Końska rewia mody cz.VI (2012)

Przyznam się, że weszłam tu specjalnie żeby zobaczyć prezenty Tunridy.  😁
Dostałam ankę cornflower i kantar z uwiązem winterred, już się nie mogę doczekać premiery na szkapie.  😍
wątek zamknięty
Hehe..dla ciebie porażka, a ja jak dzieciak co chwilę idę i je macam i głaszczę i miętolę.  😍


No i dobrze. Jakby się wszystkim podobało to samo, to byłoby niesamowicie nudno 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 grudnia 2012 10:09
tunrida, sam kosmos! 🙂 Ale ten czarny satynowy mi się podoba 🙂

wątek zamknięty
Dziś focenie ceraty.  😉 Czarna satyna poczeka na słoneczny dzień.



wątek zamknięty
tunrida szaleństwo te twoje prezenty🙂 mimo, że ja ostatnio mam ochotę na klasykę to ten pomarańcz całkiem mi się na koniu podoba, ale ja również uwielbiam pomarańcze  w każ∂ej postaci🙂 na sucho robił mniejsze wrażenie.

I czekm na zdjęcia satyny bo biała korci mocno🙂
wątek zamknięty
Jakbyś chciała na zawody białą, to warto. Bo wrażenie robią OBŁĘDNE. Mój stajenny jak zobaczył dziś oba satynowe, to pierwsze co powiedział- "No..to teraz musisz na jakieś zawody jechać". Od razu tak się wszystkim kojarzą.  🙂 Są mega eleganckie. Nie wiem czy na zdjęciach uda mi się to pokazać. Mam słaby aparat i koń średnio wyględny do takich eleganckich ciuchów.
Może ubiorę w te satyny jakąś stajenną piękność?
wątek zamknięty
tunidra też czekałam na twoje prezenty  🤣 Są super , o wiele ładniejsze niż w katalogu , szczególnie ta pomarańcz. A te satynowe są dobrze uszyte? żadnych luźnych nitek , popruć itp?

I czekm na zdjęcia satyny bo biała korci mocno🙂

Magdzior czytasz mi w myślach  😁
wątek zamknięty
tunrida, łoooł! szaleństwo, serio! Chociaż ten pomarańcz nie wygląda aż tak źle na koniu, jednak myślę, że Aramis by mnie wyśmiał, gdybym go tak ubrała  😁 Z chęcią zobaczyłabym satynę, nie tyle na Pasku, co na Carolu 🙂
wątek zamknięty
Właśnie myślę jakiego konia ze stajni ubrać w tą satynę, żeby robiła największe wrażenie. I wychodzi mi na to, że trzeba by wystawić fryzicę. Na fryzie chyba byłoby jeszcze ładniej niż na Carolu. Bo Carolus jest za bardzo plamiasty. A tu i świecąca satyna i lamówka i sznureczek świecący.... Moim zdaniem na czarnym fryzie oba satynowe będą leżały najładniej.
Albo na ogolonym Lamborze ( tylko, że on już nie stajenny)- jemu by znów pasował ten złoty.
Coś się wymyśli z tą satyną.  😉

Karino- czapraki satynowe są wykonane IDEALNIE.
wątek zamknięty
tunrida od początku mi się nie podobaly te plastiki, ale pod siodlem to wyglądają już wogóle niekorzystnie. Strasznie nie ładnie się świecą.

Pączek w kantarze Sahara z Winter Red/Sahara 2012. 🙂
wątek zamknięty
Demonowa, super wygląda! 🙂
wątek zamknięty
tunrida, ale ceratki, ale satynowe nie są takie złe jak myślałam 😁 Na koniu jednak zyskują, ale do mnie nadal nie przemawiają. 🙂

Demonowa, ładny ten kantar!
Ja za to skusiłam się na brillanta saharę 😵 A miałam już nie kupować szmat!
wątek zamknięty
dralon toffee XXL CHYBA na sprzedaż (nie znam niemieckiego  😁 )

