Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Gillian - no i Romario  💘
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/nebcia19/135297139/ola-i-jej-konik.html    może wyolbrzymiam, ale wg mnie mogło dojść do wypadku...  🤔wirek:
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
23 grudnia 2012 14:48
Edy Nie tylko twoim zdaniem  😡


I z tego samego photobloga -
'Bryk kontrolowany' 'Bryk na życzenie'  Okej, ale po co? Nie rozumiem jaki to ma cel. Sztuczka? To już chyba lekka przesada.

Edit:
Znam się na tym jak kot na szczekaniu, ale według mnie coś tu jest nie tak.
wątek zamknięty
O, to jest chyba zbliżenie tego ogłowia, o które pytałam... No i jak widać kwiatków jest więcej 😉
wątek zamknięty
Time - uwielbiam tego konia ! 😀
wątek zamknięty
koniaraw - wytok na głowie?  😁
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 grudnia 2012 18:00
Time, co do pięknego skoczka- jak widać- i to aż dziwne!-niektóre konie jeszcze umieją chodzić- i skakać! :O- na zwykłym wędzidle  😎
wątek zamknięty
koniaraw, bo się nie znasz. Przecież to jest najnowszy model ogłowia west 😉
wątek zamknięty
Skoro już jesteśmy w dziale "dziwne na głowie konia"  😜 to wrzucam coś, co znalazłam kiedyś przez przypadek  :kwiatek:

Tak mnie zastanowiło, po co dwa nachrapniki ? No chyba, że jestem albo ślepa albo nie douczona, ale to jedno to nie jest nachrapnikiem.  😜
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
23 grudnia 2012 20:57
nie wiem, czy to na pewno kwiatek, ale zobaczone przed sekundą na jakiejś grupie na fejsie:
dopasowanie wysokości jeźdźca i konia... perfekcyjne!  🏇
wątek zamknięty
pampek- po prostu dziewczyna nie mogła sie zdecydować jaki jej koń ma nosić nachrapnik xd
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 grudnia 2012 21:27
Koniarkowy mit ma nawet stronę na fejsie na swoją cześć 😉
[[a]]http://www.facebook.com/pages/Trudny-ko%C5%84-przekazuje-najwi%C4%99cej/182991551838707[[a]]
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 grudnia 2012 21:35
Na tym zdjęciu z wytokiem bardziej przeraża mnie to co ten koń ma w pysku. Oczywiście nie dlatego, że kiełzno uważam za straszne, a dlatego, że niestety mam bujną wyobraźnię i w myślach widzę co ci doświadczeni ludzie robią z pyskiem konia.
wątek zamknięty
hszonszcz - i to ogier 😀
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 grudnia 2012 22:11
hszonszcz - i to ogier 😀


Nie no, teraz to już pełny szacun  😜 Jak widać, można? MOŻNA! 😉
wątek zamknięty
Nie no, teraz to już pełny szacun  😜 Jak widać, można? MOŻNA! 😉

Z gory przepraszam za OT, ale hahahahahah, no jak przeczytalam " do tego ogier", a zaraz pozniej "jak widac, moszna? MOSZNA!" To myslalam, ze się posikam ze smiechu.. A tu się okazuje, ze w tak mlodym wieku moze i wzrok się zaczac psuc 😀
wątek zamknięty
Behemotowa - hahahahahah rozbawaiłas mnie na dobranoc 😀
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 grudnia 2012 22:45
http://www.photoblog.pl/nebcia19/135297139/ola-i-jej-konik.html    może wyolbrzymiam, ale wg mnie mogło dojść do wypadku...  🤔wirek:

Ola to to dzieciatko w wozku? Bo w notce jest informacja o wspolnym terenie, mezczyzny z ola, i blogerki na mlodym koniu..........A ja myslalam, ze jestem matka-harcorem....
wątek zamknięty
katija, ja nie mówiłam o swoim koniu🙂 to udowadnia że nie czytasz ze zrozumieniem, przeczytaj ten kawałek raz jeszcze i powiedz mi gdzie ja tam pisałam o łaciatym koniu?

po drugie widzę że łaciate to zuoo i one mogą tylko w sznurkach biegać nibynaturalistow...:/

a tak na marginesie, oglądałam wczoraj na eurosporcie skoki i specjalnie zwróciłam uwagę na kiełzna i żaden dosłownie żaden nie miał na sobie 2 wędzideł owszem mocniejsze lżejsze ale żaden nie miał nawiniętego takiego makaronu jak ten na zdjęciu. Zresztą nie ważne, skoro wam to się tak podoba i możecie na konia założyć i jeszcze więcej. Pozdrawiam🙂

wątek zamknięty
BASZNIA Raczej tak, dziecko w wózku to Ola.
wątek zamknięty
Jak dla mnie cały ten photoblog to kwiatek,ale nie wiem czy dobrze interpretuję słowo kwiatek. Powalający jest ten sznur i inne zdjęcia: http://www.photoblog.pl/marcelina8/138817417/chora.html Radzę pooglądać i poczytać.  😀
wątek zamknięty
Kopyta cudowne...
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 grudnia 2012 11:50
nie wiesz ze dzisiaj modne są długie szpony ?  😉
wątek zamknięty
Wystarczy pomalować na krwistą czerwień i będzie koń jak znalazł. 🙂 A co do kopyt to dziwnym trafem kowal jedzie,jedzie i jedzie i dojechać nie może. :/ Szkoda konia/kuca.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
24 grudnia 2012 11:59
Yh, szczerze mówiąc sznurek na szyi (taki naturalsowy) nie wywoływał u mnie negatywnych emocji, ale coś mi się wydaje że ta dziewczynka mu trochu za mocno ten sznurek zaciąga  🤔
Kopyta o kowala proszą, ale widziałam o wiele gorsze przypadki, kiedy takie kacze szpony były pozawijane do góry niemiłosiernie  😡
wątek zamknięty
Może na tym zdjęciu wygląda trochę naturalsowo i za mocno,ale inne zdjęcia są lepsze. 🙂 Kopyta są jakie są,ale najlepsze nie są.
wątek zamknięty
może was nie przerażają te kopyta, ale mnie tak  🤔
http://www.photoblog.pl/marcelina8/139959619/takie-tam-nasze.html
przecież to kuźwa narty
wątek zamknięty
Mnie przerażają i kopyta i sznurek zawiązany tak wysoko  🤔
Często zdarzało mi się, że jeżdżąc na cordeo konik nie chciał zwonić czy się zatrzymać (ot "bo mam taki kaprys"😉 więc linka szła właśnie tak wysoko lekko przyduszając konia (nie żebym go dusiła, raczej sekundowe przytrzymanie 😉 ). A tutaj ewidentnie jest tak zawiązane... i już sobie wyobrażam jak kuc się płoszy a dziewcze chcąc go zatrzymać ciągnie za powróz...  😵
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
24 grudnia 2012 12:42
A później będzie rozpaczać i żalić się na photoblogu, że udusiła konia  👿

[edit] <- tutaj jest ten sznurek luźno...
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 grudnia 2012 13:22
Dla której jest ten ostatni post?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.