Bryczesy

No tak też tunrida zrobiłam  😉. Ale wyobraź sobie ,że wszystkie modele Pikura i prawie wszystkie ES-a mają wersje  z trzema rodzajami leja (materiałowy , krótki -kolanowy , pełny). Więc jakoś mocno mnie nie zdziwiło ,że w Ootemanie sa Domino  z pełnym lejem  😀.
Dziwi mnie natomiast fakt,  że u nas w kraju, Dorina i Domino występują tylko w wersji zwykłej , a na zagranicznych stronach są też wersje przedłużane.
Dramka - jakbyś widziała gdzieś Doriny grafitowe ( Anthracite) 84 to daj znać  😉 - :kwiatek:
No to ja już nic nie rozumiem. Jak Domino mają się różnić od Doriny krótkim lejem, skoro w twoim linku są Domino z długim, pełnym lejem?  😲
Są też przedłużane

http://www.galloper.pl/pl/p/Bryczesy-damskie-Euro-star-Dorina-Flex/2321

Natomiast modelu Domimo jeszcze nie spotkałam 🙁

tunrida link niestety wprowadza w błąd  😤
Skoro na stronie euro stara przy wszystkich modelach z lejem kolanowym są zdjęcia bryczesów z pełnym lejem, to po co inne sklepy miałyby się fatygować i robić inne zdjęcia? Może wersje z pełnym lejem są ładniejsze? domino w skepie es I tak oto można się pięknie naciąć 😉
Rozumiem, że w opisie napisane, że lej krótki? I tylko fotka z długim? Tak czy inaczej-  🤔
anai Na trzeciej fotce jest krótki lej  😵
A czy w opisie "full" nie znaczy, że pełny lej?

Abbildung zeigt Modell "full" mit McCrown-Gesäßeinsatz.
Może na trzeciej jest, ale na głównej jest długi i wg mnie może to wprowadzać w błąd. Chodziło mi tylko o to, że ooteman nie jest jedynym sklepem, pokazującym bryczki e ten sposób.
tunrida, to zdanie mówi o tym, że na zdjęciu jest model z lejem pełnym (a w opisie było, że kolanowy).
No to w błąd wprowadzają, a potem ludzie to powielają- czego dowodem jest link wstawiony przez Figaro
Dramka też znalazłam ten sklep , i będę dzwonić do nich po nowym roku  😀.
Ja mam młodzieżowe  Domino, kupiłam dwa lata temu i kocham je miłością wielką  😁 Rozmiar na 188 cm . , i są to pierwsze bryczesy które są na mnie ciut za długie  😁
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 grudnia 2012 19:36
Dostanę gdzieś jeszcze bryczesy euro-star lorena w kolorze śliwki? Znalazłam w amigo, ale mają tylko rozmiary 38 i 40, a ja potrzebuję 34 lub 36.
Dzięki dziewczyny 😉 Powiem wam ze to moje pierwsze ESy kupione po normalnej cenie, ale było warto 😀 Kocham je miłością wielką i co najważniejsze nie widać na nich brudu!!


A dziś zupełnie nie planowanie kupiłam sobie bryczesy Horki i powiem wam że normalnie szok!! Gatunek pierwsza klasa, idealnie skrojone, również wstawki flex na końcu (opcja bez rzepa) ozdobne zamki. Zobaczę jak w użytkowaniu ale póki co cud miód i malina.
Ja wczoraj i dzisiaj testowałam Mountain Horse'y i jestem zachwycona.  😍  Są super wygodne, ładnie leżą, fajny materiał - było mi ciepło pomimo braku rajstop. Oby latem wykazały właściwości klimatyzujące, bo chyba ich nie zdejmę z tyłka do lipca.  😁

aga, pokazuj swoje Horki!
Nie ma takich bryczesów które zimą są ciepłe a latem chłodne  😁
Może te są?  🤣  Trudno, będę cierpieć z gorąca, może mi się uda wymodelują tak jak te magiczne pasy podgrzewające z telezakupów Mango.  😁
Niestety jeszcze takich nie wymyślili  😉
Dziś przetestowałam moje gwiazdorkowe pikeur lanvinia(szare). Ale fajne i naprawdę fajnie leżą, co się nieczęsto zdarza u mnie 😉
Ma ktoś może takie? jak się sprawdzają "w praniu"? 🙂
nie ma takiego modelu "lanvinia"
Wie ktoś może gdzie można dopaść bryczesy z pełnym lejem, na skromne 183 cm wzrostu człowieczego? 😉
Zjeździłam pół Krakowa, wszystkie gacie kończą mi się w połowie łydki. 😵
Szukam czegoś tańszego (czytaj- nie za 5 stów, tak w okolicach 200 zł najchętniej), jak na studenta przystało.
kleopatra66 zapewne masz na myśli LAVINIA  😉  Ładne, ale po praniu sztywne, przez co nie odpowiadały mi w użytkowaniu  😉
CaviasLover, chyba będzie problem. Ja mam 164cm wzrostu a przedłużane modele kończą mi się ciut poniżej kostki  🤔  Mam w szafie jesen model Cavallo przedłużanych, zaraz zmierzę nogawkę.