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/rar!-eskadron-dralon-toffee-yellow-in-xxl-155-165/92278597-139-3772
wątek zamknięty
zonk szkoda że nie na ebayu, ja się trochę boją kupować bez pośrednictwa serwisu, z jawną licytacją danymi itp.
wątek zamknięty
Ja też jestem bardzo anty tej kolekcji, ale czarny wyglada spoko.
To jest satyna satyna czy jakas tapicerska wersja satnyny?
wątek zamknięty
Nie znam się do końca na materiałach, ale satyna jest delikatna, śliska, miękka i wygląda podobnie do satyny w pościeli, choć chyba jednak ciut grubsza/sztywniejsza jest. Z materiałami tapicerskimi nie sądzę by miała cokolwiek wspólnego. Wypełnienie za to jest mięsiste i dość grube. Całość w dotyku bardzo fajna.
Aczkolwiek myślę, że trzeba bardzo uważać podczas użytkowania.
wątek zamknięty
Właśnie o to mi chodzi 🙂
Może coś w stylu satynobawełny.
Oj tak chyba sobie zrobie zawodowy biały czaprak z tego 🙂
Ale będzie wieśniacko  😁 😁 .
wątek zamknięty
Satynobawełnę mam na pościeli i jest sporo bawełniana i się nie świeci. Tyle, że jest śliskawa.
Ta na czapraku jest bardziej śliska i świeci jak psu jajca.  😍 Raczej satyna, tylko ciut grubsza po prostu.
wątek zamknięty
tunrida - super prezenty 🙂😉


Ja sama sobie sprawiłam 2 stripe iny na święta i 3 zamówiony 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 grudnia 2012 12:10
tunrida, nie moja bajka, podoba mi się tylko ten z krzyżem i na tę fotkę czekam. 🙂 Ale święta miałaś zdecydowanie udane!

Demonowa, fajnie, elegancko. Ta kolekcja bardzo mi odpowiada.


Tutaj moje prezenty gwiazdkowo-spóźnionomikołajkowe. Nie wiem co z raspberry, gdyby ta lamówka była brązowa podobałby mi się o wiele bardziej. Swoją drogą, nastąpił u nas przełom, mój chłopak w tym roku kupił mi końskie prezenty, mimo, że się zarzekał, że to się nigdy nie stanie. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 grudnia 2012 12:27
tunrida, ja cię bardzo proszę, wstaw fryzkę w tych satynowych czaprakach :kwiatek: Sama jestem diablo ciekawa, bo ten czarny... no ładny jest, no 🙂

Cierp1enie, haha, tak jak ja, większość prezentów sama zamówiłam, ale co tam 😉

emptyline, fajne!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 grudnia 2012 12:33
Tunrida ta satyna jest boska 😍
Jak masz jakiegos siwka w stajni to bardzo chcialabym zobaczyc w tym zlotym :kwiatek:
wątek zamknięty
tunrida, kompletnie nie mój styl i w ogóle takich czapraków na koniu nie widzę (stawiam kratę owsa, że do użytku tylko kilkurazowo na zawody), ale wyglądają na bardzo fajnie wykonane i oryginalności im nie można odmówić 🙂

W ramach świątecznych prezentów przywiozłam chłopakom kantary i za chiny ludowe nie umiem zdecydować, który dla którego. Czy jak wrzucę zdjęcia, pomożecie? Albo mi się najbardziej podoba we wszystkich czarny, albo rudy, to to Skwary miał być najbardziej obdarowany 🤣

Tymczasem Rude w derce (jednej z moich ulubionych) i kantarze Euro-stara:







I tu jeszcze sam kantar z uwiązem:





wątek zamknięty
to 400g ?
wątek zamknięty
quantanamera wygląda obłędnie 😜 co to za dereczka ? :kwiatek:
wątek zamknięty
Derka wygląda super, szczególnie do pyska ten brązowy kołnierzyk!

Ja sobie sprezentowałam na święta cottona raspberry, winterreda vskę (jakoś SR jednak mnie nie przekonało) i z niecierpliwością czekam na atlantic greena  😜
raspberry moim zdaniem jest bardzo ladny, chociaż faktycznie lamówkę mógłby mieć ciemniejszą.

wątek zamknięty
tulipan, tak, to jest ich Stable blanket - ale nieźle radzi sobie też na zewnątrz, pod warunkiem, że nie pada, np. na sam śnieg czemu nie. Jest gruba, ale lekka i zdecydowanie oddychająca - wczoraj temp. była na plusie, a koń nie był rano w derce spocony nawet na włosku.
Mam jeszcze identyczna derę granatową z beżowym kołnierzem i lamówkami - ta to jest dopiero szał szałów 😜

wątek zamknięty
harja obłędne te cottony 😜
wątek zamknięty
quanta przy temperaturze na plusie nie spocił się w 400g ? To na nic sobie wmawiałam, że za ciepła  😵 Bardzo ładne te derki, to fakt. Wyobrażam sobie tą granatową na kasztanie  💘 Sprawdzi się zamiast 300g (temp. poniżej -10) ?
wątek zamknięty
harja przecudna kolekcja, bardzo w moim guście. 😉 a to Ty mi atlantic greena wykupiłaś sprzed nosa! a miałam dostać od brata pod choinkę. 😉 ale nie ma tego złego, bo dostałam przecudne ochraniaczki ES. 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.