu (nie upadł, na niego też nic nie spadło itd). Wyświetlacz poszedł w drobny mak a naprawa prawie 700 zł (nowy taki sam model kosztował 750  :ke🙂.
Lg Prada 3.0 - po pol roku zero problemow🙂 duzy wyswietlacz, android, aparat i filmiki zyleta😉
In.   tęczowy kucyk <3
24 października 2012 11:53
A na gwarancje nie moglyscie oddac tych Samsungow?
W serwisie mi powiedzieli, że jeśli naprawię sobie sama wyświetlacz to zajmą się resztą uszkodzeń  🙄
In.   tęczowy kucyk <3
24 października 2012 12:58
Ale ani reklamacji nie dało się złożyć, nic?
Dobija mnie to, jak traktują ludzi w Pl, tutaj jak nam w HTC coś się podziało to na gwarancji w przeciągu dwóch dni dostaliśmy nowy telefon...
O żadnej gwarancji nie było mowy. Panowie z serwisu stwierdzili że to nie możliwe żeby wyświetlacz sam z siebie pękł. Musiał mi upaść itd. W każdym razie stwierdzono że szkoda powstała z mojej winy.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 października 2012 09:20
I znowu ja  😁

Teraz już wybieram pomiędzy tymi dwoma:

http://telepolis.pl/pojedynek.php?id=69834

Sony Xperia S vs. HTS One S  👀
czy da się zrobić tak, żeby sieć nie wysyłała informacji o tym, że mój numer jest już dostępny osobom które próbowały się do mnie dodzwonić jak nie miałam zasięgu/miałam włączony tryb samolotowy?
Ja mam Heyah i wiem, że wchodzi się na stronę i de aktywuje tę opcję bo pamiętam, że parę lat temu pisali, że automatycznie tę usługę wszystkim będą aktywować a potem można zarządzać tym na stronie www. Podejrzewam, że każdy operator powinien to mieć na www. A w jakiej sieci jesteś?
Dziewczyny mam do Was pytanie !
Wie ktoś może jak włączyć opcje obracania zdjęć i filmów w Iphonie 4S?
theklaudia,  jak masz otworzone zdjęcie wystarczy na nie stuknąć, i w prawym górnym rogu pojawi się "edycja". W trybie edycji masz w lewym dolnym rogu taką strzałeczkę i nią obracasz zdjęcie. Co do filmów - nie wiem jak to zrobić.
BlueHorse jestem w Orange. Na stronie mogę sobie aktywować/dezaktywować usługę Ktoś dzwonił która mnie informuje, że jak byłam poza zasięgiem to ktoś próbował się ze mną skontaktować. A mi chodzi o to, żeby innych sieć (?) nie informowała, że już jestem dostępna.
Aha no tak, źle zrozumiałam przepraszam 😉
To nie wiem czy jest taka możliwość myślę, że powinnaś napisać mail do Swojego operatora 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
17 listopada 2012 17:05
Ma tu ktoś Sony Xperia U ? Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym McAfee Security Mobile... Weszłam w tą opcje, poprosili o zweryfikowanie numeru więc podałam i na tym się zakończyła moja aktywność w tej aplikacji jednak proszą o podanie numerów przyjaciół + adres email> Podać nie podam jednak tak myślę, że jeśli ta aplikacja jest darmowa przez 7 dni to mogą ode mnie pobierać opłaty po tym okresie ze względu na to, że zweryfikowano mój nr?

Pytam, bo już raz tak miałam z nawigacją - nie dokończyłam rejestracji i chcieli pobierać opłaty dlatego teraz żałuję, że w ogóle wpisałam tam swój nr.
No właśnie miałam Samsunga galaxy s3, byłam bardzo zadowolona, ale bardzo szybko poszedł mi w nim wyświetlacz, a za naprawę zawyli 800zł i teraz się trochę boję  🙄

samo Ci się tak zrobiło czy np spadł? Jeny, mam nadzieję, że mój długo pożyje, bo uwielbiam ten telefon..
Mojemu koledze spadł i zniszczył się ekran, za naprawę zawołali 700 złotych.
spadł mi na płasko z kałużę wódki  😁
Spotkałyście się z pokrowcem na galaxy s2, ale takim który będę mogła wyczyścić?
Do tej pory miałam 3 i wszystkie wyglądają beznadziejnie, bo nie da się ich wyczyścić... Dodam, że szukam pokrowca białego
gdyby ktoś był chętny to mam samsunga corby II z karta pamieci do opchania po bardzo promocyjnej cenie. bardzo.
Od kilku dni nie przychodzą do mnie mmsy ani nie mogę ich wysłać - to znaczy wysyłam niby ale nie dochodzą do odbiorcy.
Mam Samsunga Galaxy S Plus - co mam z tym zrobić?  😉
Nagle mi się przestawiło bo do tej pory było ok.
Ktoś ma iphone 5? Jakie wady i zalety? Polecacie czy niekoniecznie?  😅
ash   Sukces jest koloru blond....
21 grudnia 2012 09:21
Chyba za bardzo chwaliłam mojego LG P970! W nocy się sam wyłączył i nie da się go uruchomić.
Baterię naładowałam wczoraj i pokazało 100%. Teraz nie działa 🙁
eh....czeka mnie wizyta w salonie, dobrze że na gwarancji jest!
Ktoś ma iphone 5? Jakie wady i zalety? Polecacie czy niekoniecznie?  😅

Mój chłopak ma, co prawda od kilku dni dopiero, ale jest wrecz zachwycony. Mówi, ze nie ma porownania z poprzednikami.

Ja z kolei mam Samsunga GSII i jestem przezadowolona z telefonu. Mam go od roku, raz był w serwisie ze względu na to, że wylał się ekran (pradopodobnie od upadku). Bez problemu naprawili, mimo że mówili, że mogła to być moja wina, do której bron Boze sie nie przyznalam, bo zadnego upadku nie pamietalam 😉 naprawili na gwarancji, ale to pewnie dlatego, ze dawalam w salonie a nie bezposrednio w serwisie. A to tez ma znaczenie.

Poza tym, trzeba tez pamietac, zeby nie robic na wlasny koszt zadnych napraw, bo to powoduje nam zakonczenie gwarancji 😉 chyba, ze robimy to autoryzowanym serwisie, ktory potwierdzi nam, ze gwarancja nadal bedzie obowiazywac. Najlepiej na pismie 🙂
Dalej nie dowierzam, że motorolla wydała takie cacko jak Razr  😍 Mam ją od maja, wszystko śmiga jak należy, nie zacina się. Ostatnio myślałam,że moje cacuszko umarło - wypadła mi z kieszeni i po lodzie ześlizgiwała się z samego szczytu betonowych schodów - to na płasko na ekran, to na tył. Z przerażeniem schodziłam po nią. Ale nie wiem jak to możliwe - żadnej ryski  😜 Pierwszy raz jestem tak zadowolona z telefonu  🙂
Od kilku dni nie przychodzą do mnie mmsy ani nie mogę ich wysłać - to znaczy wysyłam niby ale nie dochodzą do odbiorcy.
Mam Samsunga Galaxy S Plus - co mam z tym zrobić?  😉
Nagle mi się przestawiło bo do tej pory było ok.



a masz włączony przesył danych?
powinno być widać koło zasięgu literkę "E"
Mazia   wolność przede wszystkim
02 stycznia 2013 12:30
Przedłużam umowę i chcę wybrać jeden z dwóch telefonów:
Nokia Lumia 610 lub LG L5.
Który polecacie?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2013 15:32
LG 🙂 Od soboty jestem posiadaczką L7 i jestem w nim szczerze zakochana 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się