Zachorowałam na czerwone Pikeury z czarnymi lejami  😵
Ja mam teraz Globale przedłużane, ale i tak jak włożę buty, to mi się bryczesy kończą nad nimi  👀 😁.
CaviasLover przedłużane lub młodzieżowe 188

Miałam białe Lavinia - nie robiły się twarde po praniu  😲
Ja wczoraj i dzisiaj testowałam Mountain Horse'y i jestem zachwycona.  😍  Są super wygodne, ładnie leżą, fajny materiał - było mi ciepło pomimo braku rajstop. Oby latem wykazały właściwości klimatyzujące, bo chyba ich nie zdejmę z tyłka do lipca.  😁

aga, pokazuj swoje Horki!


Postaram się zrobić fotkę i wstawić 😉


CaviasLover możesz jeszcze sprawdzić jak będzie leżała na Ciebie Horka, choć przy takim wzroście to wątpię żeby była wielka różnica. Ja normalnie noszę przedłużane (mam 171cm) i Horkę kupiłam zwykłą i leży idealnie.
CaviasLover ja bym polecała Cavallo przedłużane, ja mam niecałe 180 wzrostu i przedłużane eurostary (80) są na mnie idealne, zaś przedłużane cavallo (też 80) są zdecydowanie dłuższe i jak dla mnie mogłyby być 1-2 cm krótsze więc z nimi warto by spróbować.
Tylko jak patrzę na ceny Cavallo... :-( chyba że akurat jakieś z najnowszej kolekcji? Kurczę, sześć stów na gacie, trochę mi szkoda.
Ale faktycznie- są dostępne w mega długiej wersji i na pewno byłyby ok. Będę chyba polować na okazje.  😍

A młodzieżowych 188 nie widzę nigdzie, ale lecę szukać dalej. edit: są eurostary 188- a wie ktoś jak wtedy wygląda rozmiar takich bryczesów? Tzn. jaki to jest rozmiar w pasie?

Dzięki za pomoc! 😀
CaviasLover - A proszę  :kwiatek:
WYMIARY:eurostar domino star `188cm

    * długość całkowita: 105cm
    * długość krok-nogawka: 79cm
    * szerokość (w pasie): 40cm (pas obniżony)
  edit .
Tu masz jakieś tabelki z wymiarami , młodzieżówe ES-a też.
http://www.tundra.pl/catalog/bryczesy.php
Caviaslover - a  musza byc koniecznie nowki sztuki ze sklepu? nie lepiej poszukac cos okazyjnie na allegro uzywaneego chocby? 10 lat jezdze a w zyciu nie mialam nowych bryczesow ze sklepu 😉 za to nie nosze na tylku nic poza pikeur/eurostar 😉
Mi w sumie obojętne, też często poluję w necie  😉 . Tylko bryczesy mają być moim prezentem urodzinowym i muszę rodzince podrzucić coś konkretnego, najchętniej jakiś internetowy sklep. Zależy mi też na możliwości wymiany na inny rozmiar, bo już raz trafiłam tak, że długość spodni była w porządku, ale "góra" totalny niewypał (były podane wymiary gaci, ale "lekko" mijały się z rzeczywistością 😉 ).

Znalazłam kilka sztuk bryczesów mega długich w sieci, teraz podzwonię po Krakowskich sklepach- może uda się upolować bryczesy na miejscu, zawsze dobrze jest coś przymierzyć przed zakupem.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! :kwiatek:
Magdzior Dokładnie. Cavallo są długie  🤣

CaviasLover Ciężko będzie o nówki ze sklepu..a jaki nosisz rozmiar?
Rozmiar spodni normalnych? 38/40, długość jakaś wieeelka, zwykle idę do dżinso sklepu i od razu proszę o najdłuższe spodnie.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